Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Gruodžio » 3

Ar visus pasaulio automobilius jau valdo dirbtinis intelektas?

Per pastaruosius 10-15 metų visuotinis kompiuterizavimas ir kiborgizacija kažkaip tyliai progresavo iki transporto priemonių, kuriose jau yra daugiau lustų nei 1970-ųjų naikintuve. Kartkartėmis šie lustai pradeda kurti stebuklus, kurie vėliau net patenka į blokbasterį.

Taigi maždaug prieš pusantrų metų sąmokslo teoretikai su baisia jėga aptarinėjo stebuklus su GPS jutikliais, kuriuos gamintojai įmontuoja kažkur po kėbulu, kad būtų lengviau surasti automobilį servise arba po vagystės. Tačiau kai kuriuose modeliuose net ir po to, kai savininkas rankomis išlaužia elektroniką, automobilis ir toliau siunčia signalą apie savo buvimo vietą, ir niekas nežino, kaip paaiškinti šį stebuklą. 

Laikui bėgant dirbtinis intelektas tobulėja ir kuria vis daugiau stebuklų. Pavyzdžiui, vakar GLP konferencijoje buvo aptartas šis klausimas:

Mano telefonas per "Bluetooth" sinchronizuojamas su 2015 m. "Jeep Cherokee". Per pastarąsias porą savaičių pradėjau gauti keistų žinučių iš moters, su kuria išsiskyriau maždaug prieš 7 metus, o pastaruosius 4 metus net nesikalbėjome. Žinutės rodomos jutikliniame ekrane, bet ne telefone. Tai reiškia, kad "Cherokee" juos gauna.

Džipą turiu tik 3 metus. Siuntėjo telefono numeris yra tos moters telefono numeris. Bet tai senas numeris, ji tikriausiai jį seniai pakeitė. Bandžiau jai skambinti ir rašyti žinutes, kad sužinočiau, kas vyksta, bet niekas neatsakė. Galbūt todėl, kad mūsų keliai išsiskyrė, švelniai tariant, ne draugiškai. Galbūt yra dar viena priežastis. Be to, jos žinutės yra labai keistos - ji rašo dalykus, apie kuriuos mes niekada nekalbėtume.

Situacija tapo labai dviprasmiška, o diskusijos net persikėlė į kitus forumus. Kai kurie juokauja, kad tai "Skynet" dirbtinis intelektas, kuris yra nekontroliuojamas. Kiti mano, kad įrašo autorius iš tikrųjų nužudė savo merginą ir ją suvalgė, o dabar rašo alibi policijai, kuri kvėpuoja jam į nugarą.  Apskritai žmonių yra tiek, kiek yra nuomonių. Tačiau buvo ir rimtų nuomonių, nes situacija taip pat nėra labai juokinga. 

Taigi pirmieji apie tai pranešė egzorcistai arba žmonės, kurie vienaip ar kitaip susidūrė su šiomis nežemiškomis būtybėmis. Kartais jie pradeda naudotis automobilio elektros grandinėmis kaip ryšio priemone ir kažką šnabžda į garsiakalbius arba per radiją. Kartais dvasios netgi perima mechanikų kontrolę ir, kaip diskusijoje rašo vienas ponas iš Portugalijos, jis patyrė tokį epizodą, kai automobilis, važiuodamas 70-80 km/h greičiu, pradėjo savaime sukti vairą. Važiuojant šiek tiek mažesniu ar šiek tiek didesniu greičiu, poveikis išnykdavo, ir autoservisas nieko negalėjo padaryti.  

Tačiau pranešimų apie elektronikos trikdžius gauta kur kas daugiau. Žmonės rašo, kad taip - jie taip pat kartais gauna pranešimus automobilyje iš nesuprantamų vietų. Ir tai nėra tinklo klaida, nes išeinantis telefonas visada yra tas pats, tačiau koks tai telefonas - vieni tiesiog nesidomėjo, kiti niekada negalėjo sužinoti. Pagal visus požymius, jei ne "Skynet" pabudimas, tai neabejotinai kažkoks visuotinis dirbtinio intelekto pokštas, kuris turi prieigą prie visų archyvuotų skambučių duomenų bazių ir kažkokiu būdu jomis manipuliuoja. Taigi tokių ir dar keistesnių atvejų tikriausiai netrukus bus daugiau. 

Ir šiandien automobilių tema kažkaip nepastebimai tęsėsi, bet visiškai netikėtai. Taigi, kaip paaiškėjo atlikus atsitiktinius eksperimentus, automobiliai pradėjo padėti žmonėms normaliai miegoti. 

Kaip daugelis žmonių jau seniai pastebėjo, nuo pandemijos pradžios žmonių miegui atsitiko kažkas baisaus. Vieni žmonės miega visą dieną, kiti negali užmigti ir išsijungia tik tam tikrais laiko tarpais, tretiems atrodo, kad jie miega normaliai, bet sapnuoja tokius sapnus, kad ryte norisi, jog jie apskritai nebūtų užmigę. Visus vienija tai, kad niekam neužtenka miego, net jei miega aštuoniolika valandų. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių - pavyzdžiui, iškylos, kivirčo su žmona ir nakvynės garaže, eismo įvykio ir pan. - žmonės miega salone, jie miega kaip kūdikiai. Ypač žiemą, esant uždarytiems langams. 

Žinoma, niekas nežino, kaip tiksliai paaiškinti šį reiškinį, tačiau vyrauja nuomonė, kad automobilis arba apsaugo nuo mobiliojo ryšio bokštų (palydovų) skleidžiamos spinduliuotės, arba neleidžia į plaučius patekti tam tikroms medžiagoms, kurios purškiamos naktį.  Žinoma, labiau tikėtina pirmoji versija, nes kambarys geriau izoliuotas nuo atmosferos nei automobilis, tačiau ji yra blogesnė. Tačiau neaišku, nuo ko jis apsaugo.  Kol kas belieka tik stebėti tokius pranešimus ir atlikti lauko eksperimentus, stebint įvykius kažkur miško gilumoje.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau