Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Lapkričio » 6

Indonezijoje per potvynius Javos saloje žuvo 8 žmonės

Indonezijos gelbėtojai penktadienį stengėsi rasti išgyvenusiųjų po purvo užlietomis kalvų šlaitais po staigių potvynių Javos saloje, per kuriuos žuvo mažiausiai aštuoni žmonės, pranešė nepaprastųjų situacijų valdymo agentūra.

Ketvirtadienį smarkios liūtys sukėlė staigius potvynius Malango ir aukštumų Batu mieste, užtvindė namus purvu ir nuolaužomis, o vandens siena sugriovė vietos tiltus.

Šeši žmonės iš griuvėsių buvo ištraukti gyvi, o Batu mieste gelbėtojai rado pusę tuzino kūnų, o Malange - dar dvi aukas.

Penktadienį Indonezijos nacionalinė nelaimių padarinių švelninimo agentūra pranešė, kad gelbėtojai Batu mieste bando rasti dar kelis žmones, o žuvusieji buvo dedami į kūnų maišus.

"Vis dar bandome surasti tris dingusius žmones", - pareiškime sakė agentūros pirmininkas Abdul Muhari.

Rugsėjį prasidėjusio lietingojo sezono metu Pietryčių Azijos salyne dažnai pasitaiko mirtinų nuošliaužų ir staigių potvynių.

Aplinkosaugininkų teigimu, šios nelaimės dažnai kyla dėl miškų kirtimo ir prasto klimato kaitos švelninimo planavimo.

Praėjusį mėnesį Sumatroje dėl smarkių liūčių nuošliaužos žuvo septyni žmonės.

Balandžio mėn. daugiau kaip 200 žmonių žuvo Tolimųjų Rytų salose Indonezijoje ir kaimyniniame Rytų Timore, kai atogrąžų ciklonas "Serozha" nedideles gyvenvietes pavertė purvo ir išrautų medžių dykvietėmis.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 08:47 Hipotetiškai: Mėnulio paslaptys

Ar Mėnulis ne visada buvo Žemės palydovas? Seniausiuose Kinijos astronomų raštuose (datuojamuose X-XI a. prieš m.e.) yra dangaus aprašymai, tačiau juose nėra paminėtas Mėnulio buvimas. Galbūt jis ir neegzistavo?

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau