Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 2

"Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius. Nors pagrindinė žiniasklaida jau padarė išvadą, neturėdama jokių įrodymų, kad tai padarė "Rusija, Rusija, Rusija", kritiškai nusiteikę ekspertai, tokie kaip Tuckeris Carlsonas (Tucker Carlson) ir Darrenas Beattie (Darren Beattie), nurodė, kad JAV turi daug daugiau motyvų, ir ne kartą reikalavo nutraukti "Nord Stream".

Dabar CŽV ataskaitoje iškeliamas dar vienas galimas kaltininkas, kurio iki šiol niekas neminėjo: Mūsų geri draugai ukrainiečiai.

Vokietijos kairiojo žurnalo "Der Spiegel" angliškojo leidimo straipsnyje teigiama, kad JAV slaptosios tarnybos pasiklausė rusų ir sužinojo, kad jie išreiškė įtarimą, jog Kijevas planuoja išpuolį prieš dujotiekius. Teigiama, kad ukrainiečiai šiam tikslui net bandė išsinuomoti laivą Švedijoje.

"CŽV vasarą įspėjo vokiečius apie galimą atakos prieš "Nord Stream" dujotiekius scenarijų. JAV žvalgyba teigė perėmusi Rusijos pranešimus, kuriuose buvo reiškiamas susirūpinimas dėl galimų Ukrainos atakų prieš Vakarų infrastruktūrą. Teigiama, kad ukrainiečiai šiam tikslui Švedijoje bandė išsinuomoti laivą".

Vis dėlto JAV slaptosios tarnybos šio scenarijaus neįvertino kaip itin tikėtino, rašo šveicarų "Weltwoche": "CŽV nelaikė Ukrainos atakos scenarijaus labai tikėtinu". Nepaisant to, jie, matyt, nusprendė perduoti šią informaciją vokiečiams.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Taigi, jeigu tai pasitvirtintu... klausymas, ką mes palaikome? Ukrainą? Kuri tampa, teroristine valstybe... prieš Europos šalis., kurios ją finansiškai palaiko. O, kas aukoja pinigus? labai daug klaustukų... Todėl, niekada negalima 100procentų teigti ir palaikyti vienus, ar kitus. O kokia jūsų nuomonė? Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau