Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Balandžio » 9

Netoli šventyklos Wandano miestelyje Taivane pradėjo veržtis purvo ugnikalnis

Penktadienio rytą Pingtungo apygardos Wandano miestelyje netoli vietos šventyklos išsiveržė purvo ugnikalnis, pakėlęs virš žemės paviršiaus didelį kiekį purvo, kuris išsiliejo ant netoliese esančių kelių ir laukų.

Išsiveržimas, antrasis nuo 2021 m. spalio mėnesio, įvyko apie 6 val. ryto netoli Huang Yuan Sheng Tian (皇源聖殿), šventyklos, apsuptos dirbamos žemės, Wannei kaime, esančiame rytinėje apygardos dalyje netoli Kaohsiungo.

Kad purvo bangos pasiektų vieno aukšto namo aukštį, o purvas neplistų toliau į netoliese esančius ryžių laukus, buvo pasitelkti ekskavatoriai, kurie nukreipė purvą į melioracijos griovius, CNA sakė Wannei kaimo vadovas Chen Yu-yi (陳玉意).

Paprastai gamtinių dujų išsiskyrimui pagreitinti uždegama ugnis, bet kadangi išsiveržimas įvyko netoli šventyklos, kaimas nusprendė leisti dujoms pasišalinti savaime, neužsidegant ugniai, sakė Čenas.

Vandano purvo ugnikalnis paprastai išsiveržia 1-3 kartus per metus, o išsiveržimai dažniausiai įvyksta Vandėjo ar kituose netoliese esančiuose kaimuose.

Praėjus maždaug 90 minučių po purvo ugnikalnio išsiveržimo, apygardą sudrebino 5,6 balo stiprumo žemės drebėjimas, todėl kai kas svarstė, ar šie du gamtos reiškiniai nesusiję.

Centrinio meteorologijos biuro seismologijos centro direktorius Chen Kuo-chang (陳國昌) sakė, kad šie du įvykiai nėra susiję, nes įvyko toli vienas nuo kito ir juos lėmė skirtingos priežastys.

Čenas sakė, kad žemės drebėjimo židinys buvo vandenyse už 30 km nuo Eluanbio, piečiausio Taivano taško, esančio už daugiau kaip 100 km nuo Wanney, pakrantės, ir jį sukėlė tektoninių plokščių slinkimas ir suspaudimas netoli Pingtungo povandeninio kalnagūbrio.

Jis teigė, kad purvo ugnikalnis buvo palyginti negilus geologinis reiškinys, atsiradęs dėl gamtinių dujų, prasiskverbusių pro požeminius plyšius ir chemiškai reaguojančių su požeminiu vandeniu bei uolienomis, kad susidarytų verdantis purvas, ir nesusijęs su seisminiais įvykiais, įvykusiais už daugiau nei 100 km, sakė Čenas.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau