Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Liepos » 6

Po NSO katastrofos JAV kariuomenės vadai "iš vietos laidotuvininko prašė vaikų dydžio karstų"

Laidojimo biuro savininkas teigė, kad po 1947 m. Rosvelo NSO katastrofos į jį kreipėsi aukščiausi JAV kariuomenės vadai, kurie paprašė "vaikų dydžio karstų".

 Laidojimo biuro savininkas teigė, kad po 1947 m. Rosvelo NSO katastrofos į jį kreipėsi aukščiausio rango JAV kariuomenės vadai, kurie prašė "vaikų dydžio karstų".

Liūdnai pagarsėjęs incidentas įvyko 1947 m. Rosvelio mieste Naujosios Meksikos valstijoje, kur, daugelio manymu, dykumoje nukrito ateivių laivas.

Glenas Denisas (Glen Dennis) pasakojo, kad tą dieną jam paskambino iš netoliese esančio Walkerio armijos aerodromo ir pasiūlė karstų bei patarimų, kaip išsaugoti mirusiųjų kūnus.

Dabar jau miręs Glenas savo pastabas išsakė buvusiam karo policijos pareigūnui Džeimsui Klarksonui, kuris laikraščiui "The Sun" papasakojo, ką sužinojo per Rosvelo festivalį, skirtą 75-osioms katastrofos metinėms paminėti.

Glenui Denisui priklausė vietinis laidojimo biuras

Glenui Denisui priklausė vietinis laidojimo biuras

Džeimsas Klarksonas (James Clarkson) paaiškino: 1947 m. jam paskambino iš bazės, Walkerio karinio aerodromo, ir paklausė: "Kiek vaikų dydžio karstų turite sandėlyje?

Jis atsakė: "Turiu tik vieną". Jie paklausė: "Kaip greitai galėsite gauti daugiau? Jis atsakė: "Tai užtruks porą dienų". Ir jie pasakė, kad tai nepakankamai greitai.

"Tada jie vėl jam paskambino. Ir jie norėjo sužinoti, kaip išsaugoti kūną, kad jis išliktų nepažeistas, bet nenorėjo jo apdoroti cheminėmis medžiagomis.

Jie paklausė jo: "Ką jūs naudotumėte?" Jis atsakė: "Sausą ledą, supakuočiau jį visu sausu ledu, kokį tik galėčiau gauti". Tai buvo geras patarimas.

"Glenas man papasakojo visą istoriją, aš atsisėdau su juo ir, sakyčiau, kad maždaug per 30 ar 40 minučių išnyko bet kokios mano abejonės dėl Rosvelo realumo.

"Ir tas žmogus buvo tvirtas. Išgirsite žmones sakant, kad jis toks nebuvo, bet jis buvo, jis buvo klasikinis pietvakarių džentelmenas. Jis nemelavo."

Šaltinis

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto