Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Balandžio » 11

Pentagonas vėl paviešino anksčiau slaptus vaizdus apie ateivių laivus

Kaip daugelis, jei ne visi mūsų skaitytojai, jau seniai žino, 2021 m. vasarai Pentagonas pažadėjo sensaciją - informacijos apie kai kurių kitų civilizacijų buvimą Žemėje paskelbimą.

Šio atskleidimo metu daugeliui įvairių tarnybų pareigūnams buvo perduoti slapti aplankai su tekstais ir paveikslėliais. Aplankai buvo vidutiniško slaptumo, tikimasi, kad kažkas iš ten lėtai pateks į internetą, kad atėjus valandai X, auditorija nenukristų nuo kėdžių ir būtų pasirengusi.

Ir dabar, šiandien praneša daugelis ufologinių tinklalapių, paskelbę naujų „slaptų nuotraukų“ partija, skelbiame ir mes:

Pentagonas, Ateiviai, NSO, Ufologija, konspirologija, technologijos

Pentagonas, Ateiviai, NSO, Ufologija, konspirologija, technologijos

Mažas vaizdo įrašas, padarytas infraraudonųjų spindulių kamera, yra pridėtas prie nuotraukų:

Pasirengusiai auditorijai šiuose vaizdo įrašuose nėra nieko naujo - visus šiuos rutuliukus ir trikampius į YouTubą pradėjo skelbti jau nuo to momento, kai daugiau ar mažiau tapo prieinami telefonai ir teleskopai su infraraudonieji objektyvai:

Visi šie įrašai buvo paskelbti klastotėmis, ir tiesa sakant YouTubas iškart juos pašalindavo labai greitai, tačiau dabar, kaip matome, beveik tą patį paskelbė JAV karinis jūrų laivynas. Ir būtent tai yra pagrindinė informacijos vertė - tai yra, anksčiau pašalinti „kamuoliukai“ ir „lėkštės“ yra visiškai tikri, jie yra čia, todėl neaiškūs lieka tik atsakymai į šiuos klausimus.

„USS Russell“, vienas iš laivų, dalyvavusių keistų stebėjimų serijoje.

„USS Russell“, vienas iš laivų, dalyvavusių keistų stebėjimų serijoje.

a) Kur yra ribos linija tarp „lėkščių“ ir JAV oro pajėgų aparatų? Tai yra, kiek amerikiečiai pažengė į priekį šiomis technologijomis ir ar 90%, taip vadinamų NSO iš tikrųjų nėra amerikiečių transporto priemonės, kuriomis mus bando apgauti, teigdami, kad tai ateivių laivai?

b) Jei amerikiečiai yra taip pažengę NSO technologijų srityje, kokia prasmė egzistuoti tokiems valstybiniams subjektams kaip „KLR“ ar „Rusijos Federacijai“? Aišku, tai galima paaiškinti, Šaltojo karo metu, kai buvo keletas „Varšuvos blokų“, tačiau dabar tai kai tokios technologijos, visai nepalyginami dalykai?

Mes nežinome, ką atsakyti į šiuos klausimus, bet jei žvaigždės šviečia - tai reiškia, kad kažkam jos kažkodėl reikalingos. Tikriausiai netrukus viską sužinosime ir net pamatysime, todėl stebime įvykių eigą.

O, jei jums buvo įdomi informacija, ar nuomonė, pasidalinkite su kitais, kurie, galimai pasakys ir kitą nuomonę. Todėl dalinkimės. Informuotas, reiškia saugus. Keista, kas buvo sąmokslas apie ateivius, galimai tam realybė... Įdomus, ką dar slepia vadžios atstovai... Ir, ką kalbės žiniasklaidą? Reiktu prisiminti jų straipsnius, kad to negali būti... tai pramanai... išgalvotą... pramanai... ir t.t.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 20:57 Liaudies Medicina Rekomenduoja jeigu nusilpusi imuninė sistema
Nepamirškite nuolat palaikyti imunitetą. Vitaminų trūkumas pavasarį yra viena iš svarbiausių jėgų praradimo ir sveikatos susilpnėjimo priežasčių. Be šviežių vaisių ir daržovių neapsieisite, tačiau pavasariop net ir žieminėse gamtos dovanų rūšyse vitaminai suyra....

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:57 Pavojingas Kosulys. Kokie Požymiai Perspėja Apie Širdies Priepuolį
Širdies priepuolis yra labai pavojingas. Neretai širdies priepuolis „slepiasi po kitais, net ir netikėtais simptomais. Pavyzdžiui, vienas širdies priepuolio simptomų - rankų, o kai kada ir pečių skausmai.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau