Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 11

Šeima atrodo taip neįprastai, kad kaimynai slepia nuo jų savo vaikus

Hana Rouz ir Stivenas Radžas susipažino mokslų Monrealio mados mokykloje metu. Jaunuoliai iškart nusprendė, kad sukurti vienas kitam.

Be meilės madai, Haną ir Stiveną suvienijo nusivylimas šiuolaikine visuomene. Vaikinas ir mergina manė, kad ji yra netobula ir tokia, kur niekas negyvena pats savimi. Visi nešioja kaukes ir vaidina kažkokius svetimus vaidmenis.

Radžas ir Rouz nusprendė, kad nuo šiol jie gyvens patys savimi. Jų supratimu tai reiškia rengtis, nešioti makiažą ir įvairius aksesuarus futuristiniame stiliuje. Be to, jaunuoliai nusiskuto galvas ir antakius. Save jaunasis duetas identifikuoja „postžmonėmis“.

Jie dirba dizaineriais ir patys kuria neordinarius kostiumus. Taipogi sutuoktiniai yra socialinių tinklų žvaigždės. Jų Instagramą seka daugiau nei pusė milijono žmonių.

Daugeliui vyras ir žmona iš Kanados primena ateivius iš filmo „Plėšrūnas“ ar tiesiog pragaro išperas.

Patys Hana ir Stivenas pasakoja, kad dėl savo išvaizdos jie dažnokai kenčia nepatogumus.

Bankuose, oro uostuose ir restoranuose sutuoktinius palaiko valkatomis ir išveja. Bet tai neprivers jaunuolių išduoti savo stiliaus ir drabužių principų.

Užtai Hana ir Stivenas savo išvaizda džiugina vaikus. Nepaprasti sutuoktiniai primena jiems komiksų ir filmukų herojus.

„Vaikai nesmerkia, kadangi jiems dar niekas neprimetė tariamų visuomenės normų ir standartų“,- sako Hana.

Jai ir Stivenui neseniai gimė mažylis. Jo auklėjimas niekuo nesiskiria nuo auklėjimo įprastose šeimose.

Ar jis ateityje atrodys kaip ir jo tėvai, parodys laikas.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau