Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Gegužės » 3

NSO, okultizmas, paranormalūs reiškiniai ir rašytojas, kuris bijojo antgamtinės ufologijos pusės

Kalbant apie NSO, ši tema nėra vien tik apie ateivius, nežemiškus laivus, ateivių pagrobimus ir vyriausybės dangstymą. Yra ir sąsajų, kurios pereina į tokias sritis kaip paranormalūs reiškiniai, antgamtiškumas ir okultizmas. Tikrai žinau, kad daugelis ufologų nemėgsta NSO sieti su paranormaliais reiškiniais. Labai gaila: yra neginčijamas komponentas, ir jo nereikėtų atmesti ar ignoruoti. Pavyzdžiui, sąsajas tarp NSO, ateivių ir paranormalių reiškinių nurodžiau 2010 m. išleistoje knygoje "Finaliniai įvykiai" (Final Events), kurioje nagrinėjau, kaip ir kodėl nedidelis JAV vyriausybės elementas manė, kad NSO paslaptis buvo / yra demoniška. Flying Saucer Review redaktorius Gordonas Kreitonas (Gordon Creighton) galiausiai ėmė tikėti, kad mūsų vadinamieji ateiviai iš tikrųjų yra visai kas kita: ne kas kita, o gudriai persirengę Artimųjų Rytų džinai. Tas pats pasakytina ir apie mirusią Rosemary Ellen Guiley. Ji buvo gera mano draugė ir taip pat pradėjo tikėti, kad džinai susiję ne tik su NSO ir ateiviais, bet ir su tokiomis kriptozoologinėmis būtybėmis kaip sniego žmogus ir į vilkolakius panašūs šunų žmonės. Vis dėlto šiandien daugiausia dėmesio skirsiu vienam konkrečiam žmogui: Trevorą Džeimsą Konsteblį, ufologą, kuris buvo svarbi XX a. šeštojo dešimtmečio ufologijos figūra.

ikas Redfernas ir mirusi džinų ekspertė Rosemary Ellen Guiley

(Nikas Redfernas) Nikas Redfernas ir mirusi džinų ekspertė Rosemary Ellen Guiley

Pirmiausia susipažįstame su kitu veikėju, žmogumi, vardu Grėjus Barkeris (Gray Barker) (tokių knygų kaip "Jie žinojo per daug apie skraidančias lėkštes" ir "Sidabrinis tiltas" (pastaroji - apie 1966-1967 m. Mothmano sagą) autorius). 1962 m. Barkeris išleido Alberto Benderio knygos "Skraidančios lėkštės ir trys vyrai" tęsinį, kuris yra kur kas mažiau žinomas. Jis buvo pavadintas Bender Mystery Confirmed (Patvirtinta Benderio paslaptis). Iš esmės tai buvo 100 puslapių apimties laiškų, kuriuos parašė Benderio knygos skaitytojai, norintys pateikti savo mintis ir teorijas apie knygos turinį, rinkinys. Vienas iš tokių žmonių buvo Trevoras Džeimsas Konsteblis. Konsteblis - knygos "Jie gyvena danguje" autorius, kuris tikėjo, kad bent jau kai kurie NSO yra gyvos, į medūzas panašios būtybės - parašė tokį laišką Grėjui Barkeriui, kurį pastarasis tinkamai išspausdino knygoje "Bender Mystery Confirmed". Iš Konsteblio žodžių Barkeriui aiškėja, kaip giliai Konsteblis buvo įsigilinęs į paranormaliąją ufologijos pusę. Konsteblis rašė...

"Brangusis Grėjau, man, okultistui, turinčiam šiek tiek tiesioginės patirties šioje NSO srityje, iš tiesų sunku suprasti Benderio keliones pirmyn ir atgal per slenkstį tarp fizinio ir astralinio pasaulio. Al Benderio biometrinis tyrimas tikriausiai parodytų panašius dalykus, kokius jis atskleidė apie kai kuriuos kitus tyrėjus - visišką nesugebėjimą atskirti įvykius dviejuose tikrovės lygmenyse. Benderio sąžiningumu nė akimirkos neabejoju. Jo diskriminaciją laikyčiau neegzistuojančia. Atrodo beveik neįtikėtina, kad žmogus galėjo papasakoti visą savo siaubo kambario palėpėje įrengimo istoriją taip, kaip Benderis ją papasakojo. Štai kas mane įtikina jo sąžiningumu. Okultine prasme nieko negali būti logiškiau, nei tai, kad nematomos esybės, kurias jis pakvietė ruošdamas šią vietą, iš tiesų turėjo jam apsireikšti ir po to ilgą laiką jį apsėsti, naudodamos hipnozės metodus, kurie visiškai kontroliavo žmogų."

(Nikas Redfernas) Mano nuomonė apie "NSO yra paranormalūs reiškiniai"

(Nikas Redfernas) Mano nuomonė apie "NSO yra paranormalūs reiškiniai"

Konsteblis pridūrė Barkeriui: "Kalbant apie susijusių subjektų prigimtį, atrodo, kad mano rašiniai apie "nepastebimą fiziką" kaip daugelio kosminių laivų, arba vadinamųjų kosminių laivų, šaltinį yra pernelyg arti tiesos. Iš tiesų, jei Benderio patirtis turi kokią nors vertę, norėčiau pasiūlyti, kad ji neabejotinai nušviečia pakartotinį knygos "Jie gyvena danguje" perskaitymą. Nemanau, kad žinau kokį nors panašų į Benderio atvejį, kai žmogus, iš pažiūros pamiršęs okultizmo tikrovę ir dėsnius, užsitraukė energingą agresyvių okultinių jėgų dėmesį [kursyvas mano]. Be abejo, šis žmogus gali dėkoti kažkokiam dieviškam įsikišimui už tai, kad išsaugojo sveiką protą - jei viskas, ką jis rašo, yra tiesa. Darant prielaidą, kad Benderis buvo teisingas ir sąžiningas, sakyčiau, kad jo patirties pamoka yra tokia. Norint suprasti NSO ir visus su šia sritimi susijusius pribloškiančius reiškinius, būtinos okultinių mokslų žinios. Ši pamoka, nesuskaičiuojamais būdais įteigta nuo tada, kai lėkštės pasirodė žmonijai, Benderio knygoje įgauna naują galią. Tačiau nedaugelis bus tų, kurie į ją atsižvelgs."

Konsteblis laiške Barkeriui rašė daugiau: "Tiesą sakant, okultistas būtų nustebęs, jei jų nebūtų buvę. Klivlende gyvenanti aiškiaregė neabejotinai savanoriškai ar ne savo noru suteikia pakankamai pranos ["prana" - sanskrito kalbos žodis, reiškiantis "gyvybinę jėgą"], kad jos aurai, susitelkusiai į knygą, galėtų arti pasireikšti žemo lygio esybės, pritrauktos į jos aurą. Kanalizacijos kvapas ir šie reiškiniai tualete okultizmo tyrinėtojams yra sena tiesa. Tai gali priversti jus susimąstyti, ką jūs kai kuriems žmonėms pakišate koją ir neabejotinai pritraukiate prie savęs. Ne dėl pinigų siūliau palikti tokius dalykus užmarštyje! Impulsas sudeginti knygą yra labai įdomus. Šis impulsas kyla iš geriausios intuicijos. Kai ateina Ugnies dievai, visi kiti neregimieji iškeliauja. Viskas taip paprasta, todėl minėtajai damai būtų buvę gerai, jei knygą būtų sunaudojusi ugnyje, kaip teisingai jai kuždėjo intuicija. Knygą grąžinusi dama taip pat buvo išmintinga, jei taip manė. Išsiųsti ją atgal jos šaltiniui - sveikai okultinei asmeninės gynybos sistemai, jei žmogus neturi aukštesnių žinių."

Konsteblis čia kalbėjo apie tai, kad viena skaitytoja sudegino savo Alberto Benderio knygos "Skraidančios lėkštės ir trys žmonės" egzempliorių, o kita skaitytoja, kuri po to, kai susidūrė su knyga, pasijuto tokia nešvari ir užsikrėtusi, kad jautė poreikį išsiųsti ją atgal Barkeriui, buvo kiti žmonės, kurie rašė Barkeriui ir kurių pasakojimais Barkeris privačiai pasidalijo su Konstebliu. Taip pat tie, kurie manė, kad Benderio knygoje yra kažkas "pavojingo" ir "nešvaraus". Kitaip tariant, ne vienas buvo įsitikinęs, kad knygų kopijos buvo "apsėstos". Štai ką turiu omenyje sakydamas, kad Konsteblis buvo žmogus, kurio dalyvavimas 1950-ųjų metų ufologijoje buvo kur kas platesnis nei tik nežemiškojo pasaulio teorija apie tai, kas vyksta. Konsteblis - nepaisant to, ką manote apie jo požiūrį į NSO, - buvo kur kas toliau nei tik tai.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau