Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Hipotezės » 2020 » Gegužės » 10

Paukščiai Puola 5G Bokštus?!

Vienas mėgstamiausias paskutiniu metu liaudies žaidimų buvo bokštų deginimas su 5G įranga, kuriuos nežinomi visame pasaulyje įdiegė nežinomi žmonijos geradariai. Įvedus karantiną, padegimai tapo dažnesni, daugelis mano, kad tai turi vienas su kitu ryšį:

Oficiali spauda dirba 5G antenų montuotojų pusėje, todėl niekas skrupulingai neskaičiuoja ir neaprašo incidentų, kad šie pavyzdžiai netaptu užkrečiamu kitiems žmonėms, vis dėlto, net žinomas jų kiekis yra įspūdingas.

Taigi, vien Nyderlanduose per Velykų savaitgalį buvo įvykdyta 15 bokštų atakų, o JK – daugiau nei 20 išpuolių, o bendras visų laikų skaičius viršijo penkiasdešimt. Palaipsniui bokštus niokoja ir kitose šalyse, tačiau kažkodėl dėl nepaaiškinamų priežasčių pirmaujantis yra Afrikos regionas:

Be to, kas labiausiai trikdo mobiliojo ryšio operatorius – afrikiečiai degina viską iš eilės, tai yra 4G, 3G ir net 2G bokštus, kurių Afrikoje yra gana daug.

Nepaisant laukinių ir neišsilavinusių afrikiečių, kurie nesupranta, didelės spartos mobiliojo ryšio pranašumų, 5G šalininkams, pasirodė dar vienas baisus priešas – paukščiai:

Kokia yra balandžių elgesio priežastis, nėra sunku suprasti.

Nors, kažkoks "kretinas" balandžius pasirinko „pasaulio paukštį“ simbolį, ornitologai juos vadina „žiurkėmis su sparnais“, tam yra daugybė priežasčių – o ne viena, ligų platinimo.

Prieš porą metų šį vaizdo įrašą aptarinėjo daugelis laikraščių, nes situacija pasirodė keista: žmogus maitino paukštį, o paukštis beveik jam „neiškapojo akis“. Bet visa tai suprantama.

Nors liaudies išmintis varnams suteikia ypatingą protą, bet iš tikrųjų balandžiai – tai vieni iš protingiausių paukščių, apie kuriuos net nevisi ornitologai žino. Kaip paaiškėjo eksperimento metu, balandžiai turi matematikos pagrindus, tai yra, jie gali atskirti su objektus nuo trijų ir panašiai.

Balandžiai turi išvystyta ryšių sistemą, būtent, kai du pašto balandžiai skrenda kartu, jie kažkokiu būdu, bendro sutarimo būdu skrenda vienu ir tuo pačiu maršrutu – bendru sutarimu ir idealiu topografijos maršrutu.

5G, Paukščiai, Hipotezės

Balandžiai turi puikią atmintį – kaip parodė eksperimentai, jie sugeba atsiminti apie tūkstantį vaizdų / spalvų kortelių derinių, tačiau kas labiausiai nustebino neurofiziologus, kad jie linkę į magiją ir burtus.

Garsus psichologas B. F. Skineris (Burrhus Frederic Skinner) 1947 metais atliko tyrimą, kuriame tyrė balandžių elgesį. Paukščiai buvo dedami į narvus ir reguliariai šeriami, nepaisant balandžių elgesio. Tačiau, balandžiai galvojo kitaip. Pavyzdžiui, vienas paukštis prieš maitinant kišdavo galvą į kampą, o kitas pradėdavo suktis prieš laikrodžio rodyklę.

Dauguma šių keistų veiksmų buvo atliekami reguliariai, griežtai nustatytose narvų vietose. Anot Skinerio, šiuos veiksmus kartoja šamanai ritualo metu, norėdami sukelti lietų, derlių ir pan. Žinoma, neaišku, kiek Skinerio mintis yra teisinga, tačiau jame tikrai yra kažkas.

Tačiau svarbiausias dalykas, tai, kuo balandžių išpuoliai turi bendrą su 5G bokštais – balandžiai, labai jautrūs paukščiai, kurie idealiai reaguoja į elektromagnetinius laukus. Būtent tai jiems padeda rasti kelią, kuo visada naudojosi priešistorinės pašto tarnybos. O balandžiai taip pat yra labai kerštingi: jei balandžio jauniklį spardysi, jis visą gyvenimą atsimins savo skriaudėją ir, jei turės galimybę, kažkaip atkeršys.

Atsižvelgiant į šiuos faktus akivaizdu, kodėl būtent balandžiai puola 5G bokštus, o ne Greta Tumberg ir kiti aplinkosaugininkai. Jie jaučia bokštų daromą žalą ir, kaip labai agresyvūs paukščiai, stengiasi šią žalą sunaikinti, kiek gali savo jėgomis.

Matyt, atsižvelgiant į šiuos svarstymus Elonas Muskas dislokuoja antrą 5G paketą orbitoje, nes balandžiai neskrenda taip aukštai, o bušmenai negalės numušti palydovų nei bumerangu, nei kokia svaidyklę. Tačiau šiuo atveju Muskui pačiam reiktų persikelti į orbitą, o dar geriau, į Marsą.

Kaip jau pažymėjome aukščiau, balandis yra protingas paukštis, linkęs į magiją ir kerštingas, todėl Elonas bus pasmerktas visiems laikams vaikščioti šalmu ar apskritai plienine kauke... kad iš dangaus nenukristu kas... Kaskart, kai balandis praskris greta, jis sušuks: “gerai, kad bent jau karvės neskraido!”.

5G, Paukščiai, Hipotezės

Tai mano asmeninė ir analitinė nuomonė, kuria galima nesutikti arba sutikti, ji gali būti neteisinga, todėl palieku jums paties spręsti kas vyksta pasaulyje... mano darbas sekti pasaulio naujienas kitaip...

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.11.2017 laikas 10:28 Receptai Morkos su medumi laringitui gydyti
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: morkų, medus

Skaityti daugiau

26.09.2018 laikas 12:42 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo alergijos
Alergija liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo alergijos, alergija, alergijos gydymas, alergijos receptai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogom...

Skaityti daugiau

14.11.2017 laikas 13:25 Receptai Svogūnas nuo kosulio
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: svogūnas, pienas.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.11.2024 laikas 11:31 Nijolės pamoka: kaip pensija pakeitė gyvenimą suaugusiems vaikams
Kai Nijolė priėmė sprendimą išeiti į pensiją, ji ne tik paliko darbą, bet ir pradėjo naują gyvenimo etapą, kuris išbandė jos santykius su suaugusiais vaikais. Su keturiais vaikais, iš kurių du vis dar gyvena namuose, Nijolė jautė, kad atėjo laikas pa...

Skaityti daugiau

17.11.2024 laikas 10:53 Meilės kvadratas: kovos su jausmais istorija
Meilė gali būti sudėtinga ir netikėta. Kartais ji atneša džiaugsmą, o kartais – skausmą. Ši istorija pasakoja apie jauną moterį, kuri kovoja su jausmais žentui, tėvui savo jauniausios dukros. Išsiskyrusi su vyru, ji susiduria su sunkiais sprendimais,...

Skaityti daugiau

17.11.2024 laikas 10:31 Pasirinkta šeima: kaip kaimynystės ryšys keičia gyvenimą

Gyvenimas gali būti netikėtas, ypač kai artimi žmonės nusprendžia pasitraukti. Kartais, būdami vieniši, surandame tikrų draugų ir paramą ne iš ten, kur to tikėjomės. Ši istorija pasakoja apie 82 metų moterį, kuri, susidūrusi su pažįstamų abejingum...

Skaityti daugiau

17.11.2024 laikas 10:07 Aliuminio kiekio didėjimas vakcinose ir autizmo ryšys

Nuo XX a. aštuntojo dešimtmečio medicinos praktikoje vyko reikšmingi pokyčiai, ypač kalbant apie vakcinas. Padidėjęs aliuminio kiekis vakcinose ir sparčiai augantis autizmo diagnozių skaičius neabejotinai kelia klausimų. Šiame straipsnyje gilinsim...

Skaityti daugiau

16.11.2024 laikas 22:16 Geriausi gėrimai nuo gerklės skausmo

Gerklės skausmas – nemalonus jausmas, kuris gali pasireikšti dėl įvairių priežasčių, įskaitant temperatūros pokyčius, alergijas ar infekcijas. Nors šis simptomas gali būti skausmingas ir varginantis, siūlome jums daugybę natūralių gėrimų rec...

Skaityti daugiau