Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 30

COVID skiepytų žmonių kraujas turi keistą artefaktą... įskaitant ir mano kraują

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Neseniai buvau susitikęs su funkcinės medicinos gydytoju. Be kita ko, funkcinės medicinos gydytojai, kaip žinoma, naudoja tamsaus lauko mikroskopus ir gyvo kraujo tyrimus, kurių didžioji medicinos bendruomenė vengia kaip šarlatanizmo.

(Steve'o Kirscho straipsnis perspausdintas iš SteveKirsch.Substack.com)

Gerai, dabar, kai tai jau išsiaiškinome, pereikime prie to, ką rodo skaidrės.

Pirma, mikroskopu žiūrėti į kraują nėra neprotinga. Naudojant tamsaus lauko mikroskopą tik suteikiamas papildomas kontrastas.

Mano atveju gydytojas paėmė iš manęs kraujo mėginį, padėjo jį ant stiklelio ir uždengė stikliniu dangteliu. Mes nebuvome jo kabinete, todėl mėginys išdžiūvo, kol jis jį apžiūrėjo, bet jis sakė, kad tai, ką pamatė, atitiko tai, ką jis pastebėjo pas visus COVID vakcinuotus pacientus, kuriuos yra apžiūrėjęs.

Štai pirmasis jo atsiųstas vaizdas.

Keista tai, ką aš vadinu "sausumos masėmis".

Atkreipkite dėmesį į dvi dideles "sausumos mases" nuotraukoje. Jis sako, kad šias "žemės mases" (mano, o ne jo terminologija) mato tik pas skiepytus pacientus. Apskritimai yra raudonieji kraujo kūneliai, o "smaigaliai" yra tik todėl, kad jie yra suplokštėję ir dehidratuoti (nes nuo to laiko, kai jis paėmė mėginį, praėjo kelios valandos).

sveikata, medicina, mokslas, Didžioji farmacija, chemikalai, COVID

Štai dar viena mano kraujo skaidrė. Kairėje apatinėje dalyje (į kairę nuo tamsios įstrižos "linijos") yra tik oro burbuliukas).

Vėlgi, čia matome keistą "sausumos masę" tiesiai virš linijos ir žemiau kraujo ląstelių. Tai susirūpinimą kelianti sritis.

sveikata, medicina, mokslas, Didžioji farmacija, chemikalai, COVID

Kad ir kas tai būtų, tai neįprasta.

Nerimą kelia tai, kad aš buvau paskiepytas prieš 1 metus ir mano kraujas vis dar lengvai atskiriamas kaip "paskiepytas" kraujas.

Kalbėjausi su Ryanu Cole'u (Ryan Cole) ir jis taip pat nėra tikras, kas tai yra, bet mano, kad svarbu tai išsiaiškinti.

Ar kas nors mano, kad žino ir gali tai patvirtinti?

Paskutinė dalis yra svarbiausia.

Grafeno oksido hipotezė

Yra žmonių, kurie mano, kad lakštai yra grafeno oksidas, tačiau jie to neįrodė.

Kai kurie žmonės mano, kad identifikavimą galima atlikti naudojant masės spektroskopiją, tačiau kiti ekspertai sako, kad grafeno oksidas yra tik anglis, deguonis ir vandenilis, todėl jo nebus lengva aptikti.

Tačiau yra gudrių būdų, kaip grafeno oksido galima ieškoti pačiuose buteliukuose, tačiau mes neturime buteliukų, kuriuos galėtume ištirti.

Asmeniškai aš šiose lenktynėse nedalyvauju. Yra daug žmonių, kurie mano, kad tai grafeno oksidas, ir kitų, kurie mano, kad tai kažkas kita.

Skaitytojų komentarai

Skaitytojų nuomonių yra įvairių. Kai kurie įsitikinę, kad ši struktūra atsirado anksčiau nei COVID vakcinos ir dėl jos nėra ko nerimauti. Kiti įsitikinę, kad taip nebuvo.

Pavyzdžiui, Philas Walshas (Phil Walsh) rašo:

Keletą dešimtmečių dirbau mikroskopuotoju ir audinių kultūrų specialistu ir gana dažnai tyrinėjau savo paties kraują naudodamas labai aukštos kokybės mokslinių tyrimų optiką. Tokių didelių kraujo intarpų kaip šis iki COVID nebuvo galima pamatyti. Spėju, kad tai iš tiesų yra atomo storio grafeno oksido ir hidroksido sluoksniai, kurie lengvai kelis kartus susilanksto į vieną "sausumos masės" struktūrą. Manau, kad buteliukus prieš naudojimą reikia laikyti tokioje žemoje temperatūroje todėl, kad mažyčiai nanometrinio dydžio grafeno dribsniai kambario ir aukštesnėje temperatūroje pradės savaime jungtis į vis didesnius šešiakampius korio formos lakštus. Tai paaiškintų mikrokoaguliaciją subtiliose kapiliarinėse kraujagyslėse ir kartu troponino kiekio padidėjimą paskiepytiems žmonėms. Siūlyčiau pakartoti kraujo tyrimą ir apžiūrą prieš pat išdžiūvant. Taip pat galite priartinti magnetą prie objektinio stiklelio, kad pamatytumėte, ar galima aptikti kokį nors judesį. Iš literatūros atrodo, kad GO pasižymi įdomiomis paramagnetinėmis savybėmis. Kalbant apie GO paskirtį, galiu tik spėlioti, kad šie lakštai gali būti substratas nano lygio bioschemoms ir (arba) jutikliams, skirtiems sekimui, kontrolei ir pan. Tokio tipo technologijų lygis yra visiškai pribloškiantis. Viešajame sektoriuje prieinama informacija kelia nerimą. Tai, ką per daugelį dešimtmečių sugalvojo DARPA ir kiti subjektai, tikriausiai net neįsivaizduoja nė vienas iš mūsų.

Kitų atlikta buteliukų analizė

Šiose analizėse atskleidžiamos savaime besiformuojančios struktūros ir keliamos hipotezės apie grafeno oksidą:

Dr. Carrie Madej

Dr. Robin Wakeling

Galime išspręsti diskusiją, jei gausiu vakcinos buteliuką tyrimui atlikti

Jei kas nors man gali gauti vakcinos buteliuką, kurį galėsime išbandyti, galėsime baigti diskusijas. Atrodo, kad niekas nenori to daryti. Įdomu, kodėl?

Labiausiai pagrįsta prielaida yra ta, kad jie bijo to, ką galime rasti. Todėl dar svarbiau gauti bent vieną buteliuką ištirti.

Kiti gavo buteliukus, bet analizė, kurią noriu atlikti aš, bus visai kitokia ir, tikiuosi, labiau atskleidžianti.

Daugiau skaitykite adresu: SteveKirsch.Substack.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau