Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 7

Geriausias mikrobiologas teigia, kad Tailandas gali nutraukti "Pfizer" sutartį po įtariamo princesės sužalojimo skiepais

Vedantysis Vokietijos mikrobiologas prof. dr. Sucharit Bhakdi teigia, kad Tailandas gali nutraukti "Pfizer" sutartį po įtariamo princesės sužalojimo skiepais. Tailando vyriausybė ne tik tikriausiai anuliuos daugiamilijoninę sutartį su "Pfizer-BioNTech", bet ir šalies karališkoji šeima, kaip įtariama, slepia faktą, kad 44 metų princesė Bajrakitiyabha yra komoje po trečiosios COVID injekcijos.

Geriausias mikrobiologas teigia, kad Tailandas gali nutraukti "Pfizer"

Portale LifeSiteNews rašoma, kad Garsus Tailando kilmės Vokietijos mikrobiologas Dr. Sucharit Bhakdi paskelbė du sprogstamuosius teiginius, kurie, jei jie pasitvirtins, taptų bomba, galinčia sukelti rimtų problemų pasauliniam medicinos ir politikos isteblišmentui.

Neseniai duotame interviu šveicarų bankininkui Paskaliui Najadžiui (Pascal Najadi) Bhakdi teigė, kad Tailando vyriausybė ne tik tikriausiai panaikins savo daugiamilijoninę sutartį su "Pfizer-BioNTech", bet ir kad šalies karališkoji šeima slepia faktą, jog 44 metų princesė Bajrakitiyabha yra ištikta komos po širdies smūgio, įvykusio po to, kai 2022 m. pabaigoje jai buvo suleista trečioji COVID injekcijos dozė.

"Kai nusprendėme grįžti į Tailandą atostogauti... šių metų sausį... Tailando aktyvistai pasakė: "Jei atvažiuosite į Tailandą, mes jus sujungsime su valdžios institucijomis ir patarėjais prie aukščiausių Tailando valdžios institucijų". Taip ir atsitiko", - sakė Bhakdi.

"Taigi turėjau galimybę, pirmąją galimybę per trejus metus, pasikalbėti su aukščiausiais bet kurios šalies vyriausybės patarėjais. Tai buvo labai, labai įspūdinga. Aš jiems išdėstiau, kad visa ši COVID-19 darbotvarkė yra klastotė ir kodėl ji yra klastotė", - toliau teigė jis. "Galėjau jiems išdėstyti įrodymus, kad COVID skiepai pagrįsti apgaule... Buvau ten su labai nedaug žmonių, bet jie viską žinojo."

76 m. Bhakdi jau daugiau nei penkis dešimtmečius daro ilgą ir puikią karjerą medicinos srityje, dėstė keliuose garsiuose Europos universitetuose ir parašė šimtus straipsnių apie imunologiją, bakteriologiją, virusologiją ir kt.

2020 m. jis išleido knygą "Corona, False Alarm?", kurios, kaip teigiama, per pirmąsias šešias savaites buvo parduota daugiau kaip 200 000 egzempliorių. Per pastaruosius trejus metus jis buvo vienas iš pagrindinių balsų, pasisakančių prieš pagrindinį COVID naratyvą, kurį stumia tokie kaip daktaras Anthony Fauci. 2020 m. duodamas interviu "Fox News" laidos vedėjai Laurai Ingraham Bhakdi sakė, kad socialinis atsiribojimas ir maskavimas "nėra moksliškai pagrįsti", siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui.

Interviu su Najadi Bhakdi sakė, kad Tailando vyriausybės patarėjams taip pat pristatė nedidelį pranešimą apie Pfizer injekcijos keliamą pavojų. Kai jis baigė, jie "pašoko kambaryje" ir pasakė jam, kad "mes pasirūpinsime, jog Tailandas būtų pirmoji šalis pasaulyje, kuri paskelbs šią sutartį negaliojančia".

Bhakdi teigė, kad tokie veiksmai reikštų, jog "Pfizer-BioNTech" "turės grąžinti Tailandui tuos milijardus, kuriais Tailandas atlygins nuostolius tiems žmonėms, kurie prarado savo egzistenciją".

Pastaraisiais metais Tailandas, skiepydamas savo gyventojus, rėmėsi įvairių farmacijos bendrovių paslaugomis. Paties karaliaus Maha Vadžiralongkorno įmonė - "Siam Bioscience" - sudarė sutartį su "AstraZeneca" dėl 2021 m. vakcinos gamybos. Pranešama, kad nuo to laiko bendrovės pelnas padidėjo 50 kartų. Taip pat buvo naudojamas kinų "Sinovac" švirkštas, taip pat "Moderna" švirkštas. Iki šiol "Pfizer" pristatė daugiau kaip 30 mln. dozių. Nėra lengvai žinoma, ar Tailandas ir toliau naudotų ne "Pfizer" vakcinas, ar nutrauktų visas galiojančias COVID sutartis, jei, kaip teigia profesorius Bhakdi, panaikintų savo susitarimą su "Pfizer".

Kalbėdamas apie princesę Bajrakitiyabha, Bhakdi pastebėjo, kad ji "niekada rimtai nesirgo", tačiau "nugriuvo ir dabar yra komoje". O diagnozė, kurią nustatė valdžios institucijos ir universitetas, yra tokia juokinga. Ji turėjo sirgti bakterine infekcija".

Bajrakitiyabha yra vienas iš trijų karaliaus vaikų, nors jis dar nepaskyrė įpėdinio. Ji yra baigusi Kornelio universitetą JAV, dirbo savo šalies ambasadore Slovėnijoje, Slovakijoje ir Austrijoje. Gruodžio 14 d. ji buvo paguldyta į ligoninę po to, kai, vedžiodama šunis ir ruošdamasi šunų varžyboms, patyrė širdies problemų. Internete akimirksniu pasklido gandai, kad jos ligą sukėlė skiepai COVID, nors neaišku, ar jos skiepijimo statusas kada nors buvo paviešintas. Sausio mėnesį rūmų išplatintame pareiškime atskleidžiama, kad jos širdžiai, plaučiams ir inkstams palaikyti buvo naudojama medicininė įranga.

Bhakdi pasakojo vedėjui Najadi, kad Bankoko universiteto profesorius sugebėjo susisiekti su karališkąja šeima ir kad jis "siunčia informaciją ... perspėti juos, kad princesė greičiausiai kenčia nuo šio insulto, kaip kenčia daugybė žmonių visame pasaulyje."

"Tai širdies smūgis", - pareiškė jis. "Jos širdis neatlaikė... ir kadangi jos širdis nesugebėjo veikti, smegenys negavo deguonies, todėl ji jau daugiau nei šešias savaites tebeguli intensyviosios terapijos skyriuje. Taigi tai labai, labai rimta."

Bhakdi pareiškimą apie princesės sveikatą taip pat palaiko Andrew McGregoras Marshallas, buvęs "Reuters" reporteris, anksčiau parašęs knygą apie Tailando karališkąją šeimą. Kol kas nė viena iš pagrindinių žiniasklaidos priemonių nepatvirtino abiejų vyrų teiginių.

https://www.lifesitenews.com/news/top-microbiologist-alleges-thailand-may-cancel-pfizer-contract-after-suspected-vax-injury-to-princess/

Straipsnis perpublikuotas iš https://lebionka.blogspot.com/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau