Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 3

Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas

Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas.

Xi lankėsi Honkonge, laikydamasis griežtų saugumo priemonių, minint miesto perdavimo iš Didžiosios Britanijos 25-ąsias metines, ir tai buvo jo pirmoji kelionė už žemyninės Kinijos ribų po pandemijos protrūkio.

Stevenas Ho (Steven Ho), 42 metų didžiausios Honkongo propekiniškos partijos narys, dirbantis miesto guminio antspaudo įstatymų leidžiamojoje institucijoje, buvo vienas iš maždaug 100 pareigūnų, kuriems ketvirtadienio popietę buvo leista artimai bendrauti su Xi ir fotografuotis.

Ho stovėjo dviejose eilėse tiesiai už Xi, kaip matyti iš vyriausybės paskelbtų nuotraukų.

Įstatymų leidėjo testas pirmąją Xi vizito dieną ketvirtadienį buvo neigiamas, o penktadienį jis grąžino neaiškų testą, sakė jis.

Po neaiškaus testo rezultato penktadienį jis nedalyvavo jokiuose renginiuose, sakoma jo pareiškime socialinėje žiniasklaidoje.

"Liepos 1 d. mėginys buvo itin mažo užkrečiamumo ir jis buvo priskirtas "neaiškios" kategorijai, tačiau dėl visuomenės saugumo tą dieną nedalyvavau renginiuose", - rašė Ho.

Ho buvo antrasis DAB partijos narys, kurio testas buvo teigiamas per Xi vizitą.

Tam Yiu-chung, vienintelis Honkongo atstovas aukščiausioje Pekino įstatymų leidybos institucijoje, ketvirtadienį buvo patikrintas teigiamai ir nedalyvavo visuose renginiuose.

Kinija yra vienintelė iš didžiųjų ekonomikų, vis dar taikanti nulinio Kovid metodą, pagal kurį protrūkiai šalinami vos tik jiems kilus, taikant skubius uždarymus ir masinius tyrimus.

Xi beveik 900 dienų nebuvo išvykęs iš Kinijos, o didžiulės šalies sienos daugeliui pašalinių asmenų buvo iš esmės uždarytos.

Honkongas taiko lengvesnę "nulinio Kovido" versiją, tačiau per visą pandemijos laikotarpį laikėsi griežtų kelionių ir susirinkimų apribojimų.

Ypač griežtos taisyklės buvo įvestos siekiant užtikrinti, kad tiek koronavirusas, tiek politinė opozicija nepatektų į Xi orbitą jo kelionės į miestą, kuriame po didžiulių protestų prieš trejus metus buvo užgniaužtas demokratinis judėjimas.

Šimtai vyriausybės pareigūnų, įstatymų leidėjų ir kitų kviestinių svečių buvo priversti laikytis "uždaro ciklo" kovos su kova virusu sistemos, pagal kurią buvo ribojami jų socialiniai ryšiai, kasdien atliekami PGR testai, o likus kelioms dienoms iki vizito jie buvo apgyvendinti karantino viešbutyje.

Vizito metu buvo uždarytos kai kurios miesto dalys, žinomi disidentai buvo griežtai stebimi policijos, o daugeliui žurnalistų buvo uždrausta nušviesti oficialius renginius.

Per savaitę iki Xi vizito miesto nacionalinio saugumo policija suėmė devynis asmenis, o penktadienį buvo suimti mažiausiai du asmenys.

Agence France-Presse (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau