Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Balandžio » 5

Rankšluosčiai kaip nauji: 3 efektyvaus skalbimo taisyklės

Rankšluosčiai kaip nauji: 3 efektyvaus skalbimo taisyklės

Netinkamai prižiūrimi rankšluosčiai kelia rimtą pavojų jūsų sveikatai.

Su rankšluosčiais - tiek virtuviniais, tiek vonios rankšluosčiais - susiduriame kasdien. Jie gali sukelti netikėtų odos ligų ir net skrandžio sutrikimų, nes rankšluosčius labai lengva paversti bakterijų ir mikrobų karalyste.

Ne visos patyrusios namų šeimininkės žino, kaip skalbti rankšluosčius skalbimo mašinoje ar rankomis - yra įvairiausių niuansų. Žinoti, kaip dažnai turėtumėte skalbti rankšluosčius ir kaip tai padaryti tinkamai kartą ir visiems laikams, yra labai svarbu - visų pirma dėl jūsų ir jūsų šeimos sveikatos.

Kaip dažnai turėtumėte skalbti rankšluosčius - pagrindinės taisyklės

Kai kurie žmonės gali manyti, kad išsiaiškinti, kaip dažnai turėtumėte keisti rankšluosčius, yra paprasta - pažiūrėkite, ar jie nešvarūs, netgi juos nučiupinėkite. Tačiau tai nėra taip paprasta. Rankšluosčių keitimo dažnumas tiesiogiai susijęs su rankšluosčio paskirtimi. Ir nė vienu atveju nereikėtų laukti, kol jis pradės skleisti nemalonų kvapą.

Pagrindinės rekomendacijos yra tokios:

  • Kūno rankšluosčius reikėtų skalbti po 3 naudojimo kartų;
  • rankų ir kojų rankšluosčius - kartą per 2-3 dienas arba dažniau, jei juos dažnai naudojate;
  • intymius rankšluosčius reikėtų skalbti po kiekvieno naudojimo;
  • veido rankšluosčiai turėtų būti keičiami kas dvi dienas arba keičiami popieriniais rankšluosčiais (esant rimtoms odos ligoms);
  • virtuvinių rankšluosčių turėtų būti daug ir juos reikėtų keisti kasdien, jei nenorite, kad juose kauptųsi E. coli ir kiti nepageidaujami "svečiai".

Keiskite ir skalbkite rankšluosčius pagal rekomendacijas, gerai išdžiovinkite juos po naudojimo, ir jums nebereikės klausti, kaip skalbti rankšluosčius, kad jie nekvepėtų.

Frotinių rankšluosčių skalbimas - patarimai

Frotiniai rankšluosčiai dėl jų audinį sudarančių purių kilpelių labai maloniai priglunda prie odos. Tačiau norėdami išlaikyti šį įspūdį, turėsite gerokai paprakaituoti juos skalbdami. Jei nenorite sugadinti audinio tekstūros, svarbu, kad rankšluostis "neužsikimštų" milteliais, nesusikraipytų ir skalbiant gerai išsiskalautų. Štai keletas pagrindinių patarimų, kaip skalbti frotiniais rankšluosčiais skalbimo mašinoje:

  1. Naudokite skystą skalbimo priemonę;
  2. norint išsaugoti spalvą, skalbimo ciklo metu galima įberti sodos;
  3. neperpildykite skalbimo mašinos - dėl to frotiniai rankšluosčiai nebus išskalbti;
  4. nenaudokite didelio greičio - tai gali pažeisti tekstūrą.

Taip pat praverstų skalbimo maišelis, nes dėl sąlyčio su kitais daiktais rankšluostis gali nepavirsti skuduru ir neišsitampyti.

Kaip skalbti virtuvinius rankšluosčius - jums reikia šių įgūdžių

Jei jūsų virtuvinis rankšluostis nespėjo per daug susitepti, turėtumėte laikytis tų pačių taisyklių, kaip ir skalbdami likusią skalbimo mašiną. Dabar nepamirškite, kad viską, kas liečiasi su maistu - pavyzdžiui, virtuvinius rankšluosčius - reikėtų skalbti atskirai nuo kitų skalbinių.

Atitinkamai tamsius ir spalvotus rankšluosčius galima skalbti ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje (nebent etiketėje esantys ženklai pataria kitaip). Balti rankšluosčiai gali tapti tikru galvos skausmu - kaip juos skalbti po to, kai daug naudojate, klausimas glumina net labiausiai patyrusį namų šeimininką. Baltiems ir šviesesnių spalvų rankšluosčiams rekomenduojame įpilti deguonies baliklio - naudokite jį taip, kaip nurodyta. Siųskite tokius rankšluosčius "maudytis" aukštoje temperatūroje (90-100 laipsnių) ir jie džiaugsis gaivia išvaizda.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau