Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 3

Žmonės juokėsi iš moters, dulkių siurbliu valiusios šaligatvį, bet, sužinoję priežastį, paprašė atleidimo

Amerikietis Brendonas Tatro kartą važiavo savo gimtojo miesto Jakima, Vašingtono valstija, gatvėmis ir staiga pamatė keistą dalyką: prie vieno namo, ant šaligatvio stovėjo moteris ir dulkių siurbliu valė šaligatvį ir veją prie namo.

Vaikinas paėmė telefoną , nufilmavo vaizdelį ir po to patalpino feisbuke. Filmuką pasižiūrėjo keletas tūkstančių žmonių, dauguma tiesiog pasijuokė iš keistos moters, o kiti pasiūlė patikrinti jos psichiką.

Po kurio laiko prie feisbuko komentarų prisijungė pati moteris – Ketė Rodriges. Ji viską paaiškino ir komentatoriams pasidarė gėda dėl savo juokelių.

Nutikimas, Įvairenybės, įdomybės

Pasirodo, naktį į jos furgoną, stovėjusį priešais namą, įsirėžė kažkoks automobilis ir pabėgo iš įvykio vietos.

Beveik visi automobilio langai išdužo ir pabiro ant šaligatvio ir vejos. Moteris pergyveno, kad kas nors gali susižeisti, užmynęs stiklą.

Kokiu nors kitu būdu surinkti smulkių stikliukų buvo neįmanoma. Tada Rodriges ir sugalvojo savo originalų planą, kurį nufilmavo Tatro. Po šių paaiškinimų komentatoriai atsiprašė Ketės, kad palaikė ją kvailele ir juokėsi iš jos.

Nutikimas, Įvairenybės, įdomybės

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:37 Žiemos dieta. Ką valgyti, kai šalta?
Atėję šalčiai – iššūkis mūsų organizmui. Tada jis tampa silpnesnis ir imlesnis ligoms. Pagrindinis dalykas, kurį galėtumėte padaryti, kad kūnas nesušaltų – tai tinkamai apsirengti ir gerai maitintis. Ir jei viskas daugmaž aišku, kokia turėtų būti drabužių spinta žiemą, tai subalansuota žiemos dieta ...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 President Trump Sets Stage to Start ‘Patriot Party’
President Trump is preparing to start his own political party for 75 million disenfranchised Americans called the ‘Patriot Party.’

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 Hollywood Celebs Still Lashing Out At Trump & His Supporters
Some left wing Hollywood celebs are still lashing out at Donald Trump and his 74 million supporters as the commander in chief prepares to leaves the White House.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:20 SHE’S BACK! Hillary Clinton Demands to See Trump’s Phone Records to Prove He’s ‘Putin’s Puppet’
Hillary Clinton roared back to life on Monday, demanding to see President Trump’s phone records, claiming it will prove he is “a puppet” of Russian President Vladimir Putin.

Skaityti daugiau