Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 10

Paukščiai Puola 5G Bokštus?!

Vienas mėgstamiausias paskutiniu metu liaudies žaidimų buvo bokštų deginimas su 5G įranga, kuriuos nežinomi visame pasaulyje įdiegė nežinomi žmonijos geradariai. Įvedus karantiną, padegimai tapo dažnesni, daugelis mano, kad tai turi vienas su kitu ryšį:

Oficiali spauda dirba 5G antenų montuotojų pusėje, todėl niekas skrupulingai neskaičiuoja ir neaprašo incidentų, kad šie pavyzdžiai netaptu užkrečiamu kitiems žmonėms, vis dėlto, net žinomas jų kiekis yra įspūdingas.

Taigi, vien Nyderlanduose per Velykų savaitgalį buvo įvykdyta 15 bokštų atakų, o JK – daugiau nei 20 išpuolių, o bendras visų laikų skaičius viršijo penkiasdešimt. Palaipsniui bokštus niokoja ir kitose šalyse, tačiau kažkodėl dėl nepaaiškinamų priežasčių pirmaujantis yra Afrikos regionas:

Be to, kas labiausiai trikdo mobiliojo ryšio operatorius – afrikiečiai degina viską iš eilės, tai yra 4G, 3G ir net 2G bokštus, kurių Afrikoje yra gana daug.

Nepaisant laukinių ir neišsilavinusių afrikiečių, kurie nesupranta, didelės spartos mobiliojo ryšio pranašumų, 5G šalininkams, pasirodė dar vienas baisus priešas – paukščiai:

Kokia yra balandžių elgesio priežastis, nėra sunku suprasti.

Nors, kažkoks "kretinas" balandžius pasirinko „pasaulio paukštį“ simbolį, ornitologai juos vadina „žiurkėmis su sparnais“, tam yra daugybė priežasčių – o ne viena, ligų platinimo.

Prieš porą metų šį vaizdo įrašą aptarinėjo daugelis laikraščių, nes situacija pasirodė keista: žmogus maitino paukštį, o paukštis beveik jam „neiškapojo akis“. Bet visa tai suprantama.

Nors liaudies išmintis varnams suteikia ypatingą protą, bet iš tikrųjų balandžiai – tai vieni iš protingiausių paukščių, apie kuriuos net nevisi ornitologai žino. Kaip paaiškėjo eksperimento metu, balandžiai turi matematikos pagrindus, tai yra, jie gali atskirti su objektus nuo trijų ir panašiai.

Balandžiai turi išvystyta ryšių sistemą, būtent, kai du pašto balandžiai skrenda kartu, jie kažkokiu būdu, bendro sutarimo būdu skrenda vienu ir tuo pačiu maršrutu – bendru sutarimu ir idealiu topografijos maršrutu.

5G, Paukščiai, Hipotezės

Balandžiai turi puikią atmintį – kaip parodė eksperimentai, jie sugeba atsiminti apie tūkstantį vaizdų / spalvų kortelių derinių, tačiau kas labiausiai nustebino neurofiziologus, kad jie linkę į magiją ir burtus.

Garsus psichologas B. F. Skineris (Burrhus Frederic Skinner) 1947 metais atliko tyrimą, kuriame tyrė balandžių elgesį. Paukščiai buvo dedami į narvus ir reguliariai šeriami, nepaisant balandžių elgesio. Tačiau, balandžiai galvojo kitaip. Pavyzdžiui, vienas paukštis prieš maitinant kišdavo galvą į kampą, o kitas pradėdavo suktis prieš laikrodžio rodyklę.

Dauguma šių keistų veiksmų buvo atliekami reguliariai, griežtai nustatytose narvų vietose. Anot Skinerio, šiuos veiksmus kartoja šamanai ritualo metu, norėdami sukelti lietų, derlių ir pan. Žinoma, neaišku, kiek Skinerio mintis yra teisinga, tačiau jame tikrai yra kažkas.

Tačiau svarbiausias dalykas, tai, kuo balandžių išpuoliai turi bendrą su 5G bokštais – balandžiai, labai jautrūs paukščiai, kurie idealiai reaguoja į elektromagnetinius laukus. Būtent tai jiems padeda rasti kelią, kuo visada naudojosi priešistorinės pašto tarnybos. O balandžiai taip pat yra labai kerštingi: jei balandžio jauniklį spardysi, jis visą gyvenimą atsimins savo skriaudėją ir, jei turės galimybę, kažkaip atkeršys.

Atsižvelgiant į šiuos faktus akivaizdu, kodėl būtent balandžiai puola 5G bokštus, o ne Greta Tumberg ir kiti aplinkosaugininkai. Jie jaučia bokštų daromą žalą ir, kaip labai agresyvūs paukščiai, stengiasi šią žalą sunaikinti, kiek gali savo jėgomis.

Matyt, atsižvelgiant į šiuos svarstymus Elonas Muskas dislokuoja antrą 5G paketą orbitoje, nes balandžiai neskrenda taip aukštai, o bušmenai negalės numušti palydovų nei bumerangu, nei kokia svaidyklę. Tačiau šiuo atveju Muskui pačiam reiktų persikelti į orbitą, o dar geriau, į Marsą.

Kaip jau pažymėjome aukščiau, balandis yra protingas paukštis, linkęs į magiją ir kerštingas, todėl Elonas bus pasmerktas visiems laikams vaikščioti šalmu ar apskritai plienine kauke... kad iš dangaus nenukristu kas... Kaskart, kai balandis praskris greta, jis sušuks: “gerai, kad bent jau karvės neskraido!”.

5G, Paukščiai, Hipotezės

Tai mano asmeninė ir analitinė nuomonė, kuria galima nesutikti arba sutikti, ji gali būti neteisinga, todėl palieku jums paties spręsti kas vyksta pasaulyje... mano darbas sekti pasaulio naujienas kitaip...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.08.2020 laikas 19:32 Disko Formos NSO Pateko Į NBC Vakaro Naujienas

2020 m. rugpjūčio 3d. per NBC Nightly News laidą. Šioje laidoje pasakojama tai, kaip Navaho indėnai kovoja su vandens krize pandemijos metu, tačiau per šią laidą buvo pastebėtas, keistas reiškinys - staiga, tuo metu pasirodo ir pralekia disko formos NSO, kai indėnų šamanas šaukėsi dievams.

...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 17:31 Vienintelis pasaulyje karinis ekroplanas, galėjęs per akimirką sunaikinti ir didžiausius lėktuvnešius
Vienintelis baigtas Luna klasės laivas ©igor113

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 09:51 Inkstų ligos ir liaudies medicina joms gydyti

Sutrikus druskų išsiskyrimui iš organizmo, gali prasidėti inkstų akmenligė. Akmenys inkstuose gali susidaryti dėl įvairių veiksnių: šlapimtakių infekcijos, skysčių trūkumo, netinkamos mitybos, paveldėtų polinkių. Cheminė akmenų sudėtis priklauso nuo jų atsiradimo priežasties, o tai svarbu parenka...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 07:40 Dėl ko kyla šlapimo nelaikymo problema ir kaip ją gydyti

Šlapimo nelaikymas, dar kitaip žinomas kaip šlapimo pūslės kontrolės praradimas, pasireiškia dvigubai daugiau moterų nei vyrų. Taip gali būti todėl, kad dėl nėštumo, gimdymo ir menopauzės, šlapimo nelaikymo problemos pasunkėja. Visa laimei, ši bėda nėra įprasta senėjimo dalis, todėl jį galima gyd...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 07:25 Patarimai, kaip atsikratyti pagurklio – riebalų sankaupų po smakru

Dvigubas smakras, dar kitaip vadinamas pagurkliu, yra riebalų sankaupa pasmakrėje, pasitaikanti daugeliui žmonių. Pagurklio atsiradimas dažnai susijęs su svorio padidėjimu, tačiau kartais jis būna nulemtas genetiškai ar susiformuoja dėl senatvės ir laisvesnės odos. Jei turite dvigubą smakrą ...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 07:12 Drąsios ir bauginančios profesoriaus Lekevičiaus įžvalgos: mums liko 200 metų
Atsakymą rado dar senovės graikai: diskusijos padeda atrasti tiesą, o ne ginčai. Tačiau tai galioja tik jauniems žmonės, seniui nereikia tiesos, jis ją jau žino ir nenori jokios kitos. Prisimenate, kaip Kristus reagavo į Piloto klausimą: „Kas yra tiesa?“...

Skaityti daugiau