Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 1

Atsiranda įrodymų, kad Nancy Pelosi vyras nužudė brolį vairuodamas išgėręs

Nancy Pelosi vyras Paulas dalyvavo vairuojant neblaiviam ir dėl to žuvo jo brolis, teigiama naujame pranešime.

Šeštadienio vakarą Paulas Pelosi buvo suimtas už vairavimą esant visiškai girtam netrukus po to, kai Kalifornijos greitkelyje savo automobiliu "Porsche" atsitrenkė į džipą.

Vėliau paaiškėjo, kad tai nebuvo pirmas kartas, kai P. Pelosi vairavo automobilį apsvaigęs per avariją. Būdamas 16 metų, jis vairavo kartu su 19 metų broliu Deividu, sėdėjusiu keleivio sėdynėje, kai prarado automobilio kontrolę ir apvirto jį į pylimą. Deividas dėl avarijos žuvo.

Thepostmillennial.com praneša: Kaip praneša "Daily Mail", avarija įvyko 1957 m. vasario 22 d. prieš pat 3 val. P. Pelosi pasiėmė Deividą iš jo draugės namų ir nusprendė pasivažinėti prieš važiuodamas namo.

"Devyniolikmetis Deividas Džonas Pelosi (David John Pelosi)... buvo prispaustas po lengvuoju automobiliu, kurį vairavo jo brolis, kai šis apvirto Skyline greitkelyje už mylios į šiaurę nuo Crystal Springs", - teigiama laikraščio pranešime netrukus po avarijos.

"Deividas perspėjo jaunąjį Polą, kai automobilis artėjo prie stataus posūkio netoli užtvankos: "Tai blogas ruožas - geriau sulėtink", - tęsėsi pranešimas.

"Polas sakė, kad bandė sulėtinti greitį perjungdamas pavaras ir prarado kontrolę. Automobilis nuskriejo per kelią, atšoko nuo nedidelio pylimo, užlipo 20 metrų į kitą pylimą, vienu metu apsisuko ir apsivertė, o galiausiai atsidūrė šonu žemyn ant kelkraščio su abiem jaunuoliais po apačia."

Laikraštis "San Francisco Examiner" tuo metu rašė, kad Deividas mirė atvykęs į ligoninę ir kad jis greičiausiai užduso dėl kaklo įtvaro, kurį dėvėjo, kad palaikytų kaklo lūžį, kurį patyrė įbridęs į seklų vandenį Tahoe ežere.

Jie pakėlė automobilį, kad sumažintų spaudimą, bet jaunuolis, matyt, jau buvo miręs, - rašė laikraštis.

Pranešime taip pat pažymėta, kad dėl avarijos P. Pelosi patyrė raktikaulio lūžį, o policija jį apkaltino netyčiniu nužudymu, tačiau vėliau šis kaltinimas buvo panaikintas.

2011 m. P. Pelosi buvo du kartus nubaustas už kelių eismo taisyklių pažeidimus: vieną - už važiavimą degant raudonam šviesoforo signalui, kitą - už tai, kad kirto ašinę liniją.

Šeštadienio incidento metu jis važiavo per "Stop" ženklą ir buvo partrenktas mano Jesus Lopez, 48 m., kuris važiavo į šiaurę džipu.

Šeštadienį 10.22 val. buvo sulaikytas dėl dviejų nusižengimų - vairavimo apsvaigus nuo alkoholio ir vairavimo, kai kraujyje buvo 0,08 proc. ar daugiau alkoholio, užstatas - 5 000 JAV dolerių.

Sekmadienio rytą jis buvo paleistas.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau