Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2021 » Birželio » 14

Trys pagrindiniai visatos įstatymai

Norėdami suprasti, kas vyksta mūsų gyvenime, kodėl ateina ir nueina įvairūs žmonės, kaip kurti santykius su artimaisiais ir vaikais, kaip padėti artimiesiems keistis į gerąją pusę, reikia žinoti tris labai svarbius visatos įstatymus.

Jie atsakys jums į daugelį klausimų ir padės formuoti šviesią ateitį, rašo Roma Vičienė, projekto Mėnesiena: Būrimas kortomis įkūrėja.

Pirmasis, visiems žinomas įstatymas:

Panašus pritraukia panašų

Savo vidine būsena mes pritraukiame į savo gyvenimą įvairius įvykius ir įvairius žmones. Todėl visoms moterims, kurios nori ištekėti už tikro vyro, reikia tapti tikromis moterimis, su pilnu moteriškų savybių rinkiniu.
Jeigu norite, kad žmonės atsižvelgtų į jūsų jausmus, atkreipkite dėmesį į kitų žmonių jausmus. Vienu žodžiu – elkitės su žmonėmis taip, kaip kad norėtumėt, kad jie elgtųsi su jumis.

Jeigu norite būti turtingais, nustokite vaikščioti po išpardavimus ir socialines parduotuves. Tai tik pritraukia skurdą.

Jeigu norite matyti šalia gerus žmones, kurie jus mylėtų – išsikuopkite savo viduje negatyvo krūvas ir pradėkite galvoti džiaugsmingai.

Kartais galima išgirsti: „Jos vyras šioks, toks ir anoks, o ji tokia gera tyra mergaitė“. Tai melas. Taip nebūna. Reiškia, jos viduje gyvena visa griaunančios programos, jos tai ir pritraukia. Kaip kalba Marina Targakova: „Tu verta tokio vyro, kokį turi“.

Kai mūsų viduje gausa ir džiaugsmas, net patys blogiausi žmonės, pradeda šalia mūsų keistis ir tampa geresni. Nusiteikite teisingai ir reikalingi žmonės ateis į jūsų gyvenimą.

Antrasis įstatymas taip pat gerai žinomas, nors ir mažiau už pirmąjį:

Panašus pagimdo panašų

Yra toks žinomas posakis: „Obuolys nuo obels netoli terieda“. Ir tai tiesa. Bet koks veiksmas pagimdo panašų veiksmą. Taigi, jeigu jūs blogai elgiatės su savo tėvais, nelaukite, kad vaikas elgsis su jumis gerai, net jei ir stengiatės jį išauklėti.

Tai, ką jūs kuriate, yra jūsų holografinė kopija ir linkusi elgtis taip pat, kaip ir jūs. Svarbiausia yra tai, kas tu pats iš tikrųjų esi, o ne tai, ko tu mokai. Todėl pažiūrėkite, kas jūs ir ką jūs sukuriate. Ir kokia nuotaika tai darote.

Yra gera naujiena, susijusi su tuo įstatymu. Jeigu santykiuose jūs pradėjot elgtis kaip moteris, nuoširdžiai ir džiaugsmingai atliekate savo pareigas, tai ir jūsų partneris, koks jis bebūtų, pradės elgtis vyriškai ir rūpintis jumis. Tai tik laiko ir jūsų sąžiningumo su savimi klausimas.

Trečias įstatymas mažai žinomas, bet labai svarbus:

Tas, kas negali tapti panašiu – atmetamas

Jeigu jūs tapome gerais, elgiatės padoriai ir gerai elgiatės su žmonėmis, o kažkas jūsų aplinkoje nepajėgus kažko panašaus pasiekti – tai jūsų bendravimas nutraukiamas, visata jį nuveda nuo jūsų.

Jeigu jūs tapote moteriška, mylinčia, o jūsų vyras nenori keistis, nenori dirbti, augti, neleidžia gimdyti vaikų, tai visata padarys taip, kad jis labai lengvai, neskausmingai jums abiems, išeis. O prie jūsų pritrauks panašų į jus.

Jeigu jūs pradėjote pozityviai galvoti, siekti dvasinės ir vidinės darnos ir gausos, o jūsų draugės gyvena kaip ir anksčiau, „narsto visiems kauliukus“ susitikus ir įtraukia jus į šį bjaurų reikalą, nepergyvenkite, greitai visata jums duos naujų draugių.

Viskas, ką reikia daryti- dirbti su savimi, tik su savimi. Tai vienintelis šansas ką nors pakeisti jūsų gyvenime. Todėl valykite vidų nuo viso blogio ir susikurkite teisingą mąstyseną gyvenimui.

Parengė: Būrėja Roma Vičienė

Šaltinis: Mėnesiena: Būrimas kortomis

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau