Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 21

Pasitikėkite savo vyru!

Pasitikėkite savo vyru!

Jei nustosite kontroliuoti savo vyrą ir išmoksite juo pasitikėti, jis visą savo energiją skirs geresniems rezultatams pasiekti.

Mielos moterys, merginos, kaip dažnai leidžiame sau nekontroliuoti savo vyro? 

Atsakykime sąžiningai! Nereikia to garsiai šaukti, galime tai pasakyti sau. 

Taip. Nedažnai!!! Beprotiškai norime kontroliuoti savo partnerį, manome, kad jei paprašysime jo ką nors padaryti, jis to nepadarys teisingai. O iš tikrųjų jis tai padarys neteisingai. Bet tai nereiškia, kad NEGALIMA to daryti teisingai! Natūralu, kad kiekvienas žmogus yra skirtingas ir mąsto skirtingai. Ir tai gerai, taip ir turi būti! Nesvarbu, kaip jis tai daro, svarbu galutinis rezultatas.

Net ir ankstyvame amžiuje mamos dažnai sprendžia, kaip jų sūnus turėtų rengtis, su kuo jis turėtų draugauti, ką jis turėtų daryti, kokia mergina jam tinka ir t. t.. Ir tai yra sunki našta berniukui, jis kovoja už pasirinkimo laisvę. Paauglystėje jis protestuoja ir, jei jam pasiseka, pradeda gyventi atskirai, kur atranda savo laisvę. Tai irgi yra normalu. 

Kai jis sutinka merginą, stengiasi daryti dalykus, kad atkreiptų jos dėmesį, nustebintų ją, pamalonintų savo veiksmais. Merginoms tai labai patinka. Tačiau santuokoje daugelis moterų yra linkusios kontroliuoti ir taip slopinti "Vyrą" vyruose. Jos atima iš jo galimybę priimti sprendimus, prisiimti visą atsakomybę už savo sprendimų pasekmes, dažnai jį kritikuoja ir reiškia pastabas, kad jis kažką daro ne taip. Ir galiausiai moterys paskui skundžiasi, kad vyras tampa silpnas, ne toks drąsus, koks buvo iki santuokos! Voila!!! Kodėl? Todėl, kad kontroliuodama jūs nesuteikiate jam galimybės būti savimi ir visapusiškai save išbandyti! Pasitikėti vyru - tai tikėti juo ir tikėtis iš jo geriausio, o ne blogiausio. Ar pasitikite savo partneriu? Ar tikite, kad jūsų partneris gali brandžiai priimti teisingus sprendimus?

 Ką apie tai manote? Ką jums sako jūsų asmeninė patirtis ir pastebėjimai?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau