Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Balandžio » 28

Kaip teisingai skalbti džinsus: svarbūs patarimai, kaip nesugadinti mėgstamų daiktų

Kaip teisingai skalbti džinsus: svarbūs patarimai, kaip nesugadinti mė

Ne mažiau svarbu žinoti, kaip skalbti džinsus, kad jie nesusigadintų ir ilgiau tarnautų.

Visi nuolat dėvime džinsus - jie gana patogūs, stilingi ir praktiški. Tačiau bet kokia apranga ilgainiui linkusi užsiteršti, todėl juos reikia skalbti. Pažiūrėkite, kaip skalbti vyriškus ir moteriškus džinsus, kad jie neprarastų savo geros išvaizdos.

Teisingas džinsų skalbimas - svarbiausi patarimai

Nesvarbu, ar skalbiate vyriškus ir moteriškus džinsus, įprastus džinsus, ar plėšytus džinsus, iš tiesų nėra jokio skirtumo, kaip juos skalbti. Štai pagrindinės taisyklės, kaip skalbti džinsus:

  • Prieš skalbdami džinsus skalbimo mašinoje, turite žinoti, koks skalbimo režimas geriausiai tinka jūsų džinsams. Skalbimo mašinos turi specialias funkcijas, skirtas džinsams valyti. Švelnūs režimai, pavyzdžiui, "Delicate Wash" arba "Hand Wash", puikiai tiks džinsams skalbti. Tačiau jei jūsų skalbyklė turi programą "Džinsai", kuri automatiškai nustato reikiamus parametrus, būtų puiku.
  • Ne mažiau svarbu žinoti, kokioje temperatūroje skalbti džinsus - negalima skalbti per aukštoje (60 laipsnių ar aukštesnėje) temperatūroje, temperatūra turi būti apie 30 laipsnių, be to, reikia laikytis skalbimo instrukcijų, nurodytų etiketėje.
  • Atkreipkite dėmesį į skalbimo režimą, kuriuo džinsus reikia skalbti. Sukimosi greitis neturėtų viršyti 800 per minutę. Priešingu atveju drabužiai gali tiesiog suplyšti.
  • Yra dar vienas labai svarbus dalykas skalbiant drabužius - norėdami išvengti pūkelių susidarymo ir spalvos praradimo, visada džinsus išverskite į kitą pusę. Tuomet garantuotai išsaugosite jų kokybę po skalbimo.

Džinsų skalbimas rankomis - niuansai ir ypatybės

Prieš skalbdami rankomis džinsus pamirkykite šiltame vandenyje, tačiau leiskite jiems mirkti ne ilgiau kaip vieną valandą, antraip audinys gali išblukti arba ant jo gali atsirasti dryžių. 

Naudokite tik švelnias skalbimo priemones, o dėmėms valyti naudokite tik baliklį arba miltelius palei pluošto kryptį.

Geriausia skalbti kambario temperatūros vandenyje - džinsus geriausia skalbti rankomis vonios kambaryje. Tam tikrais atvejais, pavyzdžiui, jei tai juodi džinsai, galima naudoti tik cheminį valymą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau