Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2021 » Kovo » 24

Trečioji akis. Kaip ją atverti?

Trečioji akis yra puiki psichinių galių ir gilios įžvalgos apraiška. Ji padeda naudoti intuiciją nauju būdu ir dar daugiau. Jos galimybės yra milžiniškos ir kiekvienas žmogus, kuris jas atvers, gali tikėtis savo gyvenime teigiamų pokyčių. Trečioji akis mums padeda pažvelgti toliau, nei šiuo metu esame fiziškai. Jos dėka galima peržengti kasdieniškumo ir įprastumo ribas.

Trečioji akis. Kas tai?

Trečioji akis – tai yra sąvoka, kilusi iš hinduistų metafizikos ir nurodo čakrą Ajną, esančią tarp kaktos ir antakių. Tai vartai į kitas tikroves ir aukštesnės sąmonės erdvė. Trečioji akis yra natūrali kiekvieno žmogaus kūno dalis. Galite galvoti apie ją kaip apie konkretų kūno organą, kurį sudaro protas ir visos juslės, ir kuris veikia kaip didesnis, galingesnis jutimo organas (jo centrinė dalis yra kankorėžinė liauka).

Trečioji akis leis pamatyti savo gyvenimo ir viso aplinkinio pasaulio modelius. Šį „šeštąjį pojūtį” galite naudoti įvairiais būdais – pavyzdžiui, kai norite suprasti paslėptus ryšius ir atsakyti į jums ramybės neduodančius klausimus.

Keli faktai apie trečiąją akį:

  • Fizinė vieta – tarp akių.
  • Spalva – indigo.
  • Elementas – ekstrasensorinis suvokimas.
  • Susijęs gyvūnas – juoda antilopė.

Kaip atverti trečiąją akį?

Jei jums įdomu, kaip atverti trečiąją akį, gali tekti šiek tiek nusivilti. Daugeliu atveju tai nėra lengva užduotis. Tam reikia kantrybės, laiko ir atsidavimo. Tačiau, jei jūs iš tikrųjų norite pasinaudoti aukštesne išmintimi, jums neturėtų niekas trukdyti to padaryti. Vis dėlto stimuliuoti savo šeštąjį jausmą tikriausiai jums bus gana sudėtinga.

Manoma, kad kai kurie pratimai ir veiksmų strategijos gali padėti atverti trečiąją akį. Pateikiame keletą jų:

Mylėkite tylą – triukšmas visada trukdo lavinti vidinius gebėjimus. Jei norite užfiksuoti pažangą, turėsite išmokti gyventi ramiai. Skirkite laiko reguliariai, jei ne kasdien, tylai ir vienatvei. Pakanka penkių ar dešimties minučių per dieną.

Nepaisant to, kokią meditacijos techniką (dėmesingumo, transcendentinę) naudojate, medituodami pabandyti sukoncentruoti dėmesį į trečiąją akį. Meditacija gali būti labai naudinga stimuliuojant kankorėžinę liauką. Sutelkite dėmesį į tašką tarp antakių ir stebėkite, kas vyksta.

Dirbkite su savo kvėpavimu. Įvairūs kvėpavimo pratimai yra puikus įrankis, kurį galite naudoti kiekvieną dieną.

Praktikuokite jogą. Tai galinga dvasinė priemonė, labai padedanti atidaryti šeštąją čakrą. Atminkite, kad joga turėtų būti praktikuojama reguliariai ir nenuleisti rankų, jei pradeda kažkas nebepavykti.

Ugdykite savo kūrybiškumą – leiskite vaizduotei siautėti ir jokiu būdu jos neribokite. Šiuo tikslu galite pasidomėti visomis vaizduotėmis apraiškomis. Labai naudinga domėtis ir gilintis į meną.

Naudokitės sveiku protu – tai gali atrodyti keista rekomendacija, bet iš tikrųjų, norint atverti trečiąją akį, reikia tvirto pagrindo po kojomis. Jūs turite tvirtai laikyti kojas ant žemės, kad galėtumėte evoliucionuoti viduje. Taip pat atminkite, kad atvėrinėti savo trečiąją akį reikia laipsniškai iš apgalvotai.

Atkreipkite dėmesį į savo sapnus – jie gali būti baisūs, painūs, nuostabūs ir gąsdinantys. Net jei sapnai nėra malonūs, neignoruokite jų. Galite juos naudoti kaip priemonę trečiajai akiai atverti.

Kasdien kartokite afirmacijas. Jos teigiamai veikia problemų sprendimo įgūdžius ir padidina drąsą, reikalingą, norint priimti sudėtingus iššūkius.

Stebėkite pasaulį. Atidžiai ir ramiai apžiūrėti viską, kas jus supa. Jei įmanoma, žiūrėkite į žvaigždes nakties danguje.

Rūpinkitės savo fizine sveikata. Galite išbandyti akupunktūrą ir akupresūrą, kaip papildomą priemonę fizinei sveikatai gerinti.

Laikykitės tinkamos dietos, valgykite tik sveiką maistą. Nepageidaujamas maistas gali užkirsti trečiosios akies atvėrimui. Taip yra todėl, kad maisto produktai yra nepaprastai svarbūs visoms čakroms.

Atsisakykite visų rūšių stimuliuojančių medžiagų – alkoholio, cigarečių ir, svarbiausia, narkotikų. Kai kurie žmonės rekomenduojama vartoti haliucinogeninius preparatus, tačiau iš tikrųjų jie sukuria tik iliuziją, kad neva atsivėrė trečioji akis ir sukelia iškreiptas bei apgaulingas vizijas.

Šaltinis: priekavos.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau