<
Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Pasąmonės galios

29.05.2016, 09:40
Pasąmonės galios
Atsisveikinti dažniausiai reikia tada, kai labiausiai reikia artumo. Užtenka kelių sekundžių, kad žmogų įsimylėtum, bet gali praeiti metai, kol pagaliau jį pamirši. Psichologai yra daug parašę apie tai ką jaučia žmogus, po artimo žmogaus mirties, taip pat pastaruoju metu daugėja psichologinių skyrybų studijų. O kas su žmogumi vyksta ne šeimos, o tiesiog ilgalaikių santykių iširimo metu? Juk kiekvienas mūsų turi vienokią ar kitokią skyrimosi patirtį. Kokie čia egzistuoja dėsningumai ir kaip psichologija gali padėti pereiti šį nelengvą etapą, kad jis paskatintų, o ne sustabdytų žmogaus vystimąsi?
Sužinok daugiau ...
28.05.2016, 12:55
Pasąmonės galios
Galvoje apsigyvena mintis. Ji sukasi, nepalieka nei geriant rytinę kavą, nei skubant į susirinkimą, nei atsiimant vaikus iš darželio. Stengiesi ją visa jėga atmušti, tarsi atskriejantį lauko teniso kamuoliuką, kad liktų kažkur ten… kitoje tinklo pusėje. Akimirka. Mintis vėl čia.
Sužinok daugiau ...
08.05.2016, 11:46
Pasąmonės galios
Tikriausiai jau nieko nestebina faktas, kad spalvos įtakoja mūsų emocijas ir netgi fizinę savijautą. Dauguma turbūt esame pastebėję, kad raudona spalva skatina veikti, o žydra-svajoti, žalia spalva padeda nusiraminti, o oranžinė atrodo tokia “skani”. Visas mus supantis materialus pasaulis yra spalvotas [tik nebandykite to įrodinėti savo šuniui], tačiau Tvėrėjas buvo išties sumanus, todėl kiekvienas jo kūrinys turi ir savo formą.
Sužinok daugiau ...
02.05.2016, 15:08
Pasąmonės galios

Matymas per atstumą yra vienas iš geriausiai patvirtintų paranormalių žmogaus gebėjimų. Tokį gebėjimą turintys žmonės gali matyti vietas ir įvykius, nutolusius nuo mūsų laike ir erdvėje. Naudodamiesi prigimtiniu gebėjimu, kitaip dar vadinamu paranormalių reiškiniu (psi), tokie žmonės iki smulkmenų atpasakoja, ką matę.

Sužinok daugiau ...
08.04.2016, 08:19
Pasąmonės galios
Mintis, kad galima sapnuose telepatiškai bendrauti su kitais asmenimis, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti beprotiška. Tačiau susidomėjimas telepatija neatslūgsta nuo tada, kai pasaulis susidomėjo psichoanalize. Net tokie žymūs pasaulyje psichoanalitikai kaip Sigmundas Freudas ir Carlas Jungas kai kuriuos dalykus bandė paaiškinti mistiška telepatija.
Sužinok daugiau ...
01.04.2016, 19:20
Pasąmonės galios
Mūsų laikais praktiškai nėra jokios rizikos būti palaidotam gyvu. Medikai mano, kad netgi patys sunkiausi letargo miego atvejai ir mirtis - tai dvi visiškai skirtingos būsenos, jas neatskirti gali tik labai neatidus žmogus.
Sužinok daugiau ...
21.03.2016, 08:53
Pasąmonės galios
Žmogus yra gamtos dalis, tad, jei Mėnulis savo gravitaciniu lauku judina jūras ir vandenynus, teoriškai pilnatis gali veikti ir žmones, juk 70 proc. žmogaus kūno sudaro vanduo, sako psichiatras Mindaugas Šablevičius.
Sužinok daugiau ...
28.02.2016, 17:48
Pasąmonės galios

Chiromantas Dmitrijus Trockis gerą dešimtmetį veda seminarus norintiems gyventi geriau, būti laimingiems, surasti savo pašaukimą ar išgyti. Prieš metus jis pirmą kartą atvyko į Lietuvą ir jau turi gausybę gerbėjų. Jo filosofija, regis, labai paprasta – mūsų visų ligų ir nesėkmių priežastys yra mūsų galvose, tad belieka pakeisti mintis ir imsi sveikti. Bet kodėl tai nėra taip paprasta?

Sužinok daugiau ...
17.02.2016, 10:23
Pasąmonės galios

Kaip sakoma „akys – sielos veidrodis“. Per jas mes ir gauname didžiąją dalį informacijos apie pasaulį ir patys spinduliuojame savo mintis, emocijas, savo energiją. Todėl tas posakis tikrai ne iš piršto laužtas. Net jei ne kiekvienas taip aiškiai jaučia energiją, kad galėtų pažvelgęs į akis papasakoti, kas dedasi žmogaus sieloje, visi tą pajuntame pasąmoningai ir sureaguojame emociškai. Yra net medicinos mokslo šaka iridodiagnostika, kuri įvertina žmogaus kūno organų ir jų sistemų būklę bei ligas pagal akies vyzdžio judrumą ir rainelės piešinio pasikeitimus.

Sužinok daugiau ...
18.12.2015, 00:55
Pasąmonės galios

Yra daug telepatijos rūšių, nors kai kurie žmonės ne visas jas laiko tikromis. Tos, kurios veikia yra netikros, o kurioms reikalingi specialūs gebėjimai ir juos turintys žmonės – retenybė, tikros. Tačiau, kadangi jos neįrodytos, tai nėra apie ką šnekėti…

Sužinok daugiau ...
19.11.2015, 20:33
Pasąmonės galios

Jau seniai buvo manoma, kad pagal matytus sapnus galima numatyti ateitį, buvo sudarinėjama daugybė sapnininkų, aiškinančių sapnų reikšmę, tačiau pats populiariausias buvo „Senas ir naujas įprastinis spėjimo ORAKULAS, po mirties rastas pas 106 metų amžiaus senolį Martyną Zadeką, pagal kurį jis sužinodavo kiekvieno likimą per žmogaus laimės ir nelaimės ratus, naudojant stebuklingą veidrodį arba sapnininką”.

Sužinok daugiau ...
01.11.2015, 22:18
Pasąmonės galios

Karma – tai unikalus Visatos priežasties ir pasekmės dėsnis, apsprendžiantis absoliutaus atsako už kiekvieno asmens buvimo, pasirinkimų ir net ketinimų ką nors daryti mechanizmo veikimą. Būtent per karmos dėsnį žmogus sąveikauja su Kūrėju ir priima jam tenkančias „dovanas“ arba atlygį. Tai dėsningumas, veikiantis bet kokiame laike ir bet kokiomis sąlygomis. Karmos dėsnis padeda užtikrinti visatos evoliucijos kryptį, apibrėžti taisykles, kuriomis turi vadovautis žmogus šioje Visatoje

Sužinok daugiau ...
31.10.2015, 17:48
Pasąmonės galios

Helovinas – vaiduoklių, vampyrų ir kitų paranormalių būtybių šventė. Tačiau jei nuoširdžiai tikite vaiduokliais, žinokite, kad esate ne vienas. Pasak 2005-aisiais atlikto tyrimo, daugiau, nei trečdalis apklaustųjų teigė, jog tiki, jog vaiduokliai ar dvasios iš tikro sugrįžta iš mirusiųjų pasaulio.

Sužinok daugiau ...
27.10.2015, 16:32
Pasąmonės galios
Zigmundas Frodas, filosofas ir psichiatras, samprotauja apie žmonijos būklę ir apie tai, kaip mums visiems ištrūkti iš Matricos. Šešios grandiozinės iliuzijos, kurios paverčia jus vergais.
Sužinok daugiau ...
27.09.2015, 15:22
Pasąmonės galios

Kartais net vos kelias minutes pabendravę su atrodytų maloniu žmogumi jaučiamės taip, tarsi būtume nuarę bulvių lauką. Kodėl? Veikiausiai mus sėkmingai atakavo ir mumis pasinaudojo energijos vampyras. Beje, aukomis mes kartais tampame net savo noru. Ką reikia žinoti apie energinius vampyrus, jų kėslus ir kaip nuo jų apsisaugoti.

Sužinok daugiau ...
13.08.2015, 16:13
Pasąmonės galios

Du superlaineriai, „Olimpikas“ ir „Titanikas“ buvo statomi greta, „Hardland and Wolff“ laivų statykloje netoli Belfasto. Vėliau prie šių milžinų turėjo prisijungti ir trečiais, „Britanikas“

Sužinok daugiau ...
04.08.2015, 23:22
Pasąmonės galios

Ar neteko patirti apsunkimo, mieguistumo jausmo, galvos skausmo ar nepaaiškinamo nuovargio vos valanda ar net trumpiau pabendravus su artima drauge ar kolega darbe, o gal net pačiais artimiausiais namiškiais? Daugumai žmonių labai pažįstamas energetinio išsekimo jausmas, atsirandantis po aštraus konflikto, skandalo, nuoširdaus ir „už širdies griebiančio“ pokalbio. Labiau pastebimas ne emocinis sudirgimas, o energijos netekimas. Greičiausiai tapote energetinio vampyro auka.

Sužinok daugiau ...
17.07.2015, 20:22
Pasąmonės galios

Hipnotizuojantis aštrus žvilgsnis, sugebėjimas žvelgti pašnekovui į akis – puikus įprotis ir jį galima įgyti. Ar susimąstėte, kodėl kai kuriems žmonėms sudėtinga žvelgti vienas kitam į akis netgi trumpą laiką? Ar galite patys ramiai atlaikyti kito žmogaus žvilgsnį?

Sužinok daugiau ...
10.07.2015, 19:30
Pasąmonės galios

Kanoninėje krikščionių literatūroje aprašyta nemažai atvejų, kai vienu metu tas pats žmogus randasi keliose vietose. Toks reiškinys labai domina parapsichologus. Žinoma, galima manyti, kad tai yra senovėje gyvenusių religinių fanatikų prasimanymai, o mūsų pažangiais laikais kiekvienas sveikai mąstantis žmogus supranta, kad vienu metu būti dvejose vietose fiziškai neįmanoma. Tačiau yra žinomi asmenybės susidvejinimo atvejai, kuriuos patvirtina liudininkai ir kurie aprašyti dokumentuose. kelis tokius atvejus pateikiame skaitytojams.

Sužinok daugiau ...
« 1 2 ... 4 5 6 7 »