Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Vasario » 9

3 priežastys, kodėl aplink yra tiek mažai „vertų“ ir „tikrųjų“ vyrų

Žodžius „vertas“ ir „tikras“ aš ne veltui rašau su kabutėmis. Juk kiekvienas šiuos žodžius supranta savaip. Ir sunku išsiaiškinti šį klausimą, jei traktuosime šiuos žodžius tiesiogine prasme. Todėl kalbėsiu būtent apie prasmę, kurią šiems žodžiams suteikia visuomenė apskritai ir moterys konkrečiai.

Pirmoji priežastis, kodėl aplinkui mus tokių vyrų nėra, yra jūsų lygis. Rašau šį straipsnį moterims ir labai norėtųsi, kad jos suprastų, jog egzistuoja lygiai. Jeigu jūs savęs neugdysite, nelavinsite, netobulėsite, šalia jūsų sukinėsis analogiško lygio vyrai. Sutikite, labai keista laukti gražaus, turtingo ir sėkmingo vyro, jeigu pati nieko ypatingo nesugebate. Atvirkščias variantas veikia lygiai taip pat.

Todėl tokių vyrų, apie kuriuos kalbame, yra. Yra tikrų ir vertų, jie tik aukščiau įsikūrę. Jei moteris rūpinasi savo reikalais, galbūt netgi turi nedidelį verslą, jei daug skaito, mokosi, lanko sporto salę, rūpinasi savo mityba ir t.t. – šalia jos atsiras ir atitinkami vyrai. Kokia esate jūs, tokia ir aplinka.

Antra priežastis – „tikras“ ir „vertas“ yra absoliučiai kvaili įvaizdžiai, neturintys nieko bendra su tikrove. Pavyzdžiui, tikras vyras visada padės, tuo pat metu jis žino savo vertę ir turi savo nuomonę. O jeigu jis laikosi nuomonės, kad nereikia padėti? Viena vertus, jis parodė savo tvirtą, vyrišką poziciją, vadinasi, jis tikras vyras, o iš kitos pusės – nepadėjo, vadinasi, mazgotė.

Ir tokių pavyzdžių yra daug. Mums sugalvojo įvaizdžius, stereotipus, kurie gamtoje neegzistuoja. Juk niekas gyvenime nėra matęs vyro, kuris atitiktų absoliučiai visus šiuos reikalavimus. Nekalbu apie filmus, muziką ir pan., kalbu apie realų pasaulį. Nereikia bėgioti paskui sufantazuotą įvaizdį. Reikia logiškai suvokti, koks vyras gali egzistuoti realiame pasaulyje, o koks – fantazijose ir kine.

Paskutinė priežastis susijusi su antrąja. Esmė ta, kad „tikras“ vyras moterų ir vyrų akimis žvelgiant, atrodo visiškai skirtingai. Todėl niekada nebus taip, kad visi vienodai supras šį terminą. Netgi moterys gali tarpusavyje ginčytis, ką tai reiškia iš tikrųjų.

O patys vyrai apskritai turi savo nuomonę. Pavyzdžiui, man tikras vyras yra tas, kuriam jo draugai ir jo verslas yra aukščiau už jo moterį. Esu tikras, kad daugumai moterų tai nepatiks. Štai apie tai ir kalbu. Sunku rasti „vertą“ ir „tikrą“ vyrą, kai nėra aiškaus apibrėžimo, kai kiekvienas įsivaizduoja savaip.

Šaltinis

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau