Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Vasario » 9

7 požymiai, kad gyvenate svetimą gyvenimą ir kaip tai ištaisyti

Visi norime gyventi savo svajonių gyvenimą, kupiną laisvės ir malonumų. Tačiau kažkuriuo momentu žmogus pradeda sekti svetimų nustatymų. Žinokite, pakeisti įvykių eiga niekada ne per vėlu.

Štai įspėjamieji ženklai, kad gyvenate ne savo gyvenimą.

1. Norite kritikuoti kitus žmones

Jus erzina jūsų buvusi bendrakursė, kuri nusprendė pakeisti profesiją ir jau pasiekė didelės sėkmės neturėdama atitinkamo išsilavinimo? Už tokio susierzinimo neretai slepiasi pavydas, o pavydas gimsta iš nesugebėjimo realizuotis pačiam ir susipainiojimo. Pavydima, kad žmonės surado savo gyvenimo kelią, pasiekė pripažinimo ir mėgaujasi gyvenimu. O jūs kažkodėl ne.

2. Jums nuobodu

Jums nuobodu darbe, nuobodu tarp draugų, nuobodulys jus užklumpa netgi atostogaujant? Nuobodulio jausmas – ženklas, kad negalite visiškai realizuoti savo potencialo. Jūs tiesiog neapsisprendėte dėl savo interesų ir nepasirinkote savo tikrojo kelio.

3. Jus erzina aplinkinių entuziazmas

Nemėgstamame darbe anksčiau ar vėliau jus pradės erzinti kolegos ir viršininkas, nebenorėsite dirbti komandoje arba atlikti užduotis, o neįdomūs draugai pradės kelti agresiją.

4. Jums atrodo, kad viskas klostosi ne taip

Nutinka periodų, kai viskas, ko imatės, griūna, lūkesčiai nepasiteisina ir norais nesipildo. Tačiau jeigu šis periodas užsitęsė, reikia susimastyti. Kažkas tai pavadins juodu periodu, bet realybėje tai ženklas, kad savo gyvenimą reikia keisti.

5. Daug dirbate, bet nepasiekiate aukštumų

Priimta manyti, kad jeigu daug dirbti, tai galima greitai pasiekti sėkmės. Bet jeigu neužsiimate būtent tuo, ką mėgstate, siekti tikslų bus sudėtingiau. Jeigu dirbate, kad įsiteiktumėte kitiems, o ne sau, gyvenate ne savo gyvenimą.

6. Jums atrodo, kad gyvenimas praeina pro šalį

Jeigu paliekate darbą su palengvėjimu, negalite sulaukti kol iš svečių grįšite namo ir pamėgote buvoti vienatvėje, tai ženklas, kad laikas keisti gyvenimą.

7. Turite priklausomybių

Pagaunate save galvojant, kad nusiraminate ir geriau jaučiatės suvalgę kelias spurgas ar išgėrę porą taurių vyno? Priklausomybė nuo maisto, alkoholio, televizijos arba apsipirkimo – ženklas, kad gyvenate ne savo gyvenimą.

Žmogus tampa priklausomu bandydamas pasislėpti nuo realybės.

Patarimai norintiems pakeisti savo gyvenimą

  • Būkite sąžiningi su savimi. Užduokite sau klausimą: kas iš tikrųjų jus „veža“, kas daro jus laiminga? Kuo užsiimtumėte šią minutę, jeigu nereikėtų rūpintis dėl pinigų?
  • Išsiaiškinkite su šeimos nuostatomis. Paklauskite savęs: ar šioje srityje darau karjerą, nes to noriu pats ar to nori mano mama? Neleiskite artimiesiems arba šeimai priimti sprendimus dėl jūsų ateities.

Šaltinis

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau