Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Pasąmonės Galios

27.10.2015, 15:32
Pasąmonės Galios
Zigmundas Frodas, filosofas ir psichiatras, samprotauja apie žmonijos būklę ir apie tai, kaip mums visiems ištrūkti iš Matricos. Šešios grandiozinės iliuzijos, kurios paverčia jus vergais.
Sužinok daugiau ...
27.09.2015, 14:22
Pasąmonės Galios

Kartais net vos kelias minutes pabendravę su atrodytų maloniu žmogumi jaučiamės taip, tarsi būtume nuarę bulvių lauką. Kodėl? Veikiausiai mus sėkmingai atakavo ir mumis pasinaudojo energijos vampyras. Beje, aukomis mes kartais tampame net savo noru. Ką reikia žinoti apie energinius vampyrus, jų kėslus ir kaip nuo jų apsisaugoti.

Sužinok daugiau ...
13.08.2015, 15:13
Pasąmonės Galios

Du superlaineriai, „Olimpikas“ ir „Titanikas“ buvo statomi greta, „Hardland and Wolff“ laivų statykloje netoli Belfasto. Vėliau prie šių milžinų turėjo prisijungti ir trečiais, „Britanikas“

Sužinok daugiau ...
04.08.2015, 22:22
Pasąmonės Galios

Ar neteko patirti apsunkimo, mieguistumo jausmo, galvos skausmo ar nepaaiškinamo nuovargio vos valanda ar net trumpiau pabendravus su artima drauge ar kolega darbe, o gal net pačiais artimiausiais namiškiais? Daugumai žmonių labai pažįstamas energetinio išsekimo jausmas, atsirandantis po aštraus konflikto, skandalo, nuoširdaus ir „už širdies griebiančio“ pokalbio. Labiau pastebimas ne emocinis sudirgimas, o energijos netekimas. Greičiausiai tapote energetinio vampyro auka.

Sužinok daugiau ...
17.07.2015, 19:22
Pasąmonės Galios

Hipnotizuojantis aštrus žvilgsnis, sugebėjimas žvelgti pašnekovui į akis – puikus įprotis ir jį galima įgyti. Ar susimąstėte, kodėl kai kuriems žmonėms sudėtinga žvelgti vienas kitam į akis netgi trumpą laiką? Ar galite patys ramiai atlaikyti kito žmogaus žvilgsnį?

Sužinok daugiau ...
10.07.2015, 18:30
Pasąmonės Galios

Kanoninėje krikščionių literatūroje aprašyta nemažai atvejų, kai vienu metu tas pats žmogus randasi keliose vietose. Toks reiškinys labai domina parapsichologus. Žinoma, galima manyti, kad tai yra senovėje gyvenusių religinių fanatikų prasimanymai, o mūsų pažangiais laikais kiekvienas sveikai mąstantis žmogus supranta, kad vienu metu būti dvejose vietose fiziškai neįmanoma. Tačiau yra žinomi asmenybės susidvejinimo atvejai, kuriuos patvirtina liudininkai ir kurie aprašyti dokumentuose. kelis tokius atvejus pateikiame skaitytojams.

Sužinok daugiau ...
08.07.2015, 17:30
Pasąmonės Galios

Tai, ką matome televizijos, kino ekrane, kompiuteryje, mes suvokiame ir suprantame, tačiau kitą dalį informacijos gauname patys jos nesuvokdami. Būtent pasinaudojant paslaptinguoju 25 kadro efektu rodant vaizdus greičiau, negu suvokia mūsų sąmonė, galima paveikti žmogaus elgesį, pasaulėžiūrą ir įpročius. „TV publika“ aiškinosi, kiek dažnai televizija naudoja šį manipuliacinį metodą.

Sužinok daugiau ...
28.06.2015, 10:23
Pasąmonės Galios

Trys ketvirtadaliai sapnų, kuriuos žmonės pasakoja psichoanalitikams arba "aiškiaregiams", yra košmarai. Nenuostabu: kuo labiau mus jaudina sapno turinys, tuo labiau norime suprasti jo reikšmę.

Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 6