Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 20

Šykščiausi ir dosniausi Zodiako ženklai

Dosnumas – įgimta savybė, kuri būdinga tikrai ne visiems žmonėms. Vieni jų artimam ar net nepažįstamam žmogui gali atiduoti paskutinį duonos kąsnį, o kiti nėra linkę dalintis su kitais. Šį būdo bruožą neretai lemia tai, po kokiu Zodiako ženklu asmuo yra gimęs, todėl pasidomėkime, kokie ženklai gali būti laikomi pačiais didžiausiais šykštuoliais.

Avinas

Nors šio Zodiako ženklo atstovai gali atrodyti labai dosnūs, tačiau taip nėra. Avinas visada paskaičiuoja, ar būdamas dosnus iš to gaus apčiuopiamą naudą. Jei ne – tikrai nėra reikalo investuoti. Po Avino ženklu gimę žmonės visada vadovaujasi sveiku protu, tad ir tuomet, jei išgirsta prašymą paaukoti, pirmiausia pagalvoja, ar jam tai bus naudinga.

Jautis

Jaučiai savo finansams skiria ypatingą dėmesį: jie visada žino, kur išleido savo pinigus, ir tik labai retomis progomis leidžia sau šiek tiek paišlaidauti. Šio Zodiako ženklo atstovai visada ieško būdų, kaip sutaupyti pinigų, todėl dažnai renkasi nemokamas pramogas ar kitas investicijų nereikalaujančias galimybes. Nors Jautis labdaringoms organizacijoms aukoja tik išskirtiniais atvejais, tačiau visada yra pasiryžę padėti savo artimiesiems.

Dvyniai

Dvyniams labai svarbi aplinkinių nuomonė, todėl jie aukoja tik tada, jei... yra stebimi. Šio Zodiako ženklo atstovai nori, kad laikytumėte juos dosniais žmonėmis, tad su jais geriausia derėtis kitų asmenų akivaizdoje. Galite būti tikri – tai padės jums gauti patį geriausią pasiūlymą! Jei pagalbos kreipsitės elektroniniu paštu, nenustebkite, kad netrukus gausite neigiamą atsakymą – juk niekas iš pašalinių negalės įvertinti Dvynių dosnumo.

Vėžys

Vėžiai nėra šykštūs, tačiau tai yra labai praktiški žmonės, todėl jie be reikalo neišlaidaus. Šio ženklo atstovai labai skaičiuoja savo pinigus ir dažniausiai nėra pasiryžę jų skolinti ar (juo labiau) aukoti. Visgi jie padės geriems draugams ir artimiesiems, tačiau tik tuo atveju, jeigu jų mėnesio pajamos viršijo išlaidas. Nenustebkite, jei įvairiomis progomis Vėžys jums dovanos tik labai praktiškus daiktus – tokias dovanas jie norėtų gauti ir patys.

Liūtas

Liūtai yra ganėtinai dosnūs, tačiau nepažįstami žmonės juos gali laikyti šykštuoliais. Kartais yra pagrindo taip manyti: šio Zodiako ženklo atstovai gali atsisakyti aukoti pinigus ar padėti nepažįstamiesiems, tačiau savo artimuosius ir draugus jie mėgsta lepinti dovanomis. Liūtas nuoširdžiai vertina tikrą draugystę ir yra pasirengęs padėti, net nesitikėdamas jokio atlygio ar naudos ateityje. Jiems patinka matyti žmonių susižavėjimą, būti globėjais su didele širdimi. Taigi, jei draugui ar giminaičiui prireiktų pagalbos, Liūtas tikrai neatsisakys padėti.

Mergelė

Mergelės tikrai nėra labai dosnios kitiems. Jos mėgsta lepinti save, todėl apie kitus žmones paprasčiausiai ne visada pagalvoja. Jei Mergelė nuspręstų palepinti ir kitus, ji to tikrai nepamirštų, ir pasitaikius progai būtinai apie tai primintų. Jei Mergelė padeda kitiems, ji tikėsis nuolatinių pagyrų – tikrai neužteks vieną kartą padėkoti.

Svarstyklės

Svarstyklės yra tikros materialistės, todėl pinigų aukojimas joms yra svetimas. Šio Zodiako ženklo atstovai nuolat suka galvą, iš kur gauti papildomų pinigų, todėl jos nėra linkusios per daug išlaidauti. Vis dėlto, ir Svarstyklėms kartais pasitaiko silpnumo akimirkų, kuomet jos nusprendžia save palepinti. Na, o tada belieka tik ieškoti, iš kur gauti daugiau pinigų, – Svarstyklėms labai svarbu palaikyti savo santaupų balansą.

Skorpionas

Skorpionai turi santykinį sveiko proto ir dosnumo balansą. Jie gali savo pinigus leisti ne sau, o kitiems, todėl kartais šio Zodiako ženklo atstovai atrodo labai dosnūs. Vis dėlto, dažniausiai tuo siekiama kažkokios naudos – Skorpionams visada svarbu padaryti kiek įmanoma geresnį įspūdį. Tačiau šio Zodiako ženklo atstovai moka skaičiuoti pinigus, todėl pasitaikius progai gali sau leisti šiek tiek paišlaidauti. Jie tikrai neatrodo šykštūs, tačiau ir dosniais švaistūnais jų nepavadinsi.

Šaulys

Šauliai turbūt patys dosniausi Zodiako atstovai, todėl ir pinigai juos myli. Jie padės ištikus bėdai, nupirks visas gėles iš močiutės, globos silpnesnį, su malonumu dovanos brangias dovanas artimam žmogui ar geram draugui, tik.. su viena sąlyga. Šaulys pasidžiaugs nuoširdžiu ačiū, tačiau jis nemėgsta kai jo gerumu akivaizdžiai naudojasi.

Ožiaragis

Šio Zodiako ženklo atstovai tituluojami pačiais didžiausiai šykštuoliais. Jie gaili ne tik kitiems, bet taip pat ir sau: Ožiaragiai visada yra pasiryžę ieškoti pačių pigiausių pasiūlymų, ir visai nesvarbu, kad kainų skirtumas nėra labai reikšmingas. Ožiaragiai kiekviename pagalbos prašyme gali įžvelgti aferą ir tik išskirtiniais atvejais sutinka pagelbėti kitiems. Jeigu šio Zodiako ženklo atstovas paskolina ar paaukoja pinigų, apie tai gali dar ilgai priminti.

Vandenis

Vandenis džiaugiasi galėdamas pagelbėti kitiems, ir už tai nesitiki jokio atlygio. Šio Zodiako ženklo atstovai nemėgsta viešumo, todėl gerus darbus dažniausiai atlieka tyliai. Materialių dalykų Vandenis nelaiko jokia vertybe, todėl kartais padėdamas kitiems nejučia pakenkia sau. Nors Vandeniai dėl to per daug nesisieloja, tačiau neretai atsiranda žmonių, bandančių pasinaudoti Vandenio gerumu.

Žuvys

Žuvų šykštumas priklauso nuo nuotaikos: kartais šio Zodiako ženklo atstovai yra pasiryžę išlaidauti, o kartais gaili ir vos kelių eurų. Jei prašytumėte Žuvų pagalbos, pirmiausia įvertinkite jų nuotaiką: jei ji pakili, didelė tikimybė, kad jums nebus atsakyta. Vis dėlto, jei šio Zodiako ženklo atstovas nebus gerai nusiteikęs, gausite ne tik neigiamą atsakymą, bet ir keletą nemalonių frazių.

Rašo patarimupasaulis.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:14 Mityba šiais produktai, gali apsaugoti nuo vėžio
Susirgimų vėžiu priežasčių labai daug, tačiau viena iš jų yra neteisinga mityba. Ką gi reikia valgyti, kad apsaugotume savo organizmą nuo vėžio?

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:02 Kaip kovoti su ratilais po akimis namų sąlygomis?

Ratilai po akimis, net ir nelabai dideli, nepuošia nei vienos moters ir gadina nuotaiką. Dėl jų moteris atrodo vyresnė, pavargusi, neišsimiegojusi ir nesveikuojanti.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 06:49 Kaip sumažinti Cholesterolio kiekį liaudies priemonėmis

Apie cholesterolio žalą turbūt girdėjo daugelis. Tai į riebalus panaši medžiaga, kuri yra mums būtina ir didžiąją jo dalį (80 proc.) pagamina pats organizmas. Likusi gi dalis gaunama iš maisto, kuri, deja, ne visuomet naudinga. Dažniausiai būtent ši dalis ir yra „blogojo“ cholesteroli...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 19:32 Disko Formos NSO Pateko Į NBC Vakaro Naujienas

2020 m. rugpjūčio 3d. per NBC Nightly News laidą. Šioje laidoje pasakojama tai, kaip Navaho indėnai kovoja su vandens krize pandemijos metu, tačiau per šią laidą buvo pastebėtas, keistas reiškinys - staiga, tuo metu pasirodo ir pralekia disko formos NSO, kai indėnų šamanas šaukėsi dievams.

...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 17:31 Vienintelis pasaulyje karinis ekroplanas, galėjęs per akimirką sunaikinti ir didžiausius lėktuvnešius
Vienintelis baigtas Luna klasės laivas ©igor113

Skaityti daugiau