Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 2

Depopuliacija: Klauso Schwabo patarėjas klausia: "Ką daryti su visais šiais nereikalingais žmonėmis?

Pasak Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjo Klauso Schwabo (Klaus Schwab) patarėjo, svarbiausias klausimas, į kurį pasaulio elitas turi atsakyti per ateinantį dešimtmetį, yra "Ką daryti su visais šiais nenaudingais žmonėmis?".

Šis Yuval Noah Harari prisipažinimas dar kartą patvirtina faktą, kad pasaulio elitas paprastus žmones laiko nenaudingais valgytojais ir trokšta išnaikinti arba depopuliuoti žmoniją.

Hararį, kuris yra pagrindinis Švabo patarėjas, gyrė tokie asmenys kaip Barakas Obama (Barack Obama), Džordžas Sorosas (George Soros), Markas Zuckerbergas (Mark Zuckerberg) ir kitas depopuliacijos fanatikas Bilas Geitsas (Bill Gates), kuris neseniai pasirodžiusią Harario knygą apžvelgė ant "New York Times Book Review" viršelio. Harari knyga tapo "Times" bestseleriu. 

B. Gatesui, be abejo, padarė įspūdį B. Harari teiginys, kad "Covid yra kritiškai svarbus", nes jis "skatina žmones priimti, įteisinti visišką biometrinį stebėjimą".

Hararis nebesitenkina vien kalbomis elitui kasmetiniame WEF aukščiausiojo lygio susitikime Davose, o dabar savo pavojingas idėjas skleidžia didžiulėms auditorijoms kaip nuolatinis pranešėjas Stanfordo, TED ir TimesTalks konferencijose.

Žmogus, kuris šnabžda pasaulio elitui į ausį, tampa pagrindiniu reiškiniu, formuojančiu jautrių liberalų nuomonę visame pasaulyje.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau