Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Balandžio » 8

WEF: Netrukus algoritmai nuspręs, ar vaikas yra homoseksualus, dar prieš tai, kai jie patys tai nuspręs.

Patikrinti faktai

Pasaulio ekonomikos forumo narys Yuval Noah Harari pasigyrė, kad per kelerius ateinančius metus algoritmai galės nuspręsti, ar vaikai nesąmoningai yra homoseksualūs.

Per 2018 m. kasmetiniame Pasaulio ekonomikos forumo susitikime skaitytą pranešimą "Ar ateitis bus žmogiška? Harari pareiškė, kad artėjantis informacinių ir biotechnologijų susijungimas suteiks galimybę "nulaužti žmogų".

Pasak Harari, netrukus bus sukurti algoritmai, kurie pažins žmogų geriau nei jis pats save.

"Mes iš tikrųjų savęs nepažįstame, - sakė Hararis.

"Kaip pavyzdį galiu pateikti tai, kad būdamas 21-erių pagaliau supratau, jog esu gėjus, po to, kai kelerius metus gyvenau tai neigdamas. Ir tai nėra išskirtinis atvejis. Daug gėjų daugelį metų gyvena neigdami. Jie nežino kažko labai svarbaus apie save".

"Dabar įsivaizduokite situaciją po 10 ar 20 metų, kai algoritmas bet kuriam paaugliui galės tiksliai pasakyti, kurioje gėjų ir heteroseksualų spektro vietoje jis yra. Ir netgi, kokia plastiška yra ši pozicija."

Caldronpool.com praneša: Harari paaiškino, kad algoritmas veiktų stebėdamas jūsų akių judesius, kraujospūdį ir smegenų veiklą, kai naršote socialinėje žiniasklaidoje, žiūrite vaizdo įrašus ir perkate internetu.

Duomenų rinkimo procesas bus taip integruotas į visuomenę, kad taps neišvengiamas. Nuo jo negalėsite pasislėpti, perspėjo Harari.

"Dabar galbūt jūs asmeniškai nenorėtumėte pasinaudoti tokiu algoritmu, - sakė jis, - bet galbūt atsidursite kokiame nors nuobodžiame gimtadienio vakarėlyje, kieno nors iš jūsų klasės mokykloje, ir vienam iš jūsų draugų kils nuostabi idėja, kad ką tik girdėjau apie tokį šaunų naują algoritmą, kuris pasako jūsų seksualinę orientaciją, ir ar nebūtų labai smagu, jei visi paeiliui išbandytų save šiuo algoritmu, o visi kiti tai stebėtų ir komentuotų".

"Ką jūs darytumėte? Ar tiesiog pasitrauktumėte? Ir net jei pasitrauksite, ir net jei toliau slėpsitės nuo bendraklasių ar nuo savęs, negalėsite pasislėpti nei nuo "Amazon", nei nuo "Alibaba", nei nuo slaptosios policijos."

Harari teigė, kad surinkta informacija vėliau galėtų būti platinama agentūroms ir didelėms įmonėms, kad jos galėtų patenkinti kiekvieno asmens seksualinius troškimus ir pritaikyti individualizuotą reklamą.

"Kai naršysite internete, žiūrėsite vaizdo įrašus ar tikrinsite savo socialinį kanalą, algoritmai stebės jūsų akių judesius, kraujospūdį, smegenų aktyvumą ir jie žinos, jie galėtų pasakyti "Coca-Cola", kad jei norite šiam žmogui parduoti kokį nors putlų, saldų gėrimą, nenaudokite reklamos su mergina be marškinėlių, naudokite reklamą su vaikinu be marškinėlių.

"Jūs net nežinotumėte, kad tai vyksta. Tačiau jie tai sužinos. Ir ši informacija bus verta milijardų".

ŽIŪRĖKITE:

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau