Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Birželio » 18

Vyrai juodais drabužiais kontroliuoja NSO liudininkus

Vadinamieji "vyrai juodais drabužiais" jau gerai žinomi. Paprastai jie, apsimesdami FTB ir kitų žvalgybos agentūrų atstovais, persekioja tuos, kurie susidūrė su NSO.

Jei tikėtume liudininkų pasakojimais, šie žmonės dėvi tamsius drabužius, dažnai tamsius akinius ir elgiasi gana agresyviai. Ufologas Nikas Redfernas taip pat turi įrodymų, kad "žmonės juodais drabužiais" siekia kontroliuoti žmones telefonu.

"Challenger" sprogo"

2015 m. gegužę D. Redfernas turėjo skaityti paskaitą apie kontaktorius Džošua Tree mieste Kalifornijoje. Savo kalboje jis norėjo paminėti moterį, kurią 1986 m. FTB agentai apklausė dėl erdvėlaivio "Challenger" sprogimo.

Faktas buvo tas, kad ši moteris (kurios vardo Redfernas taip ir nenurodė) neva bendravo su kažkokia antgamtine būtybe. Jos šaltinis teigė, kad erdvėlaivyje buvo įvykdytas sabotažas, kuris ir sukėlė katastrofą. Ši informacija pasiekė žvalgybos tarnybas ir jos pradėjo aiškintis, kaip moteris galėjo gauti šią informaciją.

Redferno paskaitą turėjo lydėti pristatymas, į kurį jis nusprendė įdėti žuvusio "Challenger" nuotrauką. Nuotrauką ufologas rado internete. Po kurio laiko jis paskambino savo literatūros agentei Lisai Hagan. Pokalbio metu Lisa staiga užsiminė, kad neseniai kažkas jai paskambino iš išjungto numerio ir ištarė trumpą frazę: "Challenger" sprogo. Paaiškėjo, kad kaip tik tuo metu Redfernas internete ieškojo erdvėlaivio nuotraukos.

Kas ant linijos?

Kitas panašus incidentas nutiko Grahamui Birdsallui, dabar jau uždaryto britų žurnalo "UFO Magazine" redaktoriui. Jis jau miręs.

Septintojo dešimtmečio antroje pusėje Grehemas ir jo brolis Markas pastebėjo didelį neatpažintą skraidantį objektą netoli Harrowgate'o, Šiaurės Jorkšyre, netoli Menwith Hill bazės, kurią kontroliuoja Amerikos nacionalinio saugumo agentūra.

Kadangi broliai Birdsalliai buvo gerai žinomi ir gerbiami žurnalistai, jiems buvo leista apsilankyti Menwith Hill ir paimti komentarus iš pareigūnų, kurie taip pat užfiksavo NSO stebėjimą.

Netrukus Grehemui paskambino vyresnysis bazės saugumo pareigūnas Milsas. Jis norėjo su redaktoriumi aptarti įvykį, kurio liudininku tapo. Jie kalbėjosi apie valandą, o tuo metu eilė ėmė strigti. Pokalbiui pasibaigus, trukdžiai ėmė pasireikšti ir kituose pokalbiuose.

Kartą Grahamas kalbėjosi su broliu ir staiga linijoje pasigirdo keli spragtelėjimai, o paskui pasigirdo jų pačių balsai, atkartojantys prieš kelias minutes Grahamo ir Marko pasakytas replikas. Kaip galite įsivaizduoti, tai negalėjo būti aidas.

Neįvykęs skambutis

Neilas Arnoldas, britų paranormalių reiškinių tyrinėtojas ir Redferno draugas, kartą papasakojo istoriją apie savo giminaitį. Devintajame dešimtmetyje jis tapo NSO stebėjimo liudininku ir nusprendė paskambinti į vietinį laikraštį iš telefono dėžutės ir apie tai papasakoti.

Vos jam įėjus į kabiną, šalia jos pasirodė tamsų kostiumą vilkintis vyras ir niūriai pažvelgė į jį. Arnoldo giminaitis pamanė, kad jam reikia skubiai paskambinti, ir parodė, kad pokalbis truks neilgai.

Liudininkas paskambino į redakciją ir pasakė, kad atvyks į biurą asmeniškai papasakoti detalių. Tada jis pakabino ragelį ir išėjo iš kabinos, sakydamas nepažįstamajam, kad šis gali užeiti. Tačiau vyras liko stovėti vietoje.

Liudytojas įlipo į autobusą ir tada jam ėmė velniškai skaudėti galvą. Jis sunkiai nuėjo į redakcijos biurą, kur sužinojo, kad kažkodėl niekas neprisimena jo skambučio...

Išnykęs ore

Savo ruožtu Jenny Randles, parašiusi knygą "Tiesa apie vyrus juodais drabužiais", nurodo tokį atvejį. 1981 m. vasarą britas Džimas Vilsonas (Jim Wilson) nakties danguje pastebėjo keistą objektą. Netrukus prie jo priėjo du juodai apsirengę nepažįstamieji ir pasakė, kad tai sovietų palydovas ir kad Džimas neturėtų niekam apie tai pasakoti.

Tačiau tai dar nebuvo pabaiga. Kiekvieną vakarą svečiai pradėjo važiuoti savo 1960 m. Jaguaru į namą, kuriame gyveno Vilsonas. Jie pasistatydavo savo automobilį šalia Džimo automobilio ir, matyt, stebėdavo namą. Galiausiai vyras kreipėsi į policiją.

Policija patikrino "Jaguar" valstybinį numerį ir nustatė, kad jis suklastotas. Tada jie nusprendė pasikalbėti su viduje sėdinčiais žmonėmis. Abu pareigūnai atsargiai priėjo prie automobilio ir ketino belstis į langą. Tačiau tada "Jaguar" tiesiog ištirpo ore.

Redferno nuomone, visi šie keistoki dalykai rodo, kad "vyrai juodais drabužiais", kad ir kas jie būtų, iš tiesų bando kontroliuoti kontaktuotojus - greičiausiai tam, kad neleistų atskleisti informacijos apie NSO fenomeną. Gali būti, kad jie iš tiesų yra kokios nors slaptos žvalgybos agentūros darbuotojai, o visi keistoki atvejai paaiškinami tuo, kad jie valdo hipnozę arba kaip nors kitaip veikia žmonių protus.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau