Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 31

PSO įspėja tėvus saugoti vaikus nuo ‘pavojingos COVID vakcinos’

PSO įspėja tėvus saugoti vaikus nuo ‘pavojingos COVID vakcinos’

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) dabar ragina tėvus saugoti savo vaikus nuo "potencialiai pavojingos COVID-19 vakcinos".

Stulbinamai apsisukusi, PSO teigia, kad jauniems žmonėms kyla didelis pavojus susirgti širdies ligomis, jei jie pasiskiepija eksperimentine mRNA injekcija: 

Summit.news pranešimai: Imunizacijos strateginė patariamoji ekspertų grupė (SAGE) - mokslininkų ir pareigūnų grupė - šią savaitę paskelbė rekomendacijų peržiūrą, kurioje teigiama, kad nebepatariama "sveikiems" vaikams nuo 6 mėnesių iki 17 metų amžiaus skiepyti "Covid" vakcina.

"Sveikų vaikų ir paauglių skiepijimo poveikis visuomenės sveikatai yra palyginti daug mažesnis nei nustatyta tradicinių būtiniausių vaikų vakcinų - tokių kaip rotaviruso, tymų ir pneumokokinės konjuguotos vakcinos - nauda", - rašė SAGE.

Naujojoje politikoje nustatytos trys prioritetinės grupės - aukšto, vidutinio ir žemo prioriteto, o vaikai ir paaugliai priskiriami žemo prioriteto kategorijai. Apibrėžimuose vertinamos kategorijos pagal "sunkios ligos ir mirties riziką". PSO vis dar rekomenduoja, kad "vaikai, kurių imuninė sistema yra sutrikusi arba kurie turi sveikatos sutrikimų, vis tiek turėtų pasiskiepyti".

SAGE pirmininkė Dr. Hanna Nohyn, aiškindama atnaujintas gaires, teigė: "Atnaujintos atsižvelgiant į tai, kad didžioji dalis gyventojų yra paskiepyti arba anksčiau užsikrėtę COVID-19, arba ir viena, ir kita, atnaujintose gairėse dar kartą pabrėžiama, kaip svarbu skiepyti tuos, kuriems vis dar gresia sunkios ligos rizika, daugiausia vyresnio amžiaus suaugusiuosius ir sergančiuosius pagrindinėmis ligomis, taip pat ir papildomais sustiprinančiais skiepais."

Šiuo metu Jungtinių Amerikos Valstijų CDC rekomenduoja skiepyti nuo Kovid vakcinomis 6 mėnesių ir vyresnius vaikus...

PSO įspėja tėvus saugoti vaikus nuo ‘pavojingos COVID vakcinos’

Neaišku, ar JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) taip pat pritaikys savo rekomendacijas prie šios patikslintos PSO politikos, tačiau aišku tai, kad tie tėvai, kurie išliko skeptiškai nusiteikę dėl skubiai sukurtų "leistinų naudoti skubos tvarka" mRNA vakcinų įskiepijimo savo vaikams, buvo akivaizdžiai išteisinti... ir šį kartą ne mažiau nei PSO.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau