Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 16

Elonas Muskas pasaulio valdžios aukščiausiojo lygio susitikime su elito atstovais diskutavo apie ‘vieną pasaulinę vyriausybę’

Milijardierius Elonas Muskas (Elon Musk) šią savaitę dalyvavo Dubajuje vykusiame Pasaulio vyriausybių viršūnių susitikime ir kalbėjo apie ateivius, švietimą ir savo, kaip "Twitter" vadovo, darbą. Jis taip pat kalbėjo apie pasaulinės vyriausybės ateitį, perspėdamas pasaulio elitą, kad šis per greitai nesiimtų "vienos pasaulinės vyriausybės".

"Žinau, kad tai vadinasi Pasaulio vyriausybių aukščiausiojo lygio susitikimas, bet manau, kad turėtume šiek tiek susirūpinti, kad per daug netaptume viena pasauline vyriausybe", - per vaizdo ryšį sakė E. Muskas, anksčiau dieną asmeniškai pasirodęs aukščiausiojo lygio susitikime.

"Mes norime išvengti civilizacinės rizikos, nes... tai gali skambėti šiek tiek keistai... per daug bendradarbiauja vyriausybės."

"Jei pažvelgtumėte, tarkime, į istoriją, civilizacijų iškilimą ir žlugimą, civilizacijos kilo ir žlugo, bet tai nereiškė visos žmonijos pražūties, nes egzistavo visos šios atskiros civilizacijos, kurias skyrė didžiuliai atstumai", - tęsė E. Muskas.

"Kai Roma žlugo, islamas kilo. Taigi, žinote, kalifatui sekėsi neįtikėtinai gerai, o Romai sekėsi siaubingai. Ir tai iš tikrųjų tapo žinių išsaugojimo ir daugelio mokslo pasiekimų šaltiniu.

"Taigi manau, kad turime būti šiek tiek atsargūs, kad per daug nesivadovautume viena civilizacija, nuo kurios visa tai gali žlugti. Aišku, aš nesiūlau karo ar ko nors panašaus".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau