Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Balandžio » 8

Pelynas antpilas skrandžiui nuo opaligės

Mano vyrą jau dešimt metų vargina skrandžio skausmai. Gydytojai seniai nustatė diagnozę - dvylikapirštės žarnos opaligė, išrašė krūvą tablečių, bet po tam tikro laiko po gydymo kurso skrandžio skausmai atsinaujino.

Taip mes supratome kad opaligė - visiems laikams. Ji pati užsitraukia randu, o rėmuo ir negalavimas lieka.

Vyras nuolat turėjo prastą apetitą, dažnai vargino rėmuo, nuo kurio jis gelbėjosi soda su vandeniu. Bet viename laikraštyje paskaičiau, kad sodos tirpalas iš tikrųjų labai blogai veikia skrandį.

Ėmiau ieškoti kokios nors saugios liaudiškos priemonės. Viena pažįstama rekomendavo vartoti paprastus pelynus, tiksliau jų nuovirą. Nuoviro receptas: 2 valgomuosius šaukštus pelynų užpilti stikline verdančio vandens, palaikyti 20 minučių, nukošti.

Gydymas visai paprastas: ryte tuščiu skrandžiu išgerti 2-3 valgomuosius šaukštus pelynų antpilo, po 30 minučių pusryčiauti. Taip pat 2-3 valgomuosius šaukštus antpilo galima vartoti ir likus pusvalandžiui iki kiekvieno valgio.

Mano vyras taip ir darė. Sugrįžo apetitas, nurimo rėmuo ir skrandžio skausmai. Džiaugiuosi, kad mums pavyko atsikratyti ilgamečio negalavimo su tokia paprasta ir saugia priemone.

Reikia paminėti, kad nevertėtu pelynų piktnaudžiauti, kietina išmatas. Todėl, vartojat pelyną reiktu vartoti daugiau vandens. Ir žinoma, prieš vartojat, reiktu išsiaiškinti, koks jūsų rūgštingumas. Nes galima sau pakenkti.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau