Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Birželio » 15

Dėl katastrofiško potvynio uždarytas Yellowstone'o parkas

Galingas potvynis užklupo Yellowstone'o nacionalinį parką ir netoliese esančias bendruomenes, išgraužė kelius ir tiltus, nutraukė elektros tiekimą ir privertė lankytojus evakuotis iš legendinio parko dalių vasaros turizmo sezono įkarštyje.

Dėl potvynių, kuriuos sukėlė liūtys ir tirpstanti sniego danga, buvo uždaryti visi įvažiavimai į Yellowstone'ą, o parko pareigūnai iš labiausiai nukentėjusių teritorijų išlydėjo turistus.

Pranešimų apie sužeistuosius negauta, nors pietų centrinėje Montanos dalyje plaustais teko gelbėti dešimtis įstrigusių keliautojų. Valdžios institucijos taip pat sakė, kad įvertins galimus "namų ir statinių nuostolius" Montanos Stillwater apygardoje.

Kitur didžiausia žala buvo padaryta šiaurinėje Yellowstone'o dalyje ir parko pasienio bendruomenėse Montanos pietuose. Nacionalinio parko tarnybos padarytose nuotraukose šiaurinėje Yellowstone'o dalyje matyti žemės nuošliaužos, tiltas, nuplautas per upelį, ir keliai, kuriuos smarkiai apgadino Gardnerio ir Lamaro upių potvyniai.

Dėl potvynio buvo nutrauktas įvažiavimas į Gardinerį (Gardiner, Montana), maždaug 900 gyventojų turintį miestelį, įsikūrusį Yellowstone'o ir Gardnerio upių santakoje, netoli judraus šiaurinio įvažiavimo į Yellowstone'ą.

Lankytojas Parkeris Manningas iš Terre Haute, Indianos valstijoje, gyvenantis Gardinerio namelyje, galėjo iš arti pamatyti, kaip kyla Yellowstone'o upės vanduo ir slenka krantai prie pat jo durų.

"Pradėjome matyti upėje plaukiančius medžius, nuolaužas", - "The Associated Press" sakė Manningas. "Matėme vieną beprotiškai vienišą baidarininką, kuris plaukė upe, ir tai buvo tiesiog beprotiška."

Nacionalinės meteorologijos tarnybos duomenimis, pirmadienį Yellowstone'o upės vandens lygis netoli Korvin Springso pasiekė 13,88 pėdos ir viršijo ankstesnį 1918 m. pasiektą 11,5 pėdos rekordą.
 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau