Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Birželio » 28

"Pokemonų" medžioklė išplito į Jungtinių Valstijų ligonines

Toliau pateiktame vaizdo įraše matyti, kaip ligoninės slaugytoja leidžia kolegiai naudoti RFID skaitytuvą ant jos "paskiepytos" rankos. Kai ji priartina skaitytuvą prie rankos, jai pasirodo numeris! Apie tai rašo: halturnerradioshow.com

Kai slaugytoja pirmą kartą nuskenuoja ranką BE vakcinos, skeneris nieko nerodo. Tačiau po kelių akimirkų, kai vėl nuskenuojama ranka, kuria, pasak slaugytojos, ji gavo "vakciną", RFID skaitytuvas parodo ilgą skaitmeninį kodą!

Nežinau šio vaizdo įrašo detalių. Nežinau, gal tai kokia nors apgavystė. Perduodu tai savo skaitytojams, kad galėtumėte patys nuspręsti.

Komentaras: slaugytojos vaizdo įrašas šiandien buvo populiarus daugelyje Amerikos forumų, ir pirmas spėjimas buvo, kad lustas buvo slaugytojos drabužiuose - lustas buvo pritvirtintas prie jos drabužių, o tai yra standartinė JAV ligoninių praktika. Tačiau tolesnis tyrimas atskleidė keletą netikėtumų. 

Taip buvo identifikuotas pats skeneris:

konspirologija, Pokemonai, pokemonų skaitytuvas.

Tai mikroschemų sekimo skaitytuvas, kuris implantuojamas gyvūnams ir parduodamas bet kurioje veterinarijos parduotuvėje:

Po šios procedūros šunims suteikiama medicininė kortelė, kuri yra specialioje duomenų bazėje.  

Taigi tai ne drabužiuose, o veterinarijoje naudojama mikroschema. Bet kaip jis pateko į slaugytojos kūną? Yra dvi teorijos.

a) Merginos vyras ar vaikinas yra BDSM gerbėjas, todėl jis ne tik žaidžia su apykaklėmis, antkakliais ir kita atributika, bet ir nusprendė paženklinti savo augintinį, kad įsitikintų, jog jis nepabėgo ir elgiasi tinkamai. 

b) Čipas buvo įšvirkštas kartu su vakcina iš esmės toms pačioms užduotims atlikti, todėl gyvūnas elgiasi sklandžiai - ištikimai eina į darbą, sunkiai dirba už maistingą pupelių sriubą ir nesikrato savo teisių. 

Kuri versija yra teisingesnė, nei mes, nei GLP nežinome, todėl lauksime, kol Italijos mokslininkai parengs šią temą ir stebėsime pokyčius. 

Šios medžiagos komentaruose skaitytojas Konstantinas patalpino vaizdo įrašą, kuris jau dabar atrodo šiek tiek daugiau nei pokštas. Todėl mes skelbiame vaizdo įrašą, kad visi galėtų pamatyti:

PS: kadangi šio galvosūkio neįveikė užsienio mokslininkai, komentatoriai... gal Lietuvos visų galų gydytojai, valdžios atstovai, ar tiesiog eiliniai Lietuvos piliečiai atsakys į šiuos vaizdo įrašus... kas vyksta?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau