Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 6

Naujausias JAV kariuomenės ginklas prieš Kiniją ir Rusiją - karštas oras - ataskaita

Pranešime teigiama, kad Pentagonas kuria naują strategiją, kaip konkuruoti su Kinija ir Rusija: oro balionai.

Anot "Politico", dideliame aukštyje esantys pripučiami oro balionai papildys platų Pentagono stebėjimo tinklą ir ilgainiui galėtų būti naudojami hipergarsiniams ginklams sekti.

Ši koncepcija gali skambėti kaip mokslinė fantastika, tačiau Pentagono biudžeto dokumentai rodo, kad DoD mokslo bendruomenė perduoda technologijas karinėms tarnyboms.

"Didelio arba labai didelio aukščio platformos turi daug privalumų dėl jų ištvermės stotyje, manevringumo, taip pat lankstumo naudojant kelis naudinguosius krovinius", - sakė Strateginių ir tarptautinių studijų centro Tarptautinio saugumo programos vyresnysis bendradarbis ir Priešraketinės gynybos projekto direktorius Tomas Karako, pranešė "Politico".

Jei tik sugebėsime suaugti ir įveikti savo susikaustymą dėl JLENS reng

"Jei tik sugebėsime suaugti ir įveikti savo susikaustymą dėl JLENS renginio, dirižablių, oro balionų ir aerostatų ateitis gali būti šviesi", - sakė Strateginių ir tarptautinių studijų centro atstovas Tomas Karako (Tom Karako). | Patrick Semansky/AP nuotr. 

Pentagonas ir toliau investuoja į šiuos projektus, nes balionai galėtų būti naudojami įvairioms karinėms misijoms.

Remiantis biudžeto dokumentais, per pastaruosius dvejus metus Pentagonas balionų projektams išleido apie 3,8 mln. dolerių, o 2023 finansiniais metais planuoja išleisti 27,1 mln. dolerių, kad tęstų darbą, susijusį su daugybe pastangų.

Nepaisant to, kad naujausias bandymas trečiadienį buvo nesėkmingas, Pentagonas vis dar vykdo savo hipergarsinių ginklų programą.

Balionai gali padėti sekti ir atgrasyti nuo Kinijos ir Rusijos kuriamų hipergarsinių ginklų, o tai yra pliusas JAV.

Rugpjūtį Kinija nustebino Pentagoną išbandydama branduolinį užtaisą galinčią nešti hipergarsinę raketą, kuri vos nepasiekė taikinio už maždaug dviejų dešimčių mylių.

Reaguodama į tai, kad 2002 m. Jungtinės Valstijos pasitraukė iš Antibalistinių raketų sutarties, Rusija pradėjo sparčiau kurti hipergarsinius ginklus. Rusijos vyriausybė teigė kovo mėn. paleidusi hipergarsinę raketą prieš Ukrainą ir pirmą kartą panaudojusi ją koviniais tikslais.

Vienas iš būdų, kaip oro balionai galėtų būti naudingi, - papildyti brangius palydovus raketoms sekti. Pasak "Politico", ašarėlės formos balionai renka sudėtingus duomenis ir naviguoja naudodami dirbtinio intelekto algoritmus.

Temos

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto