Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Birželio » 21

Kokiomis draugėmis negalima pasitikėti

Bendravimas su draugėmis kiekvienai merginai svarbus ir reikalingas. Iš jų galima sulaukti tikro palaikymo, pagalbos. Su jomis galima pasidalyti gyvenimo patirtimi ir atradimais, išlieti emocijas, pasijuokti ir paverkti kartu.

Tik ne visos draugės būna geros. Kaip visi žmonės yra labai skirtingi, taip ir merginos nėra vienodos. Kai kuriomis merginomis visai negalima pasitikėti. Draugystė su jomis gali kainuoti labai brangiai. Kokios tos draugės/?

Tos, kurios vertina tik jūsų ausis.

Monologas, prasidedantis fraze „Kaip sekasi, gerai? Oi, o man tai…“ ir pasibaigiantis po trijų valandų mandagiu „Ačiū, man svarbi tavo nuomonė!“, signalizuoja, kad jūs esate tik ausys kalbančiajai. O dėkingumo ji jums jaučia ne daugiau, kaip laiku patekusi į tualetą – nusilengvino ir dėkui.

Tos, kurios greitai susižavi ir greitai atvėsta.

Neseniai ji susižavėjusi su įkvėpimu pasakojo apie puikų gydytoją, draugę, kolegę. O po mėnesio sako, kad gydytojas buvo šarlatanas, draugė – netaktiška, o kolegė – baisi niekšė. Kodėl taip atsitinka? Ar ji būna neįžvalgi santykių pradžioje, ar sugeba per trumpą laiką juos sugadinti? Nesvarbu. Kur kas svarbiau prisiminti, kad jūs pati taip pat greitai tapsite kvaiša.

Tos, kurios nesuvaldo savo agresijos.

Frazė „Aš ilgai kentėjau, o paskui pratrūkau“, netikėti žmonių užpuolimai, nesvarbu, kad verbaliniai, reguliarios storžieviškos replikos – visa tai yra pavojingo požymiai. Mergina nedrįsta išsakyti savo nepasitenkinimo, todėl slepia jį, koncentruoja, kaupia, kol jis pagaliau sprogsta ir išliejamas ant tų, kurie nė neįtarė, kad ji turi jiems pretenzijų. Turėkite galvoje, kad tokia mergina anksčiau ar vėliau išpils ant jūsų galvos „kunkuliuojantį katilą“.

Tos, kurios jums nėra simpatiškos, bet jus dievina.

Santykiai iš mandagumo visada blogai baigiasi. Tokia mergina norės artimesnės draugystės. Ji norės būti vienintele geriausia jūsų drauge, o jūs negalėsite jai to duoti, ir mergina pamažu įnirš. Sunku įsivaizduoti labiau tūžmingą būtybę už tokią buvusią gerbėją.

Tos, kurios jums iš esmės patinka ir yra įdomios, tačiau po bendravimo norite pagulėti porą valandų tamsoje ir tyloje.

Mes dabar nenagrinėsime energetinių vampyrų, bet yra tokių asmenybių, temperamentų, manierų, mąstymo būdų, kurie niekaip nesutampa su jūsiškiais.

Viena šneka tyliai, be intonacijų ir mimikos, tenka įsitempus klausyti. Kita rėkiai kaip mitinge, išliedama ant jūsų emocijų lavinas. Trečia taip bjauriai apkalbinėja, kad baisu į tualetą nueiti, nes ji per tą laiką suspės apie jus visko prikalbėti. Ketvirta tik per smarkiai purškiasi kvepalais, nuo kurių jums prasideda migrena, ir negirdi jūsų prašymo sumažinti dozes prieš susitikimą. Kad ir kaip intriguoja jus šitie netinkami žmonės, jie yra neverti to išsekimo, kuris apima su jais pabendravus.

O juk moteriškos draugystės dėsniai nė kiek nesiskiria nuo kitų žmonių santykių dėsnių . Būkite su tomis, iš kurių jaučiate meilę bei dėmesį ir kurioms pačios neprisiversdamos galite dalyti savo meilę ir dėmesį.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 17:14 Bideno patarėjas CNN tiesioginiame eteryje prisipažino, kad didelės dujų kainos yra "liberalios pasaulio tvarkos" dalis

Pasak Baltųjų rūmų atstovo spaudai Briano Deizo (Brian Deese), kuris amerikiečiams pasakė, kad tai kaina, kurią jie turi mokėti "už liberalios pasaulio tvarkos ateitį, ir mes turime tvirtai laikytis".

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 16:43 Dr. Zelenko, kuris perspėjo, kad yra įtrauktas į "Big Pharmas Assassination List", rastas negyvas

Amerikiečių šeimos gydytojas daktaras Vladimiras "Zev" Zelenko, kuris išgarsėjo ankstyvuoju COVID-19 pandemijos laikotarpiu, pasisakydamas prieš Didžiąją farmaciją ir skatindamas alternatyvius gydymo būdus, ketvirtadienį rastas negyvas savo namuose. Jam buvo 49 metai.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau