Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Balandžio » 1

Patėvis mamą ant rankų nešioja, nors vedė ją 47-erių su 4 vaikais!

Pastaruoju metu man dažnai tenka klausyti pokalbių apie tai, kad išsiskyrusioms moterims su amžiumi sunku vėl rasti sau vyriškį.

Bet šiandien aš noriu papasakoti apie savo motiną, kuri ištekėjo 47-erių, kai priedo turėjo 4 vaikus.

Pirmąjį savo vaiką, mane, mano mama pagimdė 34 metų. Tai buvo jos pasirinkimas – gimdyti vėlai.

Tėtis niekada neapsikraudavo jokiais vaikų rūpesčiais. Viskas gulė ant motinos pečių. O kai man sukako 6 metai, mama sužinojo, kad vėl laukiasi, šįkart trynukų!

Gydytojai gimdyti nepatarė. Mamai juk buvo jau 40! Bet mano herojė nusprendė visus nustebinti ir sugebėjo! Greitai ji pagimdė 3 berniukus. Bet čia jau be tėvo pagalbos niekaip. O jis ėmė vengti savo įsipareigojimų, nuo kurių pirmą kartą jį apsaugojo. Manė, kad taip ir turi būti.

Kartą jis parėjo namo ir pasakė, kad jis nusprendė parduoti mūsų 2 kambarių butą, kadangi mūsų tapo daugiau, ir reikia pirkti 3 kambarių. Mama laiminga pasirašė dokumentus, bet po valandos tėtė dingo! Paskui mes sužinojome, kad jis seniai turėjo meilužę, rado sau paguodą po rūpesčių naštos su vaikais.

Per tiek metų mes nesugebėjome priversti jo išmokėti alimentus. Mes su motina ir trynukais broliais išsinuomojome 1 kambario butą. Mamos santaupų užteko mėnesiui. Toliau reikėjo ieškoti darbo. Jūs įsivaizduojate, koks sunkus buvo mūsų gyvenimas.

Darželyje manė, kad mano mama – šių trynukų močiutė. Juk ir amžius buvo nejaunas, ir atrodė mano vargšė motina pavargusi po kasdienio darbo dviejose darbovietėse.

Mano tėvas mus visus tiesiog išmetė iš savo gyvenimo.

Daugelis patarė mano motinai susitvarkyti savo gyvenimą, bet ji jau negalėjo tikėti vyrais. Kartą parke, kai mes išėjome su ja pasivaikščioti, prie jos priėjo nepažįstamas vyriškis. 

– Argi tokiai gražiai moteriai galima liūdėti?

– Ko jums reikia?

– Reikia susipažinti. Ar gal jūs ištekėjusi?

– Ne. Aš neištekėjusi, tačiau turiu 4 vaikus! Tarp kitko, 3 iš jų dabar žaidžia smėlio dėžėje.

Ji nuėjo pas brolius, lyg jiems skubiai reikėtų kažką padėti.

Kito pasivaikščiojimo metu mes vėl su juo susitikome. Ir taip iki tol, kol ji su juo nesusipažino ir ėmė ramiai bendrauti. Jie bendravo 4 mėnesius, po to vyriškis pasipiršo.

Mano patėvis tuomet buvo žmogus su vidutinėmis pajamomis, tai yra uždirbo mažiau nei mano tėvas, kuris nesusitvarkė su 4 vaikais. Jie kartu jau 12 metų!

Jis mano mamą tiesiog ant rankų nešioja…

Jis visus mus iš eilės pastatė ant kojų, padėjo kuo tik galėjo, o mamai kiekvieną mėnesį davė lėšų įvairiems poreikiams, kol ji neįsidarbino ten, kur svajojo. O mano broliukams jis kas vakarą skaitė pasakas.

Štai tokį vyrą sutiko mano mama, būdama 47 metų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau