Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Balandžio » 28

Norite laimės santykiuose? Pradėkite nuo teisingų lūkesčių

Romantiškos pasakos būna geras dalykas vaikystėje, tačiau mes jau seniai suaugę. Laikas pripažinti, kad partneris nemes visko dėl „didelės ir tyros meilės“ ir neišmoks skaityti mūsų minčių. Bet užtat mes turime teisę tikėtis jo pagarbos, pasitikėjimo ir ištikimybės. Ko dar verta laukti iš santykių ir kokių reikalavimų geriau atsisakyti?

SVEIKI LŪKESČIAI

Pagarba

Pagarbos stokos santykiuose beveik neįmanoma kompensuoti. Kiekvienas iš mūsų yra nusipelnęs, kad jį vertintų, kad įsiklausytų į jo nuomonę, kad nepažeidinėtų jo asmeninių ribų. Kaip suprasti, kad partneris jus nepakankamai gerbia? Tai padaryti gana paprasta: išsakykite savo požiūrį, kuris visiškai priešingas jo nuomonei, ir įvertinkite artimo žmogaus reakciją.

Pasitikėjimas

Sutikite, kad sukurti artimą, sveiką ir gilų ryšį su tuo, kuriuo negalite visiškai pasitikėti, niekada nepavyks. Pasitikėjimas yra tarsi savotiški klijai, kurie suklijuoja sąjungą. Jis suteikia mums saugumo jausmą, padeda dalytis savo paslaptimis ir tikraisiais jausmais, nebijant pasmerkimo. Jūs abu turite pasitikėti vienas kitu ir jausti, kad jumis pasitiki. Kitaip nepavyks sukurti tvirto ryšio.

Ištikimybė

Čia reikia atsižvelgti į tai, kad šiuolaikiniame pasaulyje anaiptol ne visi renkasi monogaminius santykius. Bet visada svarbu laikytis susitarimo. Būti ištikimam, vadinasi, ne tik neišdavinėti, nemiegoti su kitais žmonėmis, bet ir suteikti partneriui patikimą užnugarį sunkiu metu.

Bendravimas

Sunku tuo patikėti, bet šiais laikais santuokos dažniausiai išyra dėl normalaus bendravimo trūkumo. Psichologas Johnas Gottmanas net išskyrė keturis artėjančių skyrybų pranašus: kritiką, panieką, gynybinį elgesį ir ignoravimą. Jeigu vienas iš šių „Apokalipsės raitelių“ jau moja horizonte, vadinasi, reikia skubiai kažką keisti. Žinoma, ne visi mes esame išmokyti reikšti savo jausmus ir bendrauti „ekologiškai“. Kur kas blogiau bus, jeigu jūs ir partneris net nebandysite išsiugdyti bendravimo įgūdžių dėl santuokos išgelbėjimo.

Laikas drauge

Tai nereiškia, kad reikia visą laisvą laiką praleisti kartu. Kiekvienas iš mūsų turi turėti savo asmeninių interesų, hobį, savo bendravimo ratą. Svarbiausias klausimas, ar pavyksta jums, nepaisant viso to, prioritetu laikyti vienam kitą.

Lygybė

Kadaise moters vieta buvo tik virtuvėje, ji neturėjo balso teisės svarbiais klausimais, o vyras privalėjo visiškai aprūpinti šeimą. Laikai pasikeitė. Jeigu jaučiate, kad užsivertėte ant savęs per daug rūpesčių, o partneris nesidalija su jumis įsipareigojimais, laikas apie tai pasikalbėti.

LŪKESČIAI, KURIŲ REIKIA ATSISAKYTI

Partneris turi skaityti jūsų mintis

Grįžkime prie to, nuo ko pradėjome. „Mielasis, susiprotėk pats!“ arba „Jei panorėtum, tai suprastum“. Tai yra labai blogos nuostatos. Kitas žmogus neprivalo atspėti to, ką jūs sugalvojote. Todėl paprasčiausiai pasakykite jam apie tai. Daug kam atrodo, kad gėlėse, kurias vyras padovanojo po žmonos pasufleravimo, yra „kažkas ne tokio“. Patikėkite, tai – labai infantili nuostata, kuri nieko gero neduoda ir niekur neveda, rašo portalas „Psychologies“.

Mylimas žmogus jus „papildys“

Jūs esate ne pusė, o visa asmenybė. Tik su tokiu požiūriu galima sukurti sveikus santykius. Neverta laukti, kad partneris patenkins visus jūsų poreikius, tarp jų ir meilės, dėmesio, pripažinimo. Kuo daugiau bus tokio pobūdžio lūkesčių, tuo didesnis bus šansas nusivilti. Mokykitės patenkinti savo poreikius savarankiškai arba bendraudami su įvairiausiais žmonėmis.

Tarp jūsų žaižaruoja „kibirkštis“, kuri niekada neužges

Santykiai negali būti „fejerverku“ ištisas paras iki gyvenimo pabaigos. Juose pasitaikys ir pakilimų, ir smukimų, ir sąstingio periodų. Tai yra visiškai normalu. Svarbiausia neleisti jiems veikti „autopilotu“, o toliau rūpintis jais.

Partneris atsisakys savo poreikių ir interesų

Mes, žmonės, dažniausiai būname egoistai, tokia mūsų prigimtis. Ir santykiuose pirmiausia susikoncentruojame į tai, ko norime patys, pamiršdami apie partnerio poreikius ir lūkesčius. Toks elgesys yra netinkamas. Santuokoje turi būti laimingi abu, kitaip santykiai po kurio laiko iširs. Periodiškai aiškinkitės, į kurią pusę krypsta kiekvienas iš jūsų. Ieškokite maršrutų susikirtimo taškų ir palaikykite vienas kitą kelyje.

Tekstas perpublikuojamas iš alfa.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 22:47 2021 m. "Covid" vakcinos pakenkė ir nužudė daugiau paauglių nei visos kitos FDA patvirtintos vakcinos kartu sudėjus

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tikrai gelbsti gyvybes? Ne visai taip. Remiantis naujausiais duomenimis, vaistų injekcijos iš tikrųjų beprecedenčiu greičiu naikina gyvybes.

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 18:49 Slaptas holokaustas: ar milijonai vakcinų aukų dingsta masinėse kapavietėse?

Dabar mums kyla nauja nerimą kelianti teorija, kuri nusipelno tikro tyrimo. Už tai esu dėkingas Maiklui Snaideriui (Michael Snyder) iš tinklaraščio "Ekonominis žlugimas" (The Economic Collapse Blog), kuris neseniai paskelbtame straipsnyje klausė: "Kur dingo visi žmonės?".

...

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 13:11 Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų
Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų Kalifornijoje (JAV) ugniagesiai bando išgelbėti sekvojas - didžiausius pasaulyje medžius, kuriems pavojų kelia Sekvojų nacionaliniame parke siautėjantys gaisrai....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau