Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Karo Paslaptys » 2022 » Gegužės » 2

JAV ir Ukraina sudarė sutartis su privataus sektoriaus šnipinėjimo įmonėmis dėl Maskvos pajėgų sekimo

Autorius Kyle Anzalone via AntiWar.com,

Dienraštis "The Wall Street Journal" praneša, kad JAV, Ukraina ir jos sąjungininkės moka bendrovėms, turinčioms šnipinėjimo palydovus, už žvalgybinės informacijos apie Rusijos karių judėjimą rinkimą.

Vakarų šalys bendradarbiauja su keliomis įmonėmis, kurios prižiūri šimtus palydovų, kasdien praskriejančių virš Ukrainos. Nors palydovų pajėgumai skiriasi, kai kurie jų kasdien gali skenuoti visą šalį devynių pėdų raiška. Kitos bendrovės renka žvalgybinę informaciją per debesis ir naktį.

JAV ir Ukraina sudarė sutartis su privataus sektoriaus šnipinėjimo įmo
Šaltinis: "Maxar Technologies"/"USA Today".

Palydovų parkas "HawkEye 360" gali aktyviai sekti Rusijos kariuomenės judėjimą. Įmonės generalinis direktorius Džonas Serafinis (John Serafini) sakė, kad ji stebi Rusijos pajėgas naudodama GPS trukdymo įrangą. 

Bendrovė "Maxar Technologies" yra sudariusi sutartis su įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis, įskaitant "The Wall Street Journal". Įmonė žurnalistams teikia 12 colių raiškos vaizdus iš įvairių Ukrainos vietovių.

Pareigūnai neseniai aptarė galimybę Kijevui teikti išsamesnę žvalgybinę informaciją, nes mūšis persikelia į Ukrainos rytinį Donbaso regioną. JAV tvirtina, kad padėjo Ukrainos kariuomenei numušti rusų karių transportą, per kurį žuvo šimtai žmonių.

Aukšto rango nacionalinio saugumo pareigūnai leidiniui sakė, kad dėl prieinamesnių kosminių technologijų Rusijai tampa sunkiau nuslėpti savo karių dislokacijos vietas. Pareigūnai taip pat pažymėjo, kad Baltiesiems rūmams lengviau išslaptinti savo žvalgybos duomenis, nes iš privačių palydovų surinkti duomenys yra vieša informacija.

WSJ pranešime pabrėžiama: "Komercinių erdvėlaivių duomenys gali būti ne tokios aukštos kokybės, kokius gali surinkti naujausi JAV šnipinėjimo palydovai, tačiau jais galima lengvai dalytis be apsunkinimų, susijusių su saugumo apribojimais."

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip..., todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau