Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 3

Man buvo 27, vyrui 20. Bet kai jam stuktelėjo 30, aš pavirtau jam sena

Mes su Povilu susipažinome, kai man buvo 27 metai, o jam 20. Ant mano pečių buvo sunkios skyrybos, du maži vaikai ir amžinai viskuo nepatenkinta mama, pas kurią mums teko persikraustyti su berniukais.

Povilas nuomojosi kaimyninį butą ir kartą mes su juo susidūrėme aikštelėje.

O paskui mes susidūrėme laiptinėje dar kartą, ir dar kartą. Galų gale jis atėjo pas mus į svečius arbatos.

Nežinau kodėl, bet mane beprotiškai traukė prie jo. Jis rodėsi toks vyriškas, stiprus, iš tų, kurie tikrai apgins ir prisiims sau visas problemas. Tada aš ir įsivaizduoti negalėjau, kad jam vos 20. Jei būčiau žinojusi, tikrai nebūčiau įsimylėjusi.

Toliau viskas vyko kaip sapne.

Mes pradėjome susitikinėti, po 4 mėnesių Povilas man pasipiršo.

Na o paskui akis man atvėrė jo motina, kai jis atsivedė mane susipažinti.

Mes sėdome už stalo, išgėrėme po taurę vyno ir ji man tiesiai į akis uždavė klausimą, nuo kurio aš netekau amo. „Jūsų netrikdo, kad pas jus su Povilu toks didelis amžiaus skirtumas?“ Ką? Koks amžiaus skirtumas?

Aš sutrikau ir sušnibždėjau: „Ne, o kas?“

„Tai yra 7 metai jums – tai nieko tokio?“

Ir čia aš visa suakmenėjau.

Kaip tęsti pokalbį? Iš vienos pusės, prisipažinti, kad nežinojau, kiek metų būsimam vyrui – tai savižudybė būsimos anytos akyse. Iš kitos – mane tai tikrai sutrikdė. Aš, žinoma, buvau jauna ir kūnu, ir siela, bet niekada negalvojau, kad aš turėsiu tokį jauną vyrą.

Grįžusi namo aš viską gerai apgalvojau ir nusprendžiau, kodėl aš turiu atsisakyti vyro, kurį laikau idealiu sau dėl kažkokių prietarų.

Žodžiu, mes susituokėme. Anyta manęs nelabai mėgo, vis priekaištaudavo, kaip jos sūneliui dabar sunku tokią šeimą išlaikyti. O Povilas, tiesą sakant, baigė kolegiją ir buvo geras programuotojas. Taigi, pinigų mums užteko.

Po metų gimė mūsų bendra dukrelė Karina. Tėtė ją, žinoma, be galo mylėjo.

Po kelių metų mes nusipirkome butą.

Aš labai stengiausi, kad Povilui su manimi būtų gera. Žinoma, prisižiūrėjau, ir taip, kad niekas iš mūsų naujų bendrų draugų net nenutuokė, koks tarp mūsų skirtumas.

Bet…kažkokiu momentu mano vyras ėmė nuobodžiauti. Pradėjo pradingti pas draugus, vėlai grįžti ir kartais įkaušęs. Atsikirsdavo trumpomis frazėmis, esą darbe užlaikė, ir pas draugą reikėjo užšokti.

Ėjo metai, vaikai ūgtelėjo ir aš ėmiau pastebėti, kad mes visiškai neturime apie ką kalbėtis.

Čia reikia pasakyti, kad fiziologija, žinoma, darė savo ir 37 aš jau neatrodžiau kaip mergaitė. O jis buvo 30-metis gražus ir jaunas vyras.

Žinoma, moterys tiesiog lipo prie jo.

Galiausiai nutiko tai, kas turbūt ir buvo lemta. Povilas susirado jauną merginą.

Aš, žinoma, kankinausi, tačiau nepriekaištavau ir vis tikėjausi, kad palakstęs sugrįš. Kol nesupratau, kad jis gėdijasi eiti su manimi gatve ir nesužinojau, kad ta panelė kietai jį suvystė.

Dabar Povilas gyvena pas ją, greitai jų vestuvės. Mes išsiskyrėme, tačiau jis kaip ir anksčiau – geras tėvas, padeda mano berniukams ir, žinoma, rūpinasi dukra.

Čia mano graži pasakėlė apie meilę baigėsi.

40-metį aš sutikau su mama ir vaikais, kurie jau tokie dideli ir savarankiški.

Bet pirmąkart per tiek laiko pasijutau rami. Dabar jau nesuprantu, kam leidausi kadaise įtraukiama į tą avantiūrą?

„Nelygios santuokos“, jei moteris vyresnė, nuo pat pradžių pasmerktos žlugti.

Kai jam buvo 20, o man 27 – tai buvo nuostabi dviejų jaunų žmonių sąjunga. O štai 30 ir 37 – tai jau jaunas vyras ir sena žmona.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.01.2021 laikas 09:11 Imunologijos ekspertas tiesiai šviesiai: nebūkite naivūs, vakcina neapsaugos nuo COVID-19, net jei paskiepytumėte visus pasaulio gyventojus

Trejybės koledžo dubline mokslininkas imunologas ir biochemikas Kingstonas Millsas norėtų nuraminti žmonių entuziazmą dėl COVID-19 vakcinų. Jo nuomone, gali būti, kad net paskiepiję absoliučiai visus pasaulio gyventojus neatsikratytume šio viruso.

...

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 08:54 Paprasčiausias būdas, kaip atskirti gripą, peršalimą ir COVID-19: atkreipkite dėmesį į ligos pradžią ir viskas taps aišku
Kaip ir kasmet šaltuoju metų sezonu į viršų šovė sergamumas virusinėmis kvėpavimo takų ligomis. Ir jei dėl karantino sergamumas mums įprastomis ligomis kiek sumažėjo, prie peršalimo, slogos ir gripo prisidėjus COVID-19, padaugėjo neaiškumų, kokia konkrečiai liga puola ir kaip gydytis....

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 08:42 Tyrimas atsakė, kuo ypatingas COVID-19 sukeltas plaučių uždegimas
Tai prilygsta kelių miško gaisro židinių plitimui - pirmasis toks tyrimas atsakė, kuo ypatingas COVID-19 sukeltas plaučių uždegimas

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 09:58 The most important legal pathway that would allow Trump to reclaim the Presidency
If the 45th President of the United States is serious about addressing the 2020 election fraud that deprived him of another four years of service to the republic of the United States, then his legal team should begin to pursue a new legal strategy using a writ of quo warranto....

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 09:47 Stop global roll out of 5G networks until safety is confirmed, urges expert
We should err on the side of caution and stop the global roll out of 5G (fifth generation) telecoms networks until we are certain this technology is completely safe, urges an expert in an opinion piece published online in the Journal of Epidemiology & Community Health....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:51 Situation Update, Jan 21, 2021 – The astonishing case for optimism and faith
After the staged, theatrical Biden inauguration yesterday that carries no legitimate legal standing whatsoever, people lost their minds as they fell for the spell of the fake news media that broadcast the Big Lie, in Hunger Games style....

Skaityti daugiau