Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 14

Bidenas pagautas karštuoju mikrofonu kviečiantis 4 metų mergaitę susitikti su juo ‘be tėvų’

Bidenas pagautas karštuoju mikrofonu kviečiantis 4 metų mergaitę susit

Tikrinti faktai

Joe Bidenas (Joe Biden) buvo užfiksuotas kviečiantis 4-metę kongresmeno dukrą aplankyti jį Baltuosiuose rūmuose be tėvų priežiūros.

Šią savaitę į J. Bideną kreipėsi kongresmenas ir paklausė, ar jis galėtų atsivesti savo mažametę dukrą į šių metų Baltųjų rūmų velykinių kiaušinių medžioklę. 

80-metis J. Bidenas, kuris, regis, negali sulaikyti rankų, kai yra jaunų mergaičių draugijoje, nepraleido progos pradėti manevruoti tėvui iš kelio. Pasak J. Bideno, "Ji gali ateiti su tavimi arba be tavęs. Tada mes ja pasirūpinsime".

Toliau pateiktame vaizdo įraše žiūrėkite karštuoju mikrofonu užfiksuotą labai nerimą keliantį bendravimą:

Vašingtono policija raginama ištirti nederamus Džo Baideno santykius ir prisilietimus prie vaikų, nes tėvai ir antipedofilų grupės reikalauja "gana" po virtinės nerimą keliančių incidentų, susijusių su prezidentu.

Nors J. Baideno gynėjai tvirtina, kad kartais jis tiesiog būna per daug "rankų", gilinantis į jo elgesio modelį kyla rimtų abejonių dėl šio žmogaus prigimties.

Ar J. Baidenas yra dar vienas įtakingas žmogus, turintis tam tikrų polinkių ir "pasislėpęs visiems matomoje vietoje"? Žiūrėkite:

Serijiniai grobuonys moka puikuotis savo išprotėjusia sėkme, trindami ją savo aukoms į veidą. Tai tarp globalistų elito atstovų paplitusi psichopatijos rūšis.

Praeityje J. Bidenas nesuskaičiuojamą daugybę kartų buvo kritikuojamas konservatorių dėl "šlykščiais" laikomų komentarų, išsakytų jaunesniems asmenims, įskaitant praėjusį mėnesį vykusį bendravimą, kai prezidentas apibūdino "draugystę" su 12 metų mergaite... kai jam buvo 30 metų.

Ir jis nėra vienintelis pasaulio lyderis, sulaukiantis raginimų atlikti tyrimą. Už sienos Kanadoje vis dažniau pasigirsta raginimų patraukti J. Trudeau atsakomybėn dėl istorinių teiginių apie vaikų išnaudojimą, kuriuos žiniasklaida ir toliau dangsto liberaliajam lyderiui. 

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 20:09 Europos Sąjunga skubiai įspėja moteris: "COVID vakcinos sukelia nevaisingumą"
Europos Sąjunga paskelbė įspėjimą nėščiosioms, ketinančioms pasiskiepyti COVID-19 vakcina, ragindama jas vengti mRNA skiepų, nes jie sukelia nevaisingumą ir savaiminius abortus.

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau