Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 16

Žvalgybos Slėptas Dienoraštis Atnaujino NSO Katastrofos Rosvelo Incidento Tyrimą

Ilgai slėptas JAV žvalgybos pareigūno dienoraštis atnaujino daugiau nei prieš 70 metų įvykusį garsiosios NSO katastrofos Rosvelo mieste Naujojoje Meksikoje (JAV) įvykusį Rosvelo incidento tyrimą.

Kai 1947 m. liepą paslaptingas objektas rėžėsi į dykumą netoli Rosvelo kariuomenės oro bazės (RAAF), žvalgybos pareigūnas majoras Jesse Marcelas buvo išsiųstas prižiūrėti nuolaužų surinkimo.

RAAF spaudos pareigūnas tų metų liepos 8 d. paskelbė pranešimą, kuriame apibūdino operaciją kaip „skraidančio disko avariją ir nuolaužų surinkimą“ – ką daugelis ėmė interpretuoti kaip ateivių kontakto įrodymą. Tačiau kitą dieną kitas armijos pareigūnas žurnalistams pareiškė, kad RAAF pareigūnai surinko ne skraidančios lėkštės, bet meteorologinio baliono likučius.

Laikraščių nuotraukose J.Marcelas pozavo su aukštuminio oro baliono bei jo radaro atšvaito gabalais. Tačiau per pastaruosius dešimtmečius nemažai kas vis spėliojo apie pirminį kariškių pranešimą, minintį „skraidantį diską“ – ir svarstė, ar nuolaužos negali būti neįprastesnėmis, nei rodoma nuotraukoje.

Neseniai J.Marcelo šeima atskleidė, kad jis išsaugojo tų laikų dienoraštį, kuriame gali būti užuominų apie katastrofą. Tai paskatino naują TV kanalo „History Channel“ tyrimą.

„Vyriausybė teigė, kad jie susirinko NSO nuolaužas – apie tai skelbė pranešime spaudoje“, – sako buvęs CŽV operatyvininkas ir pagrindinis laidos tyrėjas Benas Smithas.

„Jokia kita pasaulio vyriausybė nepasakė „mes turime kosminį laivą“, o kitą dieną nepaskelbė dar vieno pranešimo spaudai, kuriame jau sakoma „nesvarbu, tai buvo tik oro balionas“, – portalui „Live Science“ sakė B.Smithas.

TV laidoje iš naujo peržiūrima Rosvelo katastrofos vieta – pradedant žemėlapiais ir vaizdais iš paukščio skrydžio ir baigiant daugiaspektrine fotografija, siekiant aptikti žemėje esančius mikroįtrūkimus, kurie galėtų parodyti, kur nusileido lūženos, sakė Smithas.

Bet pagrindinis naujojo tyrimo komponentas yra dienoraštis, kurį Rosvelo katastrofos metu galimai rašė J.Marcelas – ir kuris dabar yra jo anūkų žinioje. Dar 1997 m. „Time“ rašė, kad praėjus dešimtmečiams nuo incidento, RAAF atstovas prasitarė manantis, kad Naujosios Meksikos dykumoje nukritęs objektas buvo nežemiškos kilmės. Dienoraščio analizė – ir jo užšifruoto teksto vertimas – gali atskleisti detales, kurias paminėjo J.Marcelas tais laikais, kai vystėsi visa istorija.

Rosvelas, NSO, konspirologija

Nuo Rosvelo incidento laikų susidomėjimas NSO nesumažėjo – ir naujausi įrodymai jį tik stiprina. 2017 ir 2018 m. JAV karinio jūrų laivyno pilotai užfiksavo tris susidūrimus su greitai judančiais NSO (dar vadinamais NRO – nidentifikuotais reiškiniais ore, angl. unidentified aerial phenomena, UAP). Šių metų balandį laivynas oficialiai išslaptino vaizdo įrašus.

Taip pat 2017 m. buvęs Pentagono pareigūnas patvirtino, kad egzistuoja federalinė agentūra, kuri nuo 2007 m. slapta tyrė NSO, ir kuri gali veikti iki šiol.

Bet kodėl Rosvelo įvykiai vis dar intriguoja žmones?

„Tai yra pirmoji NSO istorija su vyriausybės dangstomų ateivių perspektyva, – sako B.Smithas. – Mokslinė fantastika jau egzistavo, bet dalykai, kurie pasiekia mus per per popkultūrą, kilo iš valdžios paslapčių, susijusių su šia keista įvykių seka 1947 m. Viskas prasidėjo Rosvele“.

Parengta pagal „Live Science“.

Šaltinis lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 204
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.03.2021 laikas 19:49 Gydomasis Sirupas Kepenims, Inkstams, Virškinamojo Trakto Ligoms
Taigi jai davė receptą, kuris visiškai padėjo pasveikti nuo kepenų cirozės. Bet juo, kaip paaiškėjo, galima gydyti beveik visas kepenų, inkstų ir virškinamojo trakto ligas.

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 22:47 Nepakeičiamas magnis mūsų kūnui
Magnis dalyvauja daugybėje organizme vykstančių procesų - energijos gamyboje, gliukozės įsisavinime, nervų signalų perdavime, baltymų sintezėje, kaulinio audinio kūrime, kraujagyslių bei raumenų atsipalaidavimo ir įtempimo reguliavime. Jis daro raminamąjį poveikį, slopindamas nervų sistemos jaudrumą...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 22:26 Išgydykite padidėjusią prostatą, diabetą, gastritą ir ne tik! Gerkite šią gydomąją arbatą iš 1 komponento!
Neįtikėtina gydomoji priemonė! Moliūgas yra labai sveika daržovė, tačiau jo sėklos yra dar sveikesnės. Kaip vieno ingrediento arbata gydo padidėjusią prostatą, diabetą ir gastritą

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 20:27 Krzysztofas Jackowskis apie ateitį, geopolitiką ir karą Viduriniuose Rytuose

Kaip pirmadienį, 2021 m. kovo 1 d. pranešė „DW, NY Times“ ir visa kita svarbi žiniasklaida, atrodo, kad Iranas atsitraukia iš branduolinių derybų su Jungtinėmis Valstijomis: Teheranas atsisakė susitikti su JAV ir keliomis Europos šalimis dėl atnaujinto 2015 m. dėl branduolinio susitar...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:57 Skiepytis atsisakęs G.Akelaitis: „Aš - gydytojas, ne avinas“

Nors Lietuvoje nuo COVID-19 pirmiausiai buvo skiepijami medikai, tačiau „Vakaro žinios" jau rašė, kad, pavyzdžiui, Marijampolės ligoninės chirurgas-ortopedas Gediminas Akelaitis skiepytis nesutiko. Gal jau persigalvojo ir gavo dozę? Juk kai kurie žmonės net be eilės vakcinuotis veržias...

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 17:56 Orkaitėje kepta lašiša su džiūvėsėlių plutele ir šparaginėmis pupelėmis
Tai labai paprastas būdas pagaminti lengvą bei skrandžio neapsunkinančią vakarienę iš lašišos orkaitėje. Prie šios lašišos kartu iškepsime šparagines pupelės, kurio čia tinka tiesiog idealiai.

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 16:19 Keptuvėje kepti kiaulienos nugarinės kepsniukai su svogūnų ir gervuogių padažu
Šis svogūnų ir gervuogių padažas idealiai dera prie kiaulienos kepsniukų. Jis gaunasi šiek tiek ir saldokas, ir rūgštokas. O paruošti jį visai nesudėtinga. Tikrai rekomenduoju išmėginti tokį derinį. Jis Jus gali labai teigiamai nustebinti!...

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 09:20 Dozens of Italian teachers fall ill after getting vaccinated for coronavirus

Several dozen teachers in Italy called in sick from work after Wuhan coronavirus (Covid-19) vaccines from AstraZeneca left them violently ill.

Skaityti daugiau