Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Birželio » 18

X failai viename iš Kalifornijos greitkelių

Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "marsiečių":

VAIRUOTOJAS: Aš vairavau trečią sunkvežimį keturių žmonių kolonoje, kartu važiavome iš Ouklando į San Diegą ir vežėme muzikantų įrangą po koncerto.  Apie 3 val. nakties atsitiktinai pamačiau, kad priešais mus, maždaug už dviejų mylių nuo mūsų, dešinėje pusėje, šviečia šviesa, kuri užgeso. Daug apie tai negalvojau, nes pamaniau, kad kažkas švietė žibintuvėliais į elnius.

Tada vėl užsidegė šviesa - ryškus spindulys, sklindantis iš kažkur tiesiai virš mūsų, maždaug 100 pėdų aukštyje. Tada šviesa užgeso, kai staiga pamačiau, šiuos vaizdus nufilmuotus registratoriuje, tarsi tai būtų kabaritinės šviesos. Objektas kirto greitkelį, pasuko į šiaurę ir pradėjo aktyviai manevruoti.  Kitame sunkvežimyje važiavęs vaikinas taip pat jį stebėjo ir pastebėjo, kad objektas kelis kartus pakibo ore. 

Staiga šis arba panašus objektas pasirodė kitoje kabinos pusėje, keleivio pusėje. Į langą pataikė ryški šviesa iš trijų šaltinių. Buvo labai arti, maniau, kad tas daiktas netrukus į mane atsitrenks. Tačiau objektas nuslydo virš kabinos ir pakilo kažkur į viršų, už mano priekinio stiklo matomumo ribų. 

Šį rytą turėjome sustojimą ir nusprendžiau pažiūrėti į registratorių. Kameros įrengtos taip, kad stebėtų variklio dangtį ir kelią, todėl objektas neturėjo patekti į jų matymo lauką. Bet jis pateko. 

 Apskaičiavau, kad šis aparatas buvo 30-50 pėdų virš priešais mane važiuojančio sunkvežimio. Galima drąsiai teigti, kad plačiausioje vietoje jis buvo apie 14 pėdų ilgio ir tikriausiai apie 20 pėdų ilgio. Jis kabojo pakankamai žemai, kad galėčiau palyginti jo dydį su eismo juostos pločiu ir mano sunkvežimio dydžiu. 

Ar tai galėjo būti koks nors karinis dronas? Galbūt, bet tik dronas neturėjo propelerių ar kitos ventiliatorių sistemos. Be to, jis manevravo labai pavojingai ir buvo neaišku, kodėl kariškiai norėtų sukurti tokį pavojingą precedentą kelyje. 

Galiausiai mane visiškai suglumino tai, kad negalėjau matyti, kas vyksta vaizdo įraše, nors viskas vyko prieš mano akis. Šviesa, kuri sklido į kabiną, buvo kitokios rūšies nei ta, kuri buvo užfiksuota kamera. 

Šis vaizdo įrašas buvo paskelbtas MUFON birželio 17 d., nors, kaip nurodė autorius, pats incidentas įvyko dar 2016 m. Kas paskatino vairuotoją paskelbti įrašą tik dabar? Ar tai buvo vairuotojas, ar koks nors CŽV agentas, vykdęs nutekinimo projektą, kurio tikslas - atskleisti JAV kariuomenės ryšius su ateiviais?  Atsakymai į šiuos klausimus yra paslaptis. 

Stebimas objektas greičiausiai yra bepilotis orlaivis, nes pilotą sunku sutalpinti į 5 X 7 metrų dydžio dėžę. Be abejo, yra precedentų, pavyzdžiui, XF-85 "Goblin", kuris buvo beveik tokio pat dydžio, t. y. 5 metrų ilgio ir 7 metrų sparnų pločio:

NSO, konspirologija, technologijos

Tai buvo eksperimentinis orlaivis, kuris buvo kabinamas ant bombonešio kaip bomba ir turėjo atsiskirti bei įsijungti tik pasirodžius priešo naikintuvams. 

Mažai tikėtina, kad JAV kariuomenė šia tema gilinosi, taigi tai buvo arba bepilotis orlaivis, arba lėktuvas, kurį valdė koks nors mažas mutantas gnomas. Pavyzdžiui, egzistuoja sąmokslo teorija, kad "žalieji žmogeliukai" iš tikrųjų yra ne kas kita, kaip JAV kariuomenės genų inžinerijos produktas, sukurtas specialiai naujoms transporto priemonėms valdyti.

Apskritai, nors dabar visiems kyla daugybė klausimų apie šį nuostabų dalyką, pagrindinis dalykas, kuris yra aiškus ir akivaizdus, yra tai, kad JAV kariuomenė turi keletą slaptų skraiduolių, kurie skraido be propelerių, kitais principais.  Situacija su jais yra panaši į tai, kas vyksta su pirmaisiais reaktyviniais lėktuvais pas vokiečius: sąjungininkų pilotai juos matė pakankamai dažnai, bet tylėjo kaip musę kandę, kad jų neišbrauktų nuo skrydžių ir nesiustų į beprotnamį, nes "be propelerių lėktuvai neskraido". Tačiau, kaip matome, jie skraido, ir kaip jie skraido! Ir ne tik be sraigtų, bet ir be kai kurių ventiliatorių ir kitų reaktyvinių turbinų.  Galbūt, kai tik bus paskelbti tokie vaizdo įrašai ir nuotraukos, pamatysime, kaip šios mašinos naudojamos karinėse operacijose, todėl sekime šią informaciją. 

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau