Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Kovo » 31

Netoli Japonijos Ogasavaros salų išsiveržė povandeninis ugnikalnis

Japonijos meteorologijos agentūra pranešė, kad toli į pietus nuo pagrindinės šalies salos Honšiū pradėjo išsiveržti povandeninis ugnikalnis. Ji paskelbė perspėjimą apie ugnikalnio pavojų netoliese esančiuose vandenyse.

Agentūra pranešė, kad meteorologinių stebėjimų palydovas užfiksavo ugnikalnio išsiveržimą Funka Asane vietovėje Ogasavaros salose sekmadienį apie 18 val. vakaro.

Stulpas iškilo į maždaug 5500 metrų aukštį virš jūros lygio. Palydovinėje nuotraukoje matyti, kad jis plinta į šiaurės rytus virš vandenų.

Išsiveržimai tęsėsi ir vėliau. Sekmadienį apie 23.30 val. ir pirmadienį 2.20 val. ugnikalnio dūmai pasiekė 7 000 metrų aukštį virš jūros lygio.

Agentūra teigia, kad Funka Asano ugnikalnio veikla gali tęstis. Ji ragina netoliese esančiuose vandenyse plaukiojančius laivus išlikti budrius ir saugotis krentančių akmenų, plūduriuojančių nuolaužų ir greitai plintančių vulkaninių dujų bei pelenų.

Funka Asane yra į šiaurę nuo Ioto salos, dar žinomos kaip Ivo Džima.

Meteorologijos agentūros duomenimis, tai pirmas išsiveržimas Funka Asanėje nuo 1930-1945 m., kai žvejų laivai kasmet šioje vietovėje pastebėdavo po du ar tris išsiveržimus. Agentūra pastebėjo, kad vanduo šioje vietovėje yra pakitusios spalvos maždaug 40 metų - nuo 1953 m.

Funka Asane yra maždaug už 130 km nuo Fukutoku-Oka no Ba povandeninio ugnikalnio, kuris praėjusiais metais sukėlė didžiulį išsiveržimą.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.07.2022 laikas 09:04 Bezosas kritikuoja Bideno kreipimąsi dėl mažesnių benzino kainų
"Amazon" įkūrėjas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) sukritikavo JAV prezidentą Džo Bideną ( Joe Biden) už tai, kad šis paragino naftos bendroves sumažinti itin aukštas benzino kainas, todėl Baltieji rūmai sekmadienį stojo ginti JAV vadovo....

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:57 Izraelio ekspertas įspėja, kad Indijoje atsirado naujas "Omicron" porūšis "Covid", galintis kelti nerimą

Izraelio eksperto teigimu, maždaug dešimtyje Indijos valstijų aptiktas naujas Omicron BA.2.75 subvariantas, kuris gali būti "nerimą keliančio" pobūdžio.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:48 Per šaudynes Kopenhagos prekybos centre žuvo keli žmonės, 22 metų įtariamasis suimtas
Per šaudymą Kopenhagos prekybos centre sekmadienį keli žmonės žuvo ir keli buvo sužeisti, pranešė Danijos policija ir pridūrė, kad suėmė vieną dvidešimtmetį asmenį.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:38 Šri Lankoje dėl degalų krizės mokyklose paskelbtos savaitės trukmės atostogos

Šri Lanka, neturėdama degalų transportui, nuo pirmadienio paskelbė savaitės trukmės atostogas mokykloms.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:25 Tūkstančiams žmonių liepta evakuotis prieš "gyvybei pavojingą" potvynį Sidnėjuje
Sekmadienį tūkstančiams australų buvo nurodyta evakuotis iš savo namų Sidnėjuje, nes didžiausią šalies miestą merkė liūtys, o potvyniai užliejo jo apylinkes.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 11:08 Receptai | Patiekalai Skanūs kalakutienos kotletai - kepsniukai su daržovėmis

Turiu prisipažinti, kad ganėtinai ilgai svarsčiau ar pasidalinti šiuo receptu su visais ar ne. Mano galvoje vis sukosi dvejopos mintys. Tarsi ir reikia, nes skoniu šie kalakutienos kotletai-kepsniukai su daržovėmis gavosi fantastiški ir pradingo lėkštėse žaibo greičiu, bet iš kitos pusės - lyg ir...

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 10:46 Receptai | Patiekalai Sveiki ir sultingi kalakutienos kotletai su cukinija be miltų ir džiūvėsėlių
Minkšti, sultingi ir labai skanūs kalakutienos kotletai su cukinija. Juos gaminsime be miltų ir be džiūvėsėlių, tad jie bus tikrai sveiki. Mano šeimai šis patiekalas labai patinka ir jį dažnai gaminu. Tikiuosi ir Jūsų šeimai jis patiks, tad pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau