Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 16

Vakarų pareigūnai ruošiasi uždaryti žmones miestuose, artėjant "apokaliptiniam" branduoliniam karui

Vakarų pareigūnai vykdo "apdairų planavimą", kad žmonės nebėgtų iš miestų branduolinio karo su Rusija atveju.

Pasak "The Guardian", neįvardytas Vakarų pareigūnas, kalbėjęs su anonimiškumo sąlyga, atskleidė, kad gresianti branduolinė krizė reiškia, jog pareigūnai ruošiasi sušvelninti galimą teroro apimtų Vakarų šalių gyventojų reakciją.

Apie tai praneša Businessinsider.com: Pareigūnai svarsto priemones, kurios padėtų išvengti paniško pirkimo ir žmonių bėgimo iš miestų iš baimės, teigia Vakarų pareigūnas, praneša "The Guardian". Pareigūnai taip pat svarsto planus, kaip suteikti skubią paramą ir nuraminti milijonus išsigandusių piliečių, jei Rusija susprogdintų branduolinę bombą, teigia "The Guardian".

Branduolinio nusiginklavimo kampanijos generalinė sekretorė Keitė Hadson (Kate Hudson) sakė "The Guardian": "CND griežtai pasmerkė šią "apdairaus planavimo" kampaniją, kuri sudarė klaidingą įspūdį, kad branduolinę ataką galima išgyventi išbaltinus langus ir kitus nesvarbius dalykus.

Prieštaringai vertinama Didžiosios Britanijos visuomenės informavimo kampanija "Apsaugok ir išgyvenk", vykdyta septintojo dešimtmečio viduryje ir pabaigoje, patarė visuomenei, kaip apsisaugoti branduolinės atakos metu.

JAV žvalgybos duomenimis, pagal BBC News, Rusija turi apie 2 000 taktinių branduolinių ginklų - nedidelių branduolinių kovinių galvučių, kurios gali būti dislokuotos mūšio lauke.

Neseniai sakytose kalbose Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) nurodė, kad yra pasirengęs panaudoti branduolinius ginklus prieš Ukrainą. Praėjusį mėnesį jis sakė, kad panaudos "visas turimas priemones" Rusijos teritorijai apsaugoti.

Antradienį duodamas interviu CNN prezidentas Joe Bidenas (Joe Biden) sakė nemanąs, kad V. Putinas panaudos branduolinius ginklus. Tačiau prezidentas perspėjo, kad "klaidos" ir "klaidingi apskaičiavimai" gali "baigtis Armagedonu".

Prancūzijos prezidentas E. Macronas (Macron) sakė, kad Prancūzija "akivaizdžiai" nenaudos branduolinių ginklų keršydama. Šį komentarą plačiai kritikavo politikos komentatoriai ir oponentai, pranešė "Politico".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau