Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 27

Įsiutę skiepytieji dėl savo sveikatos problemų kaltina neskiepytuosius: ‘Kodėl mūsų neįspėjote?’

Įsiutę skiepytieji dėl savo sveikatos problemų kaltina neskiepytuosius: ‘Kodėl mūsų neįspėjote?’

Skiepytiems gyventojams susiduriant su pražūtingomis mRNA vakcinos diegimo pasekmėmis sveikatai, vis dažniau užduodamas vienas klausimas: kodėl neskiepytieji neatliko aktyvesnio vaidmens įspėdami pasaulį apie riziką, susijusią su eksperimentinėmis Covid-19 vakcinomis?

Pasak visiškai paskiepyto autoriaus, neskiepytųjų kraujas ant jų rankų , nes "neskiepytieji žinojo tai, ko mes nežinojome" , ir nepakankamai stengėsi įspėti pasaulį apie eksperimentinių vakcinų keliamą pavojų.

"Kol gerų ketinimų turintys piliečiai stovėjo eilėje, elgėsi teisingai ir skiepijosi COVID-19 vakcinomis, kurios, kaip dabar atrodo, daro daugiau žalos nei naudos ,jų neskiepyti draugai stovėjo šalia ir leido jiems tai daryti. Kai kurie iš jų pasakė per mažai. Kai kurie nesakė nieko."

Pasak autoriaus, dauguma paskiepytų žmonių, įskaitant ir jį patį, labai gailisi, kad pasiskiepijo, ir jaučia pyktį, nukreiptą į neskiepytus žmones, nes jie nepadarė daugiau, kad juos įspėtų.

"Nors jie žinojo tai, ko mes nežinojome. Mūsų kraujas dabar ant jų rankų.

Skųsdamasis, kad neskiepyti žmonės turėjo ypatingą įžvalgą, bet nesugebėjo pasidalyti šios dovanos nauda, autorius tęsė:

"Tai stiprūs žodžiai. Tačiau neskiepytieji turėjo prieigą prie svarbios informacijos apie galimą šalutinį vakcinų poveikį. Jie žinojo apie sunkių alerginių reakcijų, kraujo krešulių ir kitų rimtų sveikatos komplikacijų riziką. Jie žinojo, kad vakcinos mūsų neskiepija. Jie žinojo, kad jos nėra veiksmingos ir kad jos gali padaryti daugiau žalos nei naudos".

Pasak autoriaus, neskiepytieji dabar turi atsiprašyti skiepytųjų.

"Neskiepytieji pagal bet kokius moralinius kriterijus turėjo padaryti daugiau, kad įspėtų apie galimą riziką - padėti mums priimti pagrįstus sprendimus dėl savo sveikatos. Dabar jie turi prašyti mūsų atleidimo."

"Ir, ranką prie širdies pridėję, mes galime jiems atleisti. Nes esame geri žmonės. Mes gėrėme tas injekcijas, nes tai buvo teisinga - kol tai nebuvo teisinga."

Vertimas: paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/06/furious-vaxxed-are-blaming-unvaccinated.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.08.2019 laikas 16:20 Receptai Minkščiausi ruletukai su obuoliais, skubant: ilgai neužsilaiko

Dalinuosiu skanių obuolių roletų receptu! Jų pagrindą sudaro tešla su grietine, kuris puikiai papildo sotų ir kvapnų obuolių įdarą. Būtinai išbandykite!

Skaityti daugiau

31.10.2017 laikas 09:43 Receptai Smalkinis tvertikas gydo širdies ligas

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos. Ingredientai: Smulkintas džiovintas smalkinio tvertikas, Verdantis vanduo

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 20:44 Receptai Purūs kefyriniai paplotėliai
Tokiais puriais paplotėliais dažnai mane lepino močiutė, kepė juos kiekvieną savaitę. Kaip sunku būdavo sulaukti, kol jie nors truputį atauš… Dabar aš gaminu tokius paplotėlius savo artimiesiems, kuo jie neapsakomai džiaugiasi!...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau