Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Gegužės » 22

ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Nepriklausomas tyrėjas daktaras Benjaminas Braddockas (Benjamin Braddock) teigia, kad neįvardytas šaltinis iš Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ECDC) jam pranešė, jog atlikus preliminarią šiuo metu plintančio beždžionių raupų štamo analizę nustatyta, kad virusas pateko iš laboratorijos ir gali būti susijęs su JAV biologiniais tyrimais Ukrainoje.

"ECDC šaltinis man sakė, kad preliminari beždžionių raupų viruso analizė rodo, jog tai yra "trečioji laboratorijos padermė su nežinomomis savybėmis" ir kad kalbama, jog tai kažkaip susiję su Maskvos kaltinimais dėl JAV biologinės veiklos Ukrainoje", - šeštadienį tviteryje rašė Braddockas (Braddock).

Infowars.com praneša: Be to, pranešama, kad Rusijos ir Kinijos jungtinė darbo grupė pradėjo tyrimą, siekdama išsiaiškinti, "iš kur jis atsirado, ar jis aptinkamas JAV atliekamuose tyrimuose Ukrainoje, Gruzijoje; ar yra ryšys su JAV vykdomais biologiniais tyrimais dėl raupų Ukrainoje", - pridūrė jis.

Atsižvelgiant į didėjantį beždžionių raupų atvejų skaičių JAV ir Europoje, ECDC šaltinis, kaip pranešama, teigia, kad agentūra ketina įsigyti biotechnologijų bendrovės "Bavarian Nordic" vakcinų nuo raupų (Imvanex), nors jos nebuvo išbandytos su šia konkrečia beždžionių raupų atmaina.

"Pagrindinis ECDC dėmesys šiuo metu sutelktas į tai, kad būtų nupirkta kuo daugiau BN vakcinos. 'Jie perka dar prieš sužinodami, ar ji išvis veiksminga prieš šią beždžionių raupų atmainą. Nenustebčiau, jei jie apskritai praleistų jos veiksmingumo bandymus", - tviteryje rašė Braddockas.

Netrukus po Rusijos invazijos į Ukrainą Pasaulio sveikatos organizacija perspėjo Ukrainos valdžios institucijas sunaikinti visus biolaboratorijose tiriamus didelio pavojaus sukėlėjus, kad būtų išvengta "bet kokio galimo išplitimo" į visuomenę.

Rusijos parlamentinė komisija dėl JAV biologinių laboratorijų Ukrainoje tyrimo penktadienį apkaltino JAV, kad slaptose biologinėse laboratorijose Ukrainoje atliekami neteisėti raupų ir ebolos tyrimai.

"Šiandien pateikėme analizę, kokiais patogenais Ukrainoje ypač domėjosi JAV", - penktadienį žurnalistams sakė viena iš komisijos pirmininkų Irina Jarovaja. "Be patogenų, kurie teritoriškai susiję su Ukraina, [laboratorijose] buvo tiriami virusai ir patogenai, kurie endeminiu požiūriu yra labai toli nuo Ukrainos, pavyzdžiui, Ebola ir raupai."

Iki šio pastarojo protrūkio beždžionių raupų atvejai buvo užfiksuoti tik centrinės ir Vakarų Afrikos šalyse, todėl ekspertus glumina pastarosiomis savaitėmis Šiaurės Amerikoje ir Europoje sparčiai pasirodantys beždžionių raupų atvejai.

"Aš esu apstulbęs dėl to. Kiekvieną dieną atsibundu, o užsikrėtusių šalių daugėja", - sakė virusologas Oyewale Tomori (Oyewale Tomori), anksčiau vadovavęs Nigerijos mokslų akademijai ir priklausantis kelioms PSO patariamosioms taryboms.

"Tai nėra toks plitimas, kokį matėme Vakarų Afrikoje, todėl gali būti, kad Vakaruose vyksta kažkas naujo", - sakė jis.

Įdomu tai, kad JAV Biomedicininių pažangių tyrimų ir plėtros tarnyba (BARDA) neseniai įsigijo 13 mln. dozių "Bavarian Nordic" vakcinos "Jynneo" nuo raupų ir beždžionių raupų, tačiau Sveikatos ir žmogaus paslaugų tarnyba (HHS) išplatino pareiškimą, kuriame teigiama, kad didelis užsakymas neturi nieko bendra su vykstančiu beždžionių raupų protrūkiu.

"Naujausias BARDA vakcinos nuo raupų pirkimas buvo standartinių ir nuolatinių pasirengimo pastangų dalis ir nebuvo susijęs su konkrečiais įvykiais", - penktadienį "Axios" sakė HHS atstovas spaudai.

"BARDA bendradarbiavo su pramonės atstovais, kad sukurtų ir įsigytų vakcinų ir gydymo priemonių galimam kritiniam atvejui dėl raupų, iš kurių kai kurios gali būti naudojamos ir beždžionių raupų atveju", - pridūrė atstovas spaudai.

Pažymėtina, kad nuo 1980 m., kai šis virusas buvo išnaikintas, JAV nebuvo nė vieno natūralaus raupų atvejo.

Kodėl JAV vyriausybė jaučiasi priversta pirkti raupų ir beždžionių raupų vakcinų siuntą, ypač dabar?

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:26 JAV Aukščiausiasis Teismas leido Bidenui nutraukti Trumpo laikų imigracijos taisyklę

JAV Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį suteikė prezidento Joe Bideno (Joe Biden) administracijai žalią šviesą nutraukti vadinamąją "pasilik Meksikoje" politiką, kurią įvedė Donaldas Trumpas (Donald Trump), įgyvendindamas savo griežtą požiūrį į imigraciją.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau