Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 4

Kanados vyriausybė mokys vaikus mokyklose, kad "laisvas žodis yra rasistinis"

Justino Trudeau (Justin Trudeau) režimas paskelbė apie planus mokyti vaikus mokyklose, kad "žodžio laisvė" iš esmės yra "rasistinė" idėja, kurios reikėtų atsisakyti.

Naujoje vyriausybės finansuojamoje knygelėje, parengtoje Kanados moksleiviams, prezidento D. Trumpo siena pasienyje su Meksika ir laisvas žodis apibūdinami kaip du "neapykantos kalbos" pavyzdžiai.

Knygelė pavadinta taip: "Susidūrimas su neapykanta ir jos prevencija Kanados mokyklose".

Apie tai praneša Thegatewaypundit.com: Iš brošiūros 31 puslapio - prezidento D. Trumpo pasienio siena apibūdinama kaip geras neapykantos pavyzdys.

politika, teisė, propaganda, Kanada

Vyriausybės finansuojamoje grupėje konservatorių partija taip pat apibūdinama kaip grupė, kurios nariai yra fanatikai, grobuonys ir baltieji nacionalistai.

Apie tai pranešė "True North",

Vakar ministrų kabinetas patvirtino mokesčių mokėtojų lėšomis finansuojamą moksleiviams skirtą knygelę, kurioje raudonosios vėliavos vėliava vadinama neapykantos simboliu, o Konservatorių partija įvardijama kaip rasistų "infiltracijos" taikinys.

"Ši nauja priemonė bus pristatoma per seminarus šalies mokyklose ir padės didinti mokinių sąmoningumą", - žurnalistams sakė įvairovės ministras Ahmedas Hussenas (Ahmed Hussen). Knygelė padės "mokyti mūsų vaikus pagrindinių vertybių", - sakė jis...

Knygelėje Konservatorių partija du kartus minima kaip grupė, tarp kurios narių yra fanatikų ir "groyperių", apibrėžiamų kaip "laisvas jaunų baltųjų nacionalistų sambūris". Nedetalizuodamas vadovas rašo, kad "jie kartais bando infiltruotis į pagrindines konservatyvias politines partijas".

"2020 m. McMasterio universiteto konservatoriai buvo kruopščiai tikrinami įsileidžiant pernelyg fanatiškų pažiūrų ir ryšių turinčius narius", - rašė CAHN. Kaip šaltinį jie taip pat nurodė savo interneto svetainę. Taip pat buvo įvardytos bendros "konservatyvios universiteto miestelio grupės".

Vadove nebuvo įvardytos jokios kitos politinės partijos.

Vadove taip pat prašoma vaikų mesti iššūkį kitiems moksleiviams, kurie pasisako už "problemiškus" viešų pareigų vykdytojus. "Kartais pedagogai ir mokiniai atsidurs tokioje padėtyje, kai reikės nedelsiant reaguoti į klasės mokinį, kuris remiasi fanatiška ideologija", - rašoma vadove.

„Nors šios situacijos turėtų būti vertinamos atsargiai, jas reikia spręsti tada, kai jos atsitiks“, – rašoma vadove. „Šie incidentai gali svyruoti nuo lengvų iki sunkių ir kiekvienam reikės savo požiūrio, atsižvelgiant į situaciją. Pavyzdžiai: mokinys diskusijoje klasėje pasisako už problemišką politiką ar politiką, pvz., Trumpo sieną.

Be to, vaikai turėtų atkreipti dėmesį į bendraklasius, kurie politiniuose pokalbiuose remiasi "žodžio laisvės klausimu". Vadove teigiama, kad rėmimasis žodžio laisve buvo vienas iš "įprastų neapykantos propagandos gynybos būdų".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau