Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 29

Ghislaine Maxwell už lytinius nusikaltimus nuteista kalėti 20 metų

Antradienį Niujorko teisėjas nuteisė Ghislaine Maxwell (Ghislaine Maxwell) kalėti 20 metų už tai, kad ji padėjo mirusiam gėdingam finansininkui Jeffrey Epsteinui seksualiai išnaudoti mergaites.

Manheteno federaliniame teisme paskirta bausmė reiškia, kad 60-metė buvusi socialinė darbuotoja didžiąją likusio gyvenimo dalį praleis kalėjime.

Oksforde išsilavinimą įgijusi mirusio britų spaudos barono Roberto Maksvelo (Robert Maxwell) dukra praėjusių metų pabaigoje buvo nuteista dėl penkių iš šešių kaltinimų, iš kurių sunkiausias - prekyba nepilnametėmis.

Jos advokatai prašė švelnumo, remdamiesi traumuota vaikyste ir teigdami, kad Maksvel neteisingai nubausta, nes Epšteinas išvengė teismo.

Jie prašė skirti ne daugiau kaip penkerius metus, o prokurorai reikalavo nuo 30 iki 55 metų kalėjimo.

Galiausiai teisėja Alison Nathan (Alison Nathan) nusprendė skirti 20 metų - tiek, kiek rekomendavo JAV probacijos tarnyba.

Per 2021 m. pabaigoje vykusį didelį atgarsį sukėlusį Maksvelos teismo procesą prokurorai sėkmingai įrodė, kad ji buvo "raktas" į Epšteino schemą, pagal kurią jis viliojo jaunas merginas atlikti jam masažus, kurių metu jis jas seksualiai išnaudodavo.

Dvi Epsteino aukos, įvardytos kaip "Jane" ir "Carolyn", liudijo, kad joms buvo vos 14 metų, kai Maksvelas pradėjo jas vilioti.

Maksvelo advokatai teigė, kad jų klientas turėjo "sunkią, traumuojančią vaikystę su valdingu, narcizišku ir reikliu tėvu".

"Dėl to ji tapo pažeidžiama Epsteinui, su kuriuo susipažino iškart po tėvo mirties", - rašė jie anksčiau šį mėnesį pateiktose pastabose.

Pinigų valdytojas Epsteinas nusižudė 2019 m. kalėjime, būdamas 66 metų, laukdamas savo paties teismo proceso dėl seksualinių nusikaltimų Niujorke.

"Ponia Maxwell negali ir neturėtų prisiimti visos bausmės, už kurią turėtų atsakyti Epsteinas", - prašė jos advokatai.

- "Niokojanti žala".
Tačiau prokuratūra praėjusią savaitę savo teismo pareiškime tvirtino, kad M. Maksvel "buvo suaugusi ir pati priėmė sprendimus".

Jie teigė, kad ji parodė "visišką gailesčio stoką" dėl savo nusikaltimų, įvykdytų 1994-2004 m.

"Šiandien paskelbtu nuosprendžiu Ghislaine Maxwell laikoma atsakinga už siaubingus nusikaltimus prieš vaikus", - sakė JAV pietinės Niujorko apygardos prokuroras Damianas Williamsas (Damian William).

"Šis nuosprendis siunčia tvirtą žinią, kad niekas nėra aukščiau įstatymo ir niekada nevėlu siekti teisingumo", - pridūrė jis.

Maxwell jau maždaug dvejus metus buvo laikoma suimta po to, kai 2020 m. vasarą buvo suimta Naujajame Hampšyre.

"Ghislaine turi mirti kalėjime", - prie teismo žurnalistams sakė Maxwell ir Epsteino kaltintoja Sarah Ransome.

Nuosprendis Maxwell užbaigia dramatišką buvusios tarptautinės džentelmenės, užaugusios turtuose ir privilegijose kaip karališkosios šeimos draugė, nuopuolį.

Jos ratui priklausė Didžiosios Britanijos princas Andrew, buvęs JAV prezidentas ir nekilnojamojo turto baronas Donaldas Trumpas bei Clintonų šeima.

Vasario mėn. princas Endriu patenkino ieškinį dėl seksualinio išnaudojimo su Virdžinija Giuffre, kuri teigė, kad Epsteinas ir Maksvelas ją pardavė karališkajai šeimai.

Balandžio mėnesį Natanas atmetė Maksvelo prašymą dėl naujo teismo proceso.

Ji nesėkmingai įrodinėjo, kad prisiekusysis, kuris gyrėsi padėjęs kolegoms įtikinti Maksvelą, prisimindamas savo, kaip seksualinės prievartos aukos, patirtį, šališkai vertino prisiekusiuosius.

"Agence France-Presse" (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto