Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Gegužės » 29

"Apache" sraigtasparnis užfiksavo tris NSO, atliekančius neįtikėtinus manevrus

Objektai apsisuka 360 laipsnių kampu greičiau nei per 3 sekundes. Tiesiame posūkyje, esant 0,8 Macho greičiui, 7 Gs ir 14 laipsnių per sekundę greičiui, F-16 naikintuvas gali apsisukti 360 laipsnių kampu maždaug per 26 sekundes. Šie objektai juda greičiau, nei būtų galima tikėtis pamatyti net iš tokių greitų naikintuvų kaip F-16 ar F/A-18.

Šį susitikimą užfiksavo sraigtasparnio "Apache" daugiajutiklė vaizdo sistema 2018 m. lapkričio 6 d. apie vidurnaktį, maždaug už 40 mylių į šiaurės vakarus nuo Tuksono, Arizonos valstijoje.

Vaizdo įraše matyti keli neatpažinti objektai, manevruojantys taip, kaip nedaro joks kitas orlaivis.

Nors vaizdo įraše sunku atskirti, iš pradžių atrodo, kad trys nežinomos skraidančios transporto priemonės skraido laisva trikampio formos formacija.

Atrodo, kad visi trys neatpažinti objektai netoli Pikačo viršukalnės skrieja vienas aplink kitą tarsi aplink nematomą ašį, o jų trajektorija stabili į rytus. Kai "Apache" pradeda kilti, neatpažinti objektai toliau sukasi bukos trikampio formos ir dingsta iš akiračio.

Tai vienas pirmųjų karinės jutiklių sistemos užfiksuotų vaizdo įrašų, kuriame matyti labai neįprastos NSO skrydžio ypatybės, nors susitikimas truko vos kelias sekundes.

Buvęs JAV karinių oro pajėgų naikintuvo pilotas Chrisas Lehto teigė, kad objektai buvo akivaizdžiai anomalūs.

"Atrodo, kad tai trys atskiri objektai, bet tolumoje. Pirmiausia į akis krinta pagreičio greitis, - aiškino Lehto, 20 metų praleidęs karinėse oro pajėgose, skraidydamas F-16 lėktuvais.

Lehto atlikta sraigtasparnio "Apache" įgulos vaizdo įrašo analizė suteikia daug informacijos apie tai, kodėl vaizdo įraše matomi trys objektai greičiausiai nėra įprasti Žemėje pagaminti orlaiviai.

Veteranas aiškina, kad objektų greitėjimo greitis nepanašus į nieką, ką jis yra matęs per savo, kaip piloto, gyvenimą. Priešingai, atrodo, kad objektai juda greičiau, nei galėtume tikėtis, net ir iš tokių didelio našumo naikintuvų kaip F-16 ar F/A-18.

Tačiau bene ryškiausia Lehto atskleista detalė yra ta, kad trijų objektų sukimasis rodo, jog NSO nebuvo mechaninės kilmės.

"Jie keičia aukštį ir kryptį, bet tai nėra panašu į mūsų skrydį, į lėktuvo skrydį", - paaiškino Lehto ir padarė išvadą, kad pagal tai, ką jis matė vaizdo įraše, objektai pasižymi savybėmis, kurių neįmanoma paaiškinti.

Dėl apskritimo šokio manevrų Lehto paaiškino, kad jie paprasčiausiai neįmanomi dėl neįprasto apskritimo formos skrydžio trajektorijos, kurią objektai rodo vaizdo įrašo pabaigoje.

"Visą 360 laipsnių posūkį jie atlieka per mažiau nei 3 sekundes, - aiškino Lehto ir pridūrė, kad "plokščiame posūkyje, esant 0,8 Macho greičiui, 7 Gs ir 14 laipsnių per sekundę greičiui, F-16 gali apsisukti 360 laipsnių kampu maždaug per 26 sekundes".

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Temos

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau