Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Vasario » 2

NSO apžvalga. Ar žmonės yra kažkokia žaliava ateiviams?

Mūsų skaitytojai, kurie kada nors kažko ieškojo „YouTube“ ar bandė reklamuoti savo kanalą, gerai žino, kad vaizdo įrašų paieškos / reklamavimo politika pastaruoju metu buvo labai įdomi: maža to, kad pirmaujantys vaizdo įrašai daugiausia yra visokios šiukšlės, maža to ir paieška šias šiukšles kelią į viršų. Todėl geri vaizdo įrašai pasimeta ir dažnai niekada neranda savo žiūrovo.

Akivaizdu, kad dėl šios priežasties buvo prarastas ir praėjusių metų sausį nufilmuotas pono TIESOS ieškotojo vaizdo įrašas, kurį šiandien netyčia atrado vienas iš sąmokslo forumų skaitytojų:

Kaip visi prisimename, kas domisi NSO, kažkur maždaug prieš pusmetį iniciatyvus jaunuolis rado kažkokį stebuklingą stiklą, pro kurį pradėjo matyti lėkštes ir įkeldinti vaizdo įrašus į internetą. Kiekvienas vaizdo įrašas sukeldavo visuomenėje smegenų „sprogimą“, tačiau šio stiklo pavyzdžių žmonės niekada negavo. Teoriškai mes pripažįstame, kad tikrame gyvenime kažkas galėjo būti, tačiau tikimybė yra labai, labai maža. Tačiau, viskas čia sąžiningai.

Vaizdo įrašo autorius publikai rodo savo nuostabų naktinio matymo stebuklą-stiprintuvą P8079HP K EEV - 5960-99-038-2689, kurį jis pritvirtino prie „Sony HD“ fotoaparato. Bendra kaina - 180 svarų tik už antgalį. Ir ten viskas, kaip ant delno - pora TR-3B (slaptas amerikiečių ir britu žvalgybinis lėktuvas), kabantys virš Anglijos. Vaizdo įrašo tikrumas nekelia jokių abejonių ir verčia mus dar kartą galvoti apie pasaulį, kuriame gyvename.

Amerikiečiai, ko gero, ir pas kitų šalių kariškiai greičiausiai turi nežemiškos kilmės technologijas. Tačiau, skirtingai nuo kitų tokių kosminių technologijų (mikroprocesoriai, standieji diskai, revoliucinės medžiagos, kurios pasirodė per pastaruosius dešimtmečius) - tokiomis sistemomis, kaip TR-3B, plačioji visuomenė nėra supažindinama. Jų, kaip ir nėra. Ateivių taip pat, kaip nėra, nors jų tikrai yra. Žinoma, žiniasklaida, tokius dalykus vadina pasakomis, ir bando teikti savo versijas, nors patys nežino. Bet, kaip paaiškinti, tokius reiškinius:

Denveris (t. y. ten, kur yra tas pats oro uostas), kažkur 2021 m. Sausio 30 d .:

Kas mus sudomino šiame vaizdo įraše - sausio 13 d. Meksikoje buvo matomi tie patys objektai, ar galima juos nukopijuoti:

Dar yra švytinčių kamuoliukų, kaip mes galime apsieiti be jų. Brazilija, sausio 25 d .:

Interneto kamera Filadelfijos oro uoste, sausio 30 d. – ten, kažkokia sfera pakyla. Antras vaizdo įrašas iš Urugvajaus sausio 9 d .:

Vaizdo įrašas iš Jakutijos, kurį rado mūsų skaitytojas Konstantinas. Vaizdo įrašas nuorodoje.

NSO, konspirologija, Ateiviai, Anomalijos, technologijos

Dar vienas vaizdo įrašas, kurs pasirodė 2021 m. sausio 23 d. Pasak lėktuve esančių keleivių ir pilotų, susitikimo su NSO metu lėktuvas 2021 m. sausio 23 d. skrido 10 tūkstančių metrų aukštyje virš vandenyno netoli Karačio (Pakistanas).

Galiausiai, dar vienas arba milžiniškas trikampis, arba trys NSO, skrendantys greta. Nufilmuota sausio 25 d. Rašo Niujorkas, bet, kaip sako vietiniai ispanų gyventojai, tai labiau panašu į Meksiką:

Apskritai, kokia viso to prasmė? Mes paaiškiname.

Internete yra daug NSO vaizdo įrašų. Yra daug padirbinių, daug pasikartojimų, dažnai būna komiškų atvejų, kai, kai kurie visiškai natūralūs daiktai yra klaidingai laikomi NSO. Nepaisant to, tam tikruose vaizdo įrašuose konkrečiai nufilmuota, kad yra kažkokie „marsiečių“ ir kad kariuomenė turi tam tikrų „marsiečių“ technologijų. Todėl kyla klausimas: kokiu tikslu valdžia laiko žmones idiotais? Žinoma, geriausia nuslėpti tiesą, skelbti melą, nors patys apie tai nieko nežino, na kalbu apie šiuolaikinę žurnalistika.

Kai ateivių tema pasirodė, kažkur apie 1947 m., slėpimo pagrindimas buvo logiškas. 1938 m. spalio 30 d. per CBS buvo transliuojama H.G.Wellso radijo laida „Pasaulių karas“. Amerikos žmonės į tai reagavo gana blogai - žmonės traukė nupjautus šautuvus, pradėjo išeiti į balkonus ir šaudyti į kaimynus, manydami, kad jie yra užmaskuoti marsiečiai. Todėl 1947 m., apie ateivių egzistavimo atskleidimus, geriau buvo nerizikuoti ir laukti, kol pasikeis viena ar dvi kartos, kurias reikia auklėti per filmus apie ateivius.

Paskirta užduotis buvo įgyvendinta maždaug iki 1970 m., tai yra, pasikeitė dvi kartos. Nuo to laiko praėjo 50 metų, tačiau atskleidimo, kaip nėra, taip nėra. Todėl neaišku: kas iš tikrųjų slepiama nuo mūsų ir kodėl?

Antras įdomus klausimas susijęs su vieta, kurią vietą, žmonės užima kosminėje biologinėje grandinėje. Tai yra, ateivių yra, bet viršininkams į pavaldinius nusispjauti, pavaldiniams nieko nesako. O, pastaruoju metu viršininkai pamiršo ir demokratijos iliuziją ir pradėjo su savo pavaldiniais atlikinėti tam tikrus biologinius eksperimentus. „Marsiečiai“ visa tai puikiai mato, tačiau jiems nelabai tai rūpi. Todėl neaišku - kas mes esame „marsiečiams“? Kažkokia biologinė žaliava? Arba kažkas panašaus į mikrobą, kuris yra tarsi šalutinis produktas?

Kol kas nežinome atsakymo į šiuos klausimus, tačiau anksčiau ar vėliau visos paslaptys paaiškėja, todėl stebime įvykių eigą. O, jeigu jūs norite daugiau pamatyti vaizdo įrašų apie ateivius, NSO spauskite patinka, pasidalinkite arba prisijunkite prie kanalų.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 205
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.03.2021 laikas 21:23 8 Būdai, Kaip Valyti Kepenis

Pavasaris - idealus metų laikas, kai galima tinkamai pasirūpinti kepenimis. Kinų medicinos specialistai teigia, jog tuos, kurie pažeidžia pavasario organizmo priežiūros taisykles, vėliau dažniau sirgs kepenų ligomis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:53 Nuo peršalimo ligų saugančios ir imuninę sistemą stiprinančios daržovės

Juodaisiais ridikais efektyvu gydyti peršalimo ligas, naikinti žalinguosius virusus ir bakterijas. Vos vieno vidutinio dydžio juodojo ridiko pakanka, kad parai savo organizmą aprūpintumėte pakankamu vitamino C kiekiu.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 18:52 Labiausiai paplitusias kojų ligos ir kaip padėti sau
Ši tema - viena iš aktualiausių ir paliečia bet kokio amžiaus žmones. Problemos su kojomis, ypač su pėdomis, signalizuoja apie tam tikras organizmo problemas. Kokias konkrečiai?

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 17:41 Mastopatijos Gydymas Vaistažolėmis
Nemažai 30-50 metų sulaukusių moterų aptinka sukietėjimus krūtų audiniuose. Pats savaime šis reiškinys nebūtų pavojingas, jei ne grėsmė išsivystyti navikiniams procesams. Mastopatijos fone gali išsivystyti krūties vėžys, fibroadenoma, cistos....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:20 NSO Stebimas Danguje Virš Las Vegaso JAV

Grupė NSO su ryškiai šviečiančiomis šviesomis sklandė danguje virš Las Vegaso ir daugelis gyventojų ilgai stebėjo šį neįprastą reiškinį.

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:44 Veganiška beglitiminė moliūgų tarta - pyragas
Kai kepiau tokią tartą - pyragą be glitimo pirmą kartą, rezultatu nelikau labai patenkinta. Antrą kartą, ganėtinai stipriai pakoregavau receptą, ir rezultatas itin maloniai nustebino. Jokių margarinų, cukraus ar baltų miltų....

Skaityti daugiau