Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 10

Paukščiai Puola 5G Bokštus?!

Vienas mėgstamiausias paskutiniu metu liaudies žaidimų buvo bokštų deginimas su 5G įranga, kuriuos nežinomi visame pasaulyje įdiegė nežinomi žmonijos geradariai. Įvedus karantiną, padegimai tapo dažnesni, daugelis mano, kad tai turi vienas su kitu ryšį:

Oficiali spauda dirba 5G antenų montuotojų pusėje, todėl niekas skrupulingai neskaičiuoja ir neaprašo incidentų, kad šie pavyzdžiai netaptu užkrečiamu kitiems žmonėms, vis dėlto, net žinomas jų kiekis yra įspūdingas.

Taigi, vien Nyderlanduose per Velykų savaitgalį buvo įvykdyta 15 bokštų atakų, o JK – daugiau nei 20 išpuolių, o bendras visų laikų skaičius viršijo penkiasdešimt. Palaipsniui bokštus niokoja ir kitose šalyse, tačiau kažkodėl dėl nepaaiškinamų priežasčių pirmaujantis yra Afrikos regionas:

Be to, kas labiausiai trikdo mobiliojo ryšio operatorius – afrikiečiai degina viską iš eilės, tai yra 4G, 3G ir net 2G bokštus, kurių Afrikoje yra gana daug.

Nepaisant laukinių ir neišsilavinusių afrikiečių, kurie nesupranta, didelės spartos mobiliojo ryšio pranašumų, 5G šalininkams, pasirodė dar vienas baisus priešas – paukščiai:

Kokia yra balandžių elgesio priežastis, nėra sunku suprasti.

Nors, kažkoks "kretinas" balandžius pasirinko „pasaulio paukštį“ simbolį, ornitologai juos vadina „žiurkėmis su sparnais“, tam yra daugybė priežasčių – o ne viena, ligų platinimo.

Prieš porą metų šį vaizdo įrašą aptarinėjo daugelis laikraščių, nes situacija pasirodė keista: žmogus maitino paukštį, o paukštis beveik jam „neiškapojo akis“. Bet visa tai suprantama.

Nors liaudies išmintis varnams suteikia ypatingą protą, bet iš tikrųjų balandžiai – tai vieni iš protingiausių paukščių, apie kuriuos net nevisi ornitologai žino. Kaip paaiškėjo eksperimento metu, balandžiai turi matematikos pagrindus, tai yra, jie gali atskirti su objektus nuo trijų ir panašiai.

Balandžiai turi išvystyta ryšių sistemą, būtent, kai du pašto balandžiai skrenda kartu, jie kažkokiu būdu, bendro sutarimo būdu skrenda vienu ir tuo pačiu maršrutu – bendru sutarimu ir idealiu topografijos maršrutu.

5G, Paukščiai, Hipotezės

Balandžiai turi puikią atmintį – kaip parodė eksperimentai, jie sugeba atsiminti apie tūkstantį vaizdų / spalvų kortelių derinių, tačiau kas labiausiai nustebino neurofiziologus, kad jie linkę į magiją ir burtus.

Garsus psichologas B. F. Skineris (Burrhus Frederic Skinner) 1947 metais atliko tyrimą, kuriame tyrė balandžių elgesį. Paukščiai buvo dedami į narvus ir reguliariai šeriami, nepaisant balandžių elgesio. Tačiau, balandžiai galvojo kitaip. Pavyzdžiui, vienas paukštis prieš maitinant kišdavo galvą į kampą, o kitas pradėdavo suktis prieš laikrodžio rodyklę.

Dauguma šių keistų veiksmų buvo atliekami reguliariai, griežtai nustatytose narvų vietose. Anot Skinerio, šiuos veiksmus kartoja šamanai ritualo metu, norėdami sukelti lietų, derlių ir pan. Žinoma, neaišku, kiek Skinerio mintis yra teisinga, tačiau jame tikrai yra kažkas.

Tačiau svarbiausias dalykas, tai, kuo balandžių išpuoliai turi bendrą su 5G bokštais – balandžiai, labai jautrūs paukščiai, kurie idealiai reaguoja į elektromagnetinius laukus. Būtent tai jiems padeda rasti kelią, kuo visada naudojosi priešistorinės pašto tarnybos. O balandžiai taip pat yra labai kerštingi: jei balandžio jauniklį spardysi, jis visą gyvenimą atsimins savo skriaudėją ir, jei turės galimybę, kažkaip atkeršys.

Atsižvelgiant į šiuos faktus akivaizdu, kodėl būtent balandžiai puola 5G bokštus, o ne Greta Tumberg ir kiti aplinkosaugininkai. Jie jaučia bokštų daromą žalą ir, kaip labai agresyvūs paukščiai, stengiasi šią žalą sunaikinti, kiek gali savo jėgomis.

Matyt, atsižvelgiant į šiuos svarstymus Elonas Muskas dislokuoja antrą 5G paketą orbitoje, nes balandžiai neskrenda taip aukštai, o bušmenai negalės numušti palydovų nei bumerangu, nei kokia svaidyklę. Tačiau šiuo atveju Muskui pačiam reiktų persikelti į orbitą, o dar geriau, į Marsą.

Kaip jau pažymėjome aukščiau, balandis yra protingas paukštis, linkęs į magiją ir kerštingas, todėl Elonas bus pasmerktas visiems laikams vaikščioti šalmu ar apskritai plienine kauke... kad iš dangaus nenukristu kas... Kaskart, kai balandis praskris greta, jis sušuks: “gerai, kad bent jau karvės neskraido!”.

5G, Paukščiai, Hipotezės

Tai mano asmeninė ir analitinė nuomonė, kuria galima nesutikti arba sutikti, ji gali būti neteisinga, todėl palieku jums paties spręsti kas vyksta pasaulyje... mano darbas sekti pasaulio naujienas kitaip...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau