Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Birželio » 5

Kokias moteris vyrai vertina?

Kokias moteris vyrai vertina?

Kai nustosite galvoti apie tai, kaip dar galite sužavėti ir padaryti įspūdį vyrui, nustosite nerimauti dėl to, ką jis apie jus pagalvos, ir daugiau dėmesio skirsite tam, ką JŪS apie jį galvojate, tai automatiškai padidins pagarbos lygį ir jūsų vertę vyrų akyse.

Labai dažnai vyrai tiesiog pripranta prie to, kad moteris turi juos nuolat kuo nors stebinti, stebinti ir dominti. Taigi kuo labiau moteris stengiasi, tuo labiau vyras nustoja ją vertinti. Juk, kaip žinia, tai, kas ir taip gana daug - visai nevertinama. Ir todėl iš pradžių vyras gali labai nustebti sutikęs moterį, kuri gali tiesiog sėdėti ir klausytis jo arba eiti ir užsiimti savais reikalais, o ne nuolat daryti kažką, kad jį sužavėtų, sužavėtų, prikaustytų jo dėmesį, o paskui, žinoma, ir širdį...

Moteris, kurią vertina vyrai

Tačiau tokia moteris vyrui būtų tikrai įdomi ir vertinga - rami, atsipalaidavusi ir pasitikinti savimi, bet kartu - su beprotišku gyvenimo troškimu, su entuziazmu dėl visko, kas vyksta aplink ją! Kaip galima atsispirti tokiai moteriai?

Taigi nustokite nuolat pataikauti ir tenkinti visas savo vyrų užgaidas. Nustokite stengtis įtikti ir dėti visas pastangas, kad "užsitarnautumėte" jo meilę, susidomėjimą jumis ar sužavėtumėte jo protu ir patrauklumu. Vietoj to geriau suteikite vyrui galimybę pasireikšti ir padaryti ką nors malonaus ir jums. Kaip pamenate, vyrai vertina tik tai, ką jie įdeda - savo laiką, emocijas, pastangas ir pinigus.

Be to, vyrai labai vertina tas moteris, kurios gali padaryti juos laimingus. Tai yra moterys, kurios nuoširdžiai džiaugiasi vien tuo, ką daro dėl jų mylimo vyro.

Taigi jei jis mato, kad tai tikrai yra jo galioje, jis su dideliu malonumu prie to dirbs. Taigi suteikite jam tokią galimybę! Tačiau kad tai padarytumėte, turite nustoti elgtis taip, kad nuolat pataikautumėte savo vyrui, ir nustoti taip atsidavusiai žiūrėti jam į akis. Štai tada ir pastebėsite, kad vyras dėl jūsų nori padaryti tiek pat.

Kokias moteris vyrai vertina?

Kai nustosite galvoti apie tai, kaip dar galėtumėte sužavėti ir padaryti įspūdį savo vyrui, nustosite jaudintis dėl to, ką jis galvoja apie jus, ir labiau susitelksite į tai, ką JŪS galvojate apie jį, tuomet tai automatiškai padidins pagarbos lygį ir jūsų vertę vyro akyse.

Nes tada vyras pastebės, kad šalia tavęs nejaučia absoliučiai jokio spaudimo. Jis pastebės, kad pasitikite juo pakankamai, kad galėtumėte tiesiog būti savimi šalia jo, o ne nuolat vaidinti jam tam tikrą vaidmenį. O tai pastebėjęs vyras pajus tikrą palengvėjimą, o tai reiškia, kad ir jam nebereikės prieš jus "pasirodyti", o pagaliau galės tiesiog atsipalaiduoti, pasitikėti ir būti savimi.

O tai taip pat yra viena iš vertybių, dėl kurių vyrai tikrai gerbia moteris - dėl galimybės atsipalaiduoti ir tiesiog būti savimi šalia tos moters. Juk jei ji visiškai priima ir myli save, ji atitinkamai galės mylėti ir priimti ir jį.

Kokias moteris vyrai vertina?

Taigi, mielos moterys, būkite atsipalaidavusios ir, svarbiausia, būkite patenkintos savimi ir savo gyvenimu. Juk tokios moterys neišnyksta - jos iš tiesų yra vertinamos, mylimos ir gerbiamos.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.09.2023 laikas 10:19 Receptai | Patiekalai Traškūs avižiniai dribsniai su jogurtu ir keptais vaisiais
Itin skanus pasiūlymas Jūsų bene kiekvienos dienos pusryčiams - traškūs avižiniai dribsniais! Aš juos gaminu su šviežiais persikais ir abrikosais (tai mano kol kas labiausiai patikęs atrastas variantas), bet galite naudoti ir kons...

Skaityti daugiau

28.09.2023 laikas 09:29 Receptai | Patiekalai Paprasti virti varškėčiai su krakmolu, be miltų ir be kiaušinių
Be kiaušinių ir be miltų, gali būti virti arba kepti… Paprasti, bet tuo pačiu fantastiški tobuli, jeigu mėgstate varškėčius tai šiuos su krakmolu privalu išmėginti. Gaunasi jie tikrai labai ir nuostabūs. O jiems reikia vos 4 ingre...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
30.09.2023 laikas 19:48 Žmonės juodais drabužiais su NSO kamuoliu buvo užfiksuoti durų kamera
NSO tyrimų organizacija MUFON įsigijo durų skambučio kameros įrašą, kuriame užfiksuoti asmenys, kurie, kaip manoma, yra vyrai juodais drabužiais, lydimi NSO.

Skaityti daugiau

30.09.2023 laikas 19:29 Paslaptingas į šulinį įkritusios moters dingimas

Meksikoje įvyko labai keistas atvejis, kai žmonės išgirdo iš šulinio sklindantį moters šauksmą, tačiau gelbėtojai ten nieko nerado. Dabar jie įtaria, kad tai buvo vaiduoklis.

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 22:01 Kodėl Dievas suveda jus su tam tikrais žmonėmis, o vėliau juos paleidžia
Ar sutinkate, kad kartais labai sudėtinga paaiškinti, kodėl puoselėjate tam tikrus jausmus kitam žmogui? Kodėl būnant su vienais žmonėmis kažkas „spragteli“, kodėl staiga pajuntame ryšį su nepažįstamu žmogumi? Atrodo, kad Dievas pats suveda mus su ta...

Skaityti daugiau