Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Pasąmonės Galios

05.12.2018, 11:23
Pasąmonės Galios
Daugelis mano, kad karma – tai bausmė už anksčiau padarytas klaidas, ar už protėvių nuodėmes, ir kad šitaip mus baudžia aukštesnės jėgos, kad ir kaip jas vadintume. Darome šią klaidą dėl to, kad nesuprantame šalies, kurioje susiformavo karmos sąvoka, kultūros ir religijos.
Sužinok daugiau ...
05.12.2018, 11:04
Pasąmonės Galios

Paskutiniu laiku vis labiau stebiuosi, kaip viskas puikiai suderinta ir numatyta šiame pasaulyje. Viskas savo vietose, viskas turi savo reikšmę. Štai, pavyzdžiui, atkreipiau dėmesį, kaip subtiliai dirba tasai neregimas mechanizmas, kuris suveda žmonių poras tolimesniam bendram gyvenimui.. Šiose porose irgi abu savo vietose ir abu turi savo konkrečią reikšmę.

Sužinok daugiau ...
19.11.2018, 22:32
Pasąmonės Galios
Nuo 90 minučių iki 2 ir daugiau valandų kas naktį, kiekvienas žmogus Žemėje sapnuoja. Ir nors yra sakoma, kad visas gyvenimas yra tik sapnas, tačiau kaip mums jį interpretuoti? Tai, ką sapnuojame naktį, suteikia mums užuominų apie tai, kas mums svarbu pabudus. Kartais mūsų sapnų reikšmės yra akivaizdžios sapnuojančiajam: pasirodo seniai nematytas draugas, pailsėti kviečia tropinis paplūdimys arba ranka tiesiasi link loterijos bilieto.
Sužinok daugiau ...
11.11.2018, 11:43
Pasąmonės Galios
Įvykus nelaimei, susidūrus su sunkumais, susirgus ar užmezgus nedarnius santykius, kai kurie žmonės tarsteli: „Valosi karma“. Vieni šiuos žodžius ištaria pusiau juokais, kiti – visiškai rimtai. Kokia yra tikroji karmos įtaka, kaip ji valoma, ar galima karmai užbėgti už akių ir išvengti skaudžių pamokų.
Sužinok daugiau ...
07.11.2018, 08:34
Pasąmonės Galios
Kaip dažnai mes apsirinkame ir apsigauname, vertindami žmones, aklai jais pasitikėdami… Bet gyvenimas moko, kad naivumas ir nuoširdumas yra skirtingi dalykai. Kaip išmokti pažinti žmones ir atskirti bloguosius nuo gerųjų?
Sužinok daugiau ...
01.11.2018, 21:29
Pasąmonės Galios
Kad miegas – geriausias gydytojas, sakoma ne tik dėl to, kad miegant mūsų organizmo sistemos „persikrauna“. Miegas taip pat yra puikus diagnostas. Aišku, jei mokame teisingai interpretuoti jo diagnozes, rašoma paranormal.lt
Sužinok daugiau ...
26.09.2018, 13:23
Pasąmonės Galios
Gyvenime yra daug dalykų, kurie gali parodyti, koks jus esate, pavyzdžiui, jūsų kasdieniai įpročiai ir kūno kalbą. Net jūsų išmanusis telefonas gali atskleisti jūsų asmenybės bruožus.
Sužinok daugiau ...
20.09.2018, 13:56
Pasąmonės Galios

Tikriausiai kiekvienas esame pastebėję vietas, kuriose nesiseka verslas. Užkandinė po pusmečio bankrutuoja, jos vietoj atsidariusi drabužių parduotuvė taip pat greitai užveria duris. Ir ne kiekvienuose namuose jauku bei gera būti. Kas lemia patalpų bioenergetinį lauką, kalbamės su bioenergetiku, parapsichologu, mokslų daktaru Jonu Algimantu Dainausku.

Sužinok daugiau ...
18.08.2018, 08:25
Pasąmonės Galios
Meilę taip sunku surasti, kad atrodo, jog jos paieškos niekada nesibaigs. Kad meilė egzistuoja – įsitikiname stebėdami aplink mus esančius įsimylėjusius žmones. Tačiau kelias į meilę gali būti toks miglotas, kad net kartais norisi nutraukti šią paiešką. Jokie patarimai negali garantuoti, kad jų besilaikant atrasite meilę, tačiau jie tikrai gali nukreipti tinkama linkme.
Sužinok daugiau ...
16.08.2018, 08:22
Pasąmonės Galios
Iš karto būtina pasakyti, kad protingi žmonės pasižymi kur kas didesniu savybių sąrašu. Tiesiog šie 8 bruožai tarp jų yra beveik visada.
Sužinok daugiau ...
07.08.2018, 20:48
Pasąmonės Galios

Liaudies išmintis byloja: žodis – ne žvirblis, išskrido – nepagausi. Tą patį galima pasakyti ir apie mintis. Nors mintys neturi fizinio pavidalo, tačiau jos skleidžia energiją, galinčią daryti įtaką mūsų ir kitų likimui. Senovėje žmonės tikėjo minties galia ir sėkmingai ją naudojo įvairioms negalioms gydyti. Šiuolaikinis mokslas taip pat pripažino, kad minties galia nėra tik fantazija.

Sužinok daugiau ...
01.08.2018, 21:14
Pasąmonės Galios
Manoma, kad naujagimiai iki metų yra sinestetikai (pvz., muziką girdi spalvomis), tik pamažu protas tuos gebėjimus užslopina, sako oftalmologė Lolita Jotautienė. „Maždaug vienas iš 2 tūkst. suaugusių žmonių turi šią dovaną. Kyla išvada, kad turbūt mąstymas, mokslas užslopina kai kuriuos požievio centrus, atsakingus už mūsų emocijas, talentą kurti, suvokti kitaip“, – svarsto ji.
Sužinok daugiau ...
12.07.2018, 09:32
Pasąmonės Galios
Ar tai likimo ženklas, ar tiesiog taip suveikė maistas, kurio užvalgėte prieš miegą? Štai 7 paaiškinimai, kurie gali padėti rasti atsakymą į klausimą, ką iš tikrųjų reiškia sapnuoti savo susižavėjimo ir aistrų objektą.
Sužinok daugiau ...
05.07.2018, 19:22
Pasąmonės Galios

Mokslininkai ir ezoterikai mano, kad intuicija - tai tas paslėptas pojūtis, kurio žmonės savo evoliucijos metu dalinai ar visiškai neteko. „Žvėries pojūtis“ tapo nereikalingas ir „atrofavosi“ tarsi koks žmogui nereikalingas organas, nes mes gyvename pasaulyje, kurį visiškai kontroliuojame savo protu. Mokslo ir technikos pasiekimai leidžia mums jaustis komfortiškai ir nesibaiminti dėl savo gyvybės. Tai tolimiems mūsų protėviams buvo reikalinga aštri klausa ir regėjimas, kad galėtų laiku pastebėti pavojų.

Sužinok daugiau ...
29.06.2018, 21:23
Pasąmonės Galios
Tai mūsų energetinė, emocinė ir intuityvi būsena. Štai kodėl taip svarbu įsiklausyti į save, savo sielą ir į tai, ką sufleruoja mūsų širdis. Gaila, bet šiuolaikiniam žmogui sudėtinga išgirsti savo širdį. Jeigu tavo siela dainuoja, tu teisingame kelyje. Jeigu jauti diskomfortą, sunkumą, neaiškų nerimą – išsirinktas neteisingas kelias.
Sužinok daugiau ...
29.06.2018, 10:31
Pasąmonės Galios

Apie specifinę sąmonės būseną - hipnozę - žmonija žinojo nuo žilos senovės. Jau tada apie šį reiškinį sklandė daugybė mitų, kadangi jos techniką buvo įvaldę tik išrinktieji. Paprastiems, nenusimanantiems žmonėms hipnozė atrodė paslaptinga, magiška ir nesuprantama. Beje, net dabar šis fenomenas neprarado panašios reputacijos...

Sužinok daugiau ...
08.06.2018, 20:01
Pasąmonės Galios
Didžiausia problema, susijusi su žmonių nesusikalbėjimu, nulemta pačios žmogų apibūdinančios sąvokos. Dažnai viešoje erdvėje vykstančiose diskusijose šis klausimas net nekeliamas, lyg viskas būtų savaime suprantama. Ar iš tikrųjų žmogų apibūdinanti sąvoka yra vienodai suprantama?
Sužinok daugiau ...
21.05.2018, 08:45
Pasąmonės Galios

Atrodytų, o kas gi čia blogo, jei žmogus nuolat tobulinasi ir nesitenkina pasiektais rezultatais? Argi tai – ne tramplynas į sėkmę? Deja, moksliniai tyrimai rodo, kad viskas yra kaip tik atvirkščiai. Daugiau apie tai skaitykite: perfekcionizmas, kas yra perfekcionizmas, perfekcionistas, perfekcionistai, perfekcionizmo spąstai, psichologija

Sužinok daugiau ...
06.05.2018, 19:02
Pasąmonės Galios

Mėgstate miegoti ant šono? O galbūt negalite užmigti atsigulę ant nugaros? Būtent jūsų mėgstama miego poza gali atskleisti asmenines charakterio savybes.

Sužinok daugiau ...
01.05.2018, 17:55
Pasąmonės Galios
Pasąmonės galios. Net savaitės pradžioje jaučiatės taip, tarytum kas būtų išsunkęs jūsų jėgas? Neskubėkite pasiduoti depresinėms nuotaikoms ir kaltinti kitų. Verčiau apsižvalgykite namuose, ar nėra senų, nenaudojamų daiktų, nereikalingų pirkinių, kurie atima gyvybines jėgas ir provokuoja įvairius negalavimus. Į ką pirmiausia reikia atkreipti dėmesį? Daugiau skaitykite: #energija, #energija_namuose, #fengšuji
Sužinok daugiau ...
18.04.2018, 07:45
Pasąmonės Galios

Pasąmonės galios. Biolauką pažeidžia maisto produktai be gyvybės, aplinkos teršalai, parazitai, lėtinės virusinės infekcijos, operacijos, emocinės traumos, negatyvūs mąstymas, netinkamų energijų ir tarpdimensinių trikdžių. Daugiau skaitykite apie tai: Pasąmonės galios, biolaukas, žmogus, energijos šaltinis, informacija.

Sužinok daugiau ...
20.03.2018, 11:00
Pasąmonės Galios
Psichologija ir šeima. „Vėžio diagnozę kasmet išgirsta apie 70–80 vaikų. Pagrindinės šios ligos formos – kraujo vėžys ir smegenų navikai. Prieš 30 metų tokia diagnozė būtų reiškusi mirties nuosprendį, tačiau dabar galime pasidžiaugti, kad dėl medicinos pažangos net 80 proc. vaikų šią ligą sėkmingai įveikia ir gali toliau gyventi visavertį gyvenimą“, – tikina gydytoja vaikų hematologė.
Sužinok daugiau ...
23.02.2018, 12:11
Pasąmonės Galios
Kadangi esu Zen vienuolis bei buvęs mažo Masačiusetso menų koledžo profesorius, esu pratęs prie žmonių klausiančių mano patarimo, kaip susidoroti su gyvenimo mestais iššūkiais. Man taip pat patinka kalbėti apie mūsų užimtų gyvenimų tempo sulėtinimo vertę bei retkarčiais užsirašyti pastabas sau, kuriomis vėliau pasidalinu ir su kitais. (budistų vienuolis, laimė, dvasingumas, Haeminas Sunimas, Haemin Sunim)
Sužinok daugiau ...
18.02.2018, 21:29
Pasąmonės Galios
Dauguma tautų išsaugojo legendas apie mistinę Trečią akį, kuri regi praeitį ir ateitį, mato kiaurai sielas, įžvelgia Visatos reiškinių ir daiktų esmę. Prisimenate: „karalaitės kaktoje Mėnuo sidabru žėrėjo“? Induizmo pasiekėjai vadina ją „amžinybės akimi“, antikos filosofai – „klapanu, reguliuojančiu dvasios kiekį“. Klasikinės medicinos žodynuose ji aprašoma kaip – „0,2 g ovalios formos liauka, slopinanti kaulų vystymąsi ir lytinį brendimą“. Tai – epifizė, arba kankorėžinė liauka, esanti galvos tarpinių smegenų srityje, ant gumburio. Manoma, jog šis judrus, mažai tyrinėtas organas ir yra perėmęs evoliucijos bėgyje Trečiosios akies vaidmenį. (melatoninas, trečioji akis, parapsichologija, akis)
Sužinok daugiau ...
08.02.2018, 07:54
Pasąmonės Galios
Išmokę sąmoningai sapnuoti žmonės savo sapnuose gali tiesiog pramogauti arba juos panaudoti kitiems tikslams, pavyzdžiui, pabandyti įveikti savo baimes, pažinti save ar tiesiog pasitreniruoti ką nors daryti. Taip LRT RADIJUI sako psichologas Tadas Stumbrys. Anot jo, tyrimai rodo, kad, sapne pasitreniravus, pavyzdžiui, groti muzikos instrumentu, atlikimas realybėje pagerėja. Pasąmonė, Sapnai, Sąmoningas sapnavimas, Sąmoningi sapnai.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 6 »